Hlavné menu
Produkty v košíku

Nabíjačky a káble

Už sa nemusíte obávať, že sa vám vybije telefón v tú najnevhodnejšiu chvíľu. Predíďte vybitému telefónu s našimi nabíjačkami a káblami. Ponúkame širokú škálu produktov, ktorá zahŕňa rýchle nabíjačky, auto nabíjačky a... Pokračovať
Nabíjačka LS13 2 USB QC3.0+PD biela s káblom lightning LS13 je pokročilá nabíjačka vybavená dvomi vstupmi, jeden je USB-A a druhý je USB-C. Poskytuje dostatok energie na rýchle nabitie aj tých najväčších dostupných mobilných zariadení a dodatočný kábel USB-C vám umožní používať ho ihneď po zakúpe..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Bezdrôtová nabíjačka A20 Kompatibilita: Samsung Samsung Galaxy S6 Samsung Galaxy S6 Edge Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 Edge Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S8 Plus Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy S9 Plus Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy Note 9 ..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Bezdrôtová stojanová nabíjačka Q800 Moderná stojanová bezdrôtová nabíjačka pre všetky telefóny podporujúce bezdrôtovú nabíjaciu technológiu Qi. Pre nabíjanie stačí telefón na podložku len položiť. Pre telefóny, ktoré nemajú zabudované bezdrôtové nabíjanie, je možné využiť prijímač pre Android/iPh..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Dátový kábel typ-C biely 1m 2A Dátový kábel je obdarený male konektormi USB-C. Čo sa dĺžky týka, prepojovací kábel meria celkovo 1 m. Tento typ môžete zaradiť medzi rozhrania, ktoré umožňujú prepojenie väčšiny zariadení disponujúcich zodpovedajúcimi konektormi. Oplet prepojovacieho dátového kábla..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Qi bezdrôtová nabíjačka na telefón S6 čierna Na rozdiel od väčšiny bežných bezdrôtových nabíjačiek má indukčná nabíjacia stanica S6 nezameniteľný a štýlový dizajn. Vysokolesklá povrchová úprava dodáva sofistikovanosť a pôsobivý zaoblený tvar dokonale zapadne do rôznych interiérov. S bezdrôtov..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Autonabíjačka s magnetom pre iPHONE Multifunkčné nabíjacie zariadenie pre vaše auto kompatibilné so štandardom magsafe. Vďaka silnému prstencovému magnetu zostane váš telefón na magnetickom držiaku bez pohybu. Už sa nebudete musieť starať o to, kde sa telefón nachádza a či batéria vydrží až do konca..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Dátový kábel s konektorom lightning pre iPhone   Dátový USB kábel s konektorom Lightning, ktorý je kompatibilný so zariadeniami Apple, ponúka bezproblémovú synchronizáciu a nabíjanie. Jeden kábel na všetko? Obojstranná konštrukcia sa o to postará. Na jednej strane kábla nájdete zakončenie USB kon..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€