Hlavné menu
Your Cart

Elektronické opatrovateľky

Elektronická pestúnka VIDEO Baby monitor - biela Elektronická pestúnka VIDEO Baby monitor - biela
-23 %
Elektronická pestúnka VIDEO Baby monitor - biela Vďaka vstavanej kamere a audio rekordéru budete mať vaše dieťa vždy pod dohladom. Rozsah zariadenia je až 260 metrov! Pripojenie je zašifrované, čo chráni kameru pred krádežou video obrazu. Možnost nastavenia citlivosti zvuku, vďaka čomu si budete ..
49,90€ 64,90€
Cena bez DPH:41,58€
Elektronická pestúnka, opatrovateľka s kamerou Elektronická pestúnka, opatrovateľka s kamerou
-23 %
Elektronická pestúnka, opatrovateľka s kamerou - baby monitor LCD displej Mikrofón a reproduktor Denný a nočný režim Funkcia alarmu Senzor teploty Funkcia rozhovoru Disponuje s jednotkou pre rodiča a pre dieťa. Jednotku s kamerou pre rodiča môžeme umiestniť vedľa seba, alebo na iné miesto ..
54,00€ 70,20€
Cena bez DPH:45,00€
Prenatálny odposluch / Baby doppler - elektronická opatrovateľka Prenatálny odposluch / Baby doppler - elektronická opatrovateľka
-23 %
Prenatálny odposluch / Baby doppler - elektronická opatrovateľka Asi každá tehotná žena by chcela mať možnosť skontrolovať zdravie svojho nenarodeného dieťaťa v pohodlí svojho domova jednoduchým a rýchlym spôsobom. Prečo mať takýto prístroj? S naším prenatálnym odposluchomn alebo Baby dopplerom FD-..
59,00€ 76,70€
Cena bez DPH:49,17€
Zobrazé 1 do 3 z 3 (1 strán)