Hlavné menu
Produkty v košíku

Nabíjačky a káble

Už sa nemusíte obávať, že sa vám vybije telefón v tú najnevhodnejšiu chvíľu. Predíďte vybitému telefónu s našimi nabíjačkami a káblami. Ponúkame širokú škálu produktov, ktorá zahŕňa rýchle nabíjačky, auto nabíjačky a... Pokračovať
Autonabíjačka s magnetom pre iPHONE Multifunkčné nabíjacie zariadenie pre vaše auto kompatibilné so štandardom magsafe. Vďaka silnému prstencovému magnetu zostane váš telefón na magnetickom držiaku bez pohybu. Už sa nebudete musieť starať o to, kde sa telefón nachádza a či batéria vydrží až do konca..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Bezdrôtová nabíjacia stanica Ak nabíjate každé zariadenie samostatne, je to dosť chaotické. Káble sa začínajú zamotávať, neviete, ktorý kábel je na čo a čo je najhoršie – nabíjacie adaptéry zaberajú všetky zásuvky! Je čas s tým skoncovať a zaobstarať si najnovšiu bezdrôtovú nabíjačku. Nabíjajú s..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Bezdrôtová nabíjačka A20 Kompatibilita: Samsung Samsung Galaxy S6 Samsung Galaxy S6 Edge Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 Edge Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S8 Plus Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy S9 Plus Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy Note 9 ..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Bezdrôtová nabíjačka - Fast Charge 15W Indukčná nabíjačka je bezdrôtová nabíjačka, ktorá vám umožní pohodlne a rýchlo nabíjať váš telefón. Zariadenie je malých rozmerov, takže ho jednoducho položíte na pracovný stôl a už sa nemusíte báť zamotaného kábla. Výrobok je pevný a vyrobený z najkvalit..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Bezdrôtová stojanová nabíjačka Q800 Moderná stojanová bezdrôtová nabíjačka pre všetky telefóny podporujúce bezdrôtovú nabíjaciu technológiu Qi. Pre nabíjanie stačí telefón na podložku len položiť. Pre telefóny, ktoré nemajú zabudované bezdrôtové nabíjanie, je možné využiť prijímač pre Android/iPh..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Dátový kábel s konektorom lightning pre iPhone   Dátový USB kábel s konektorom Lightning, ktorý je kompatibilný so zariadeniami Apple, ponúka bezproblémovú synchronizáciu a nabíjanie. Jeden kábel na všetko? Obojstranná konštrukcia sa o to postará. Na jednej strane kábla nájdete zakončenie USB kon..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Dátový kábel typ-C biely 1m 2A Dátový kábel je obdarený male konektormi USB-C. Čo sa dĺžky týka, prepojovací kábel meria celkovo 1 m. Tento typ môžete zaradiť medzi rozhrania, ktoré umožňujú prepojenie väčšiny zariadení disponujúcich zodpovedajúcimi konektormi. Oplet prepojovacieho dátového kábla..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Nabíjačka LS13 2 USB QC3.0+PD biela s káblom lightning LS13 je pokročilá nabíjačka vybavená dvomi vstupmi, jeden je USB-A a druhý je USB-C. Poskytuje dostatok energie na rýchle nabitie aj tých najväčších dostupných mobilných zariadení a dodatočný kábel USB-C vám umožní používať ho ihneď po zakúpe..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Magnetický kábel, nabíjačka 3v1 Micro USB, C, iPhone, zlatý Magnetický kábel 3v1 micro-usb typ-c usb-c iphone lightning. Kábel podporuje rýchle nabíjanie zariadení Quick Charge 3.0, max 2,4A. Kompatibilita s Quick Charge 3.0 znamená až 8x rýchlejšie nabíjanie telefónu. Kábel je vybavený veľmi sil..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Rýchlonabíjačka 8 x USB QC 3.0 TYP C LCD 40 W Nabite až 8 zariadení pomocou 8portovej USB nabíjačky a LED obrazovky. Nabíjačka na displeji zobrazuje informácie o napätí, prúde a stave batérie pripojeného zariadenia. Vďaka inteligentnej distribúcii energie nabíjačka automaticky rozpozná každé zari..
24,80€
Cena bez DPH:20,67€
Kábel USB – USB C pravý uhol, modrý Úplne nový lomený USB typ A -> USB-C kábel určený pre rýchle nabíjanie (2A) všetkých zariadení kompatibilných so štandardom USB-C. Vybavený nylonovým opletom a pogumovanými USB konektormi výrazne zvyšujúcimi odolnosť proti poškodeniu. Oba USB porty sú umiestnen..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Nabíjačka gélových batérií 12V Kompaktná nabíjačka pre gélové a kyselinové batérie. Umožňuje nabíjať články o napätí 12V a kapacite 7Ah - 30Ah. Napájanie z elektrickej siete 230V. Špecifikácie: určené na nabíjanie 15Ah batérií (normálne nabíjanie 1C) nabíjačka pre gélové batérie s kapacito..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€