Hlavné menu
Produkty v košíku

Podložky

Práve ste našli pohodlné riešenie pre domácu masáž. Masážne podložky zvyčajne kombinujú rôzne masážne techniky, vrátane vibrácií, terapie teplom, a tlaku v rôznych režimoch masáže a nastavenia intenzity, čo vám umožňuje... Pokračovať
Masážna podložka, masážny prístroj na telo s ovládačom, Health Care Masážna podložka vám umožní relaxovať, odpočívať a zbaviť sa bolesti svalov. Môže sa použiť na masáž krku, ramien, chrbta, bedrovej oblasti, nôh alebo akejkoľvek inej časti tela. Mäkká plyšová tkanina poskytuje teplý a pohodlný ..
80,20€
Cena bez DPH:66,83€
Vyhrievaná masážna podložka 12 / 230V, čierna Vyhrievaná masážna sa skladá až z 12 masážnych motorov. Motory sú rozložené po celej ploche matraca, takže si môžete byť istí, že bude masírovaná každá časť vášho tela. Matrac má až 5 režimov masáže. Každý z nich je možné zapnúť v 3 úrovniach inte..
64,90€
Cena bez DPH:54,08€
Celotelová masážna podložka VARIO II s ohrevom a infra červenou terapiou Po úspešnej masážnej podložke Vario prichádza na trh masážna podložka VARIO II s ohrevom a infra červenou terapiou a displejovým LED časovačom masáže. Vario II INFRA s ohrevom a infra červenou terapiou je určená na ležanie a s..
119,00€
Cena bez DPH:99,17€
Masážna tepelná podložka SHIATSU - INFRA Pomerne malá, no zato veľmi šikovná. Taká je masážna podložka Shiatsu. Táto podložka má 4páry masažnych hlavíc a extra výhrevnú funkciu infra. Chcete si užívať služby maséra pri sledovaní televízie, pri práci s počítačom, či jednoducho pri domácom relaxe? ..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Masážny matrac Vario de luxe s ohrevom - original Masážny matrac Vario de luxe s ohrevom - original
Top
MASSAGEMATTE VARIO DE LUXE ORIGINAL – Elektrická masážna podložka Vario / matrac s ohrevom         Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Niet  sa čomu čudovať, celý d..
69,90€
Cena bez DPH:58,25€
Masážna podložka s ovládačom a 5 valčekmi, Seat Massager Masážna podložka pomôže uvoľniť napätie a relaxovať po fyzickej námahe, znížiť bolesti kĺbov a svalov. Dá sa umiestniť kdekoľvek aj na sedadlo vodiča. Podložka je vhodná pre starostlivosť o chorých ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Tonizuje..
33,20€
Cena bez DPH:27,67€
Masážny prístroj na kríže a chodidlá s infra a magnetom ohrevom Výhody Ergonomický tvar a dizajn: Tento masážny prístroj bol navrhnutý tak, aby dokonale sedel na oblasť krížov a chodidiel, čím zabezpečuje maximálny komfort počas používania. Hlasový sprievodca a funkcia hudby: Okrem hlasového sp..
99,00€
Cena bez DPH:82,50€
MASÁŽNA PODLOŽKA A-001 Máte problémy s bolesťami chrbta? Uľavte svojmu chrbtu, či už ste v práci, pozeráte sa na televíziu, alebo práve idete v aute. Sedavý spôsob života zanecháva na vašej chrbtici a chrbtových svaloch svoju stopu. Mnoho z nás sa cíti napäto, meravo a bolí ho chrbát. Nezanedbáva..
118,50€
Cena bez DPH:98,75€
Celotelová masážna podložka s infra vyhrievaním Shiatsu Revolúcia v preventívnej a liečebnej terapii Inovatívna celotelová masážna podložka Osziomed. Zariadenie kombinuje európske a ázijské metódy prevencie chorôb, terapie a celkovej pohody. Moderná masážna posteľ, kombinujúca storočnú múdrosť t..
399,00€
Cena bez DPH:332,50€
CELOTELOVÝ MASÁŽNY MATRAC – Elektrická masážna podložka / matrac s ohrevom a 9timi motormi         Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Niet  sa čomu čudovať, celý d..
46,70€
Cena bez DPH:38,92€