Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre kaderníčky

Vlasy sú koruna krásy, a to vedia najlepšie profesionáli v oblasti vlasovej starostlivosti. Ponúkame rôzne produkty a vybavenie pre kadernícky salón, vrátane hláv na česanie, kresiel, kaderníckych nožníc, plášteniek a ďalších.... Pokračovať
Dámska parochňa čierna s dvomi vrkočami Wednesday Parochňa má už vrkoče zapletené. Charakteristické umelé čierne vrkoče prekvapia každého na nejednej party. Parochňa sa prispôsobí obvodu hlavy od 52,7 do 57,3 cm. Hodí sa prakticky na každú hlavu. Nová parochňa je zabalená v sieťke, aby sa nezamo..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Profesionálne kadernícke nožnice SPIKY1 Nožnice sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje dlhodobú životnosť, ostrosť a odolnosť voči vplyvom prostredia, ako je vlhkosť alebo vysoké teploty. Vďaka tomu je možné vlasy zakaždým dokonale ostrihať bez strachu z mechanického poškodenia..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Masážna kefa na vlasy, čierna HBB-200 VLASTNOSTI prírodné štetiny dôkladne rozčesáva vlasy dodáva lesk a vyhladzuje povrch vlasov príjemne masíruje vlasovú pokožku neťahá vlasy stimuluje rast vlasov prirodzeným spôsobom ergonomický a ľahký dizajn prírodné diviačie štetiny sú postavené rov..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Hliníková skladacia kozmetická stolička s opierkou hlavy Beautylushh Vizážistická skladacia stolička s opierkou hlavy a nôh v čiernom prevedení. Veľmi sabilná a pohodlná hliniková stolička s látkovým sedákom a opierkou. Stolička je ideálna do kozmetických salónov pre kozmetičky a vizážistky. ..
215,60€
Cena bez DPH:179,67€
Kadernícke nožnice 2 ks + príslušenstvo Kadernícke doplnky sú spoľahlivým doplnkom pri kaderníckych kúrach doma alebo v profesionálnom kaderníckom salóne. Celá sada má všetky prvky pre amatérske alebo profesionálne strihy. Dada obsahuje dva páry nožníc. Jedným z nich sú profesionálne kadernícke..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Kadernícka sada 9-dielna s puzdrom Renew Force, čierna  Kadernícka sada je vhodná na profesionálne použitie, na učenie sa v kaderníctve, ako aj pre amatérov, ktorí si chcú rozšíriť svoje zručnosti doma. Môžete vytvoriť štýlové účesy pre svoje deti, blízkych a dokonca aj domácich miláčikov. S..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Kadernícke efilačné nožnice, čierne Kadernícke nožnice sú ľahké a ergonomické, čo zaručuje pohodlie pri dlhodobej práci. Ich správne tvarované rukoväte uľahčujú bezpečné uchopenie a presné manévrovanie počas strihania. Okrem toho majú oporu prstov. Nožnice sú vybavené silikónovým nárazníkom, ktorý t..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Profesionálna kadernícka sada QUIFF2 Objavte súpravu kaderníckych nožníc, ktoré vám poskytnú bezkonkurenčnú presnosť a profesionálne výsledky pri vytváraní účesov. Táto komplexná sada nástrojov na úpravu vlasov splní všetky vaše očakávania a presvedčí vás nevídanou kvalitou. Nožnice sú vyrobené z kv..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Kadernícka sada 7-dielna s puzdrom  Kadernícka sada je vhodná na profesionálne použitie, na učenie sa, pre amatérov, ktorí si chcú rozšíriť svoje zručnosti doma. Môžete vytvoriť štýlové účesy pre svoje deti, blízkych a dokonca aj domácich miláčikov. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete na profes..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Oprašovák / kefa na vlasy Kadernícky oprašovák s držadlom slúži na odstránenie vlasov z krku a fúzov z oblasti tváre. Kefa je vhodná do kaderníckeho či Barber salónu. Nevyhnutná položka pre každý profesionálny kadernícky salón alebo domáce strihanie! Rukoväť je vyrobená z odolného plastu. Má ši..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Profesionálna kadernícka sada s puzdrom  Profesionálna kadernícka sada pozostáva z dvoch ergonomických nerezových nožníc (klasické a efilačné nožnice). Sú ideálne pre profesionálne použitie, ale aj amatérske strihanie vlasov. Čepele nožníc majú špeciálnu skrutku na nastavenie sily zovretia. Gumo..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Profesionálne kadernícke nožnice na vlasy, bradu a fúzy Nožnice k dokonalej úprave fúzov a brady. Sú ľahké, ostré a majú vypracované detaily. Sú vhodné aj pre zastrihávanie vlasov. Kadernícke nožnice zaisťujú hladký a presný strih vlasov, tak i brady a fúzov. Nožnice majú rovné hladké ostrie a ..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€