Hlavné menu
Produkty v košíku

Univerzálne doplnky

Každé auto je jedinečné ako jeho majiteľ. Naša ponuka univerzálnych doplnkov vám umožní prispôsobiť si auto podľa svojich potrieb. S produktami z našej ponuky môžete vylepšiť komfort a funkčnosť vášho vozidla. Od praktických... Pokračovať
Bezpečnostné puzdro pre blokovanie signálu RFID, GPS, GSM Prečo potrebujete bezpečnostný obal? Najjednoduchší spôsob ako ochrániť svoje zariadenie pred odpočúvaním, sú puzdra, ktoré blokujú bezdrôtový signál. Stačí, ak svoje zariadenie vložíte do puzdra a máte istotu, že sa k Vášmu mobilu, aleb..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Cestovný vankúš do auta na bezpečnostný pás - modrý Ochranná pomôcka - príchytka do automobilového pásu, ktorá je vhodná počas dlhej cesty autom. Počas dlhších ciest môžete vďaka vankúšiku relaxovať a odpočívať a zároveň Vám uľahčuje napínanie a prevenciu proti bolesti chrbta. Montáž na bezpečnostn..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Elastický pás pre psa do auta Bezpečnostný pás vám umožní bezpečne cestovať so psom na zadnom sedadle bez toho, aby ste museli inštalovať prepážkový rošt! Pás je pripevnený k postroju alebo obojku pomocou karabínky na páse. Veľká flexibilita umožňuje pohodlné nastavenie dĺžky! Vlastnosti produ..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Halogénová pracovná lampa 9 LED 12/24V 27W Pracovná lampa sa bude hodiť všade tam, kde je napájanie 12V alebo 24V, napríklad v autách, traktoroch či stavebných strojoch. Lampa je veľmi užitočná pri kempovaní alebo v autoservise. Je vybavená 9 LED diódami, vyžaruje veľmi silné svetlo. Hermetické ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Halogénová pracovná LED lampa 420W 12v 24v Vyrobené z kvalitného plastu, ktorý zaručuje odolnosť voči náročným prevádzkovým podmienkam a nárazom. Svietidlo je vybavené výkonnými LED diódami s celkovým výkonom 420W. Vďaka napájaniu 12V-24V sa bude používať ako stacionárne, tak aj mobilné. Halogén..
37,40€
Cena bez DPH:31,17€
Pracovné svetlo LED halogén 15 LED, 45 W, IP67 Vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý zaručuje odolnosť voči drsným prevádzkovým podmienkam a nárazom. Lampa je osadená 15 silnými LED svetlami s celkovým výkonom 45W. Vďaka napájaniu 12V-24V môže byť použité ako stacionárne, tak aj mobilne. Ha..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Nastaviteľná opierka hlavy do auta, béžová Postarajte sa o bezpečnú a pohodlnú cestu! Moderná opierka hlavy zaistí bezpečný spánok pri cestovaní, chráni hlavu a krk pred zraneniami. Je vybavená dvoma nezávislými ramenami, ktoré možno zdvihnúť alebo spustiť pod uhlom 180 stupňov. Nadýchané vankúše..
42,40€
Cena bez DPH:35,33€
Nastaviteľná opierka hlavy do auta, čierna Postarajte sa o bezpečnú a pohodlnú cestu! Moderná opierka hlavy zaistí bezpečný spánok pri cestovaní, chráni hlavu a krk pred zraneniami. Je vybavená dvoma nezávislými ramenami, ktoré možno zdvihnúť alebo spustiť pod uhlom 180 stupňov. Nadýchané vankúše..
43,30€
Cena bez DPH:36,08€
Ochranný poťah do auta pre psa 144 x 144 cm, čierny Poťah - podložka pre psa alebo mačku do auta. Chráňte čalúnenie auta pred znečistením / poškodením vašimi domácimi miláčikmi. Materiál, z ktorého je rohož vyrobená, je vodeodolný a ľahko sa čistí. Špeciálne háčiky umožňujú bezpečnú montáž poťahu..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Odvlhčovač vzduchu do auta, do domácnosti 20x15x4cm Tento praktický odvlhčovač vzduchu do auta, do domácnosti je jednoduchý a efektívny spôsob boja proti vlhkosti a zahmlievaniu okien vo vašom automobile alebo inom interiéri. Naplnený odvlhčovač do auta s náplňou zo silikagélu je ideálny pre autá, ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Pásy pre psov - vodítko do auta P6230 Umožňuje pripevnenie na všetky systémy bezpečnostných pásov v automobiloch, čo znamená, že zariadenie zaručuje široké uplatnenie a záruku zhody bez ohľadu na značku a model vozidla. Prispôsobenie aktuálnym potrebám zabezpečuje systém plynulého nastavenia dĺžk..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Xtrobb 20089 Podložka na autosedadlo, čierne Poťah autosedačky zaisťuje komfort cestovania aj pri vyšších teplotách. V chladnejších ročných obdobiach však izoluje telo od chladeného povrchu sedačky. Podložka má špeciálne tvarovaný tvar s prelismi, ktoré odzrkadľujú správne umiestnenie tela voči s..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€