Hlavné menu
Produkty v košíku

Podložky

Práve ste našli pohodlné riešenie pre domácu masáž. Masážne podložky zvyčajne kombinujú rôzne masážne techniky, vrátane vibrácií, terapie teplom, a tlaku v rôznych režimoch masáže a nastavenia intenzity, čo vám umožňuje... Pokračovať
CELOTELOVÝ MASÁŽNY MATRAC – Elektrická masážna podložka / matrac s ohrevom a 9timi motormi         Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Niet  sa čomu čudovať, celý d..
46,70€
Cena bez DPH:38,92€
Masážna tepelná podložka SHIATSU - INFRA Pomerne malá, no zato veľmi šikovná. Taká je masážna podložka Shiatsu. Táto podložka má 4páry masažnych hlavíc a extra výhrevnú funkciu infra. Chcete si užívať služby maséra pri sledovaní televízie, pri práci s počítačom, či jednoducho pri domácom relaxe? ..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Masážny matrac Vario de luxe s ohrevom - original Masážny matrac Vario de luxe s ohrevom - original
Top
MASSAGEMATTE VARIO DE LUXE ORIGINAL – Elektrická masážna podložka Vario / matrac s ohrevom         Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Niet  sa čomu čudovať, celý d..
69,90€
Cena bez DPH:58,25€
Celotelová masážna podložka s infra vyhrievaním Shiatsu Revolúcia v preventívnej a liečebnej terapii Inovatívna celotelová masážna podložka Osziomed. Zariadenie kombinuje európske a ázijské metódy prevencie chorôb, terapie a celkovej pohody. Moderná masážna posteľ, kombinujúca storočnú múdrosť t..
399,00€
Cena bez DPH:332,50€
Vyhrievaná masážna podložka 12 / 230V, čierna Vyhrievaná masážna sa skladá až z 12 masážnych motorov. Motory sú rozložené po celej ploche matraca, takže si môžete byť istí, že bude masírovaná každá časť vášho tela. Matrac má až 5 režimov masáže. Každý z nich je možné zapnúť v 3 úrovniach inte..
64,90€
Cena bez DPH:54,08€