Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné

Doplňte svoj domov o nevyhnutnosti z našej ponuky. Tá zahŕňa rozmanitú škálu doplnkov od papúč pre hostí, až po dáždniky a mnoho ďalšieho. Postarajte sa o pohodlie vás a vašich hostí, majte vždy po ruke dáždnik, keď ho... Pokračovať
Automatický skladací dáždnik, čierny Dáždnik má 10 odolných ramien, ktoré pevne držia celú konštrukciu počas daždivých a veterných dní. Ramená sú vyrobené zo sklolaminátu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou, vďaka čomu môžete bez obáv opustiť dom aj počas silnejšieho vetra. Poťah dáždnika je vyro..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Magnetický náramok Magnetický náramok
Top
Magnetický náramok zlatý - Juwelier-Edition, unisex Chcete darovať Vášmu blízkemu niečo špeciálne a zároveň liečivé? Magnetický náramok je to pravé! Magnetický náramok je krásny a liečivý šperk, ktorý ulahodí najmä ženám. Magnety majú pozitívny priaznivý vplyv, ktorý má v obľube čoraz viac ľudí. V d..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá šírka 11 mm farba čierna Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá. Špecifikácie: typ: odevná guma vlastnosti: pružná určenie: všetkých druhov odevov materiál: guma, textil šírka: 11 mm návin: 4 m farba: čierna   Obsah..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá šírka 5 mm farba biela Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá. Špecifikácie: typ: odevná guma vlastnosti: pružná určenie: všetkých druhov odevov materiál: guma, textil šírka: 5 mm návin: 4 m farba: biela   Obsah bal..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá šírka 5 mm farba čierna Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá. Špecifikácie: typ: odevná guma vlastnosti: pružná určenie: všetkých druhov odevov materiál: guma, textil šírka: 5 mm návin: 4 m farba: čierna   Obsah b..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá šírka 7 mm farba biela Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá. Špecifikácie: typ: odevná guma vlastnosti: pružná určenie: všetkých druhov odevov materiál: guma, textil šírka: 7 mm návin: 4 m farba: biela   Obsah bal..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá šírka 7 mm farba čierna Pasmanta profesionálna univerzálna guma do odevov plochá. Špecifikácie: typ: odevná guma vlastnosti: pružná určenie: všetkých druhov odevov materiál: guma, textil šírka: 7 mm návin: 4 m farba: čierna   Obsah b..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Súprava papúč pre hostí "WELCOME" papuče Držiak s papučami pre návštevy má originálny a vtipný dizajn a bude skvelou dekoráciou vo vstupnom priestore vášho domu. Obsahuje 4 páry papúč vybraných farieb. Set papúč, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Obsahuje 4 páry papúč v univerzálnej veľkosti + ..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Súprava papúč pre hostí "Wellness" Dekoratívna súprava papúč pre hostí na zavesenie alebo postavenie! Súprava pozostávajúca z obrovskej papuče so 4 pármi papúč pre hostí v rôznych farbách (biela, bordóvá, fialová, tyrkysová).   Materiál: 100% polyester..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Univerzálny skladací dáždnik, čierny Čierny elegantný dáždnik bude perfektný v mnohých situáciách, okrem toho, že ochráni pred dažďom pri každodenných vychádzkach, jeho univerzálny štýl sa hodí ku každému stylingu. Dáždnik je vybavený špeciálnym čiernym puzdrom, vďaka ktorému ho ľahko schováte do..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
WW Bamboo Work Socks Pro antibakteriálne bambusové ponožky 39/41 Profesionálne jemné antibakteriálne a príjemné na dotyk, odolné bambusové ponožky. Sú vyrobené z kvalitnej bambusovej viskózy s veľmi dobrými hygienickými vlastnosťami. Absorbujú pot a odvádzajú vlhkosť od tela, udržujú nohy v suchu a ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
WW Bamboo Work Socks Pro antibakteriálne bambusové ponožky 42/43 Profesionálne jemné antibakteriálne a príjemné na dotyk, odolné bambusové ponožky. Sú vyrobené z kvalitnej bambusovej viskózy s veľmi dobrými hygienickými vlastnosťami. Absorbujú pot a odvádzajú vlhkosť od tela, udržujú nohy v suchu a ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€