Hlavné menu
Produkty v košíku

Zdravie a bezpečnosť

Zdravie a bezpečnosť vášho dieťatka sú našou najvyššou prioritou. Preto u nás nájdete rôzne produkty, ako sú moskytiéry nad postieľku, na ochranu pred otravným hmyzom, elektronické pestúnky, čiže monitorovacie systémy, ochranné... Pokračovať
Elektronická opatrovateľka ABM600 Multifunkčné zariadenie, ktoré udrží vaše dieťa vždy v bezpečí. Naša pestúnka vám pomôže poskytnúť vášmu bábätku vynikajúcu starostlivosť a zároveň vám umožní voľne sa pohybovať po dome a vykonávať ďalšie povinnosti. Zariadenie disponuje mnohými užitočnými funkci..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Bezpečnostná zábrana na skrine - biela 1ks Slúži pre zabezpečenie domácnosti pred zvedavým dieťaťom. Zaručí, že sa dieťa nedostane na miesta, kde sú uložené pre neho nebezpečné veci v podobe čistiacich prostriedkov, nožníc, liekov a pod. Bezpečnostnú zábranu možno použiť na skrine, šuplíky, komo..
0,60€
Cena bez DPH:0,50€
Bezpečnostná zábrana na skrine 2 ks – biela Bezpečnostná zábrana sa hodí prakticky na všetky typy nábytku a kuchynských spotrebičov. Pomocou obojstrannej pásky nainštalujete zábranu kdekoľvek. Vďaka zábrane sa vyhnete otváranie skriniek malými deťmi bez Vášho dozoru a nepríjemným nehodám, ako je ..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Detská poistka na kuchynské spotrebiče a nábytok 1ks Detská poistka bráni deťom otvárať dvierka zásuviek a skriniek. Ochrana chráni nielen pred privretím malých prstov, ale tiež zabraňuje deťom v prístupe k obsahu šatníka (napríklad k chemikáliám, náradiu a pod.) Zámok sa montuje silnou, obojstra..
0,50€
Cena bez DPH:0,42€
Bezpečnostná zábrana, ochrana skriniek - 4 ks. Z18597 ZAISTENIE SKRINÍK, ZÁSUVKOV, NÁBYTKU SAFE chráni nielen malé prsty pred náhodným privretím. Je to tiež ideálny spôsob, ako zabrániť otváraniu nábytku s predmetmi, ktoré sú pre dieťa nebezpečné - napríklad zásuvky s nožmi. Spona sa neotvorí be..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Moskytiéra na postieľku Klamboe, 130 x 70 x 33 cm Univerzálna moskytiéra na detskú cestovnú postieľku. Vďaka svojim univerzálnym rozmerom sedí ku každej postieľke. Dokonalé chráni Vaše dieťa pred hmyzom a zaručuje pokojný spánok. Rozmery: 130 x 70 x 33 cm Zloženie: 100% polyester Obsah b..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Bezpečnostná zábrana na skrine - hnedá 1ks Slúži pre zabezpečenie domácnosti pred zvedavým dieťaťom. Zaručí, že sa dieťa nedostane na miesta, kde sú uložené pre neho nebezpečné veci v podobe čistiacich prostriedkov, nožníc, liekov a pod. Bezpečnostnú zábranu možno použiť na skrine, šuplíky, komo..
0,50€
Cena bez DPH:0,42€
Bezpečnostná zábrana na dvere 66-117 cm Hrany zábrany sú precízne zaoblené a celok je precízne vyleštený. Zábranu je možné upevniť až v 4 bodoch, čo ešte zvyšuje jej bezpečnosť. Možnosť nastavenia šírky od 66 do 117 cm ju prispôsobí vašim potrebám. Dá sa nastaviť vložením upevňovacej skrutky do ..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Bezpečnostný zámok na skrinky - 6 ks, biely Najväčšou výhodou týchto zábran je gombík so zámkom. Ak chcete zámok otvoriť, otočte gombík na značku otvoreného zámku. Ak chcete zámok zatvoriť, otočte ho na značku zatvoreného zámku. Zábrany sú dĺžkovo nastaviteľné, čo umožňuje ich prispôsobenie rôzny..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Slnečná clona na kočík Stroller, 50 x 36 x 72 cm, sivá Strieška poskytuje tieň a účinnú ochranu pred slnkom, chráni jemnú pokožku vášho dieťaťa pred spálením a prehriatím. Ochranu pred dažďom zabezpečuje vodeodolný materiál, ktorý zaisťuje pohodlie pri chôdzi aj v nepriaznivom počasí. Clona môže pos..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Bezpečnostná zábrana 85x13-160 cm, sivá Rolovacia zábrana je typ závesu, ktorý zvyšuje bezpečnosť v každej domácnosti. Oplatí sa ju použiť na ochranu detí a zvierat. Hodí sa ako bezpečnostná zábrana na schody, zárubne, nebezpečný prístup na terasu alebo prístup k horúcim prvkom, ako sú kachle a k..
50,60€
Cena bez DPH:42,17€