Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné pomôcky

V tejto ponuke nájdete širokú paletu pomôcok, ktoré sú užitočné pri pedikúre. Napríklad praktické a prenosné vaničky na nohy, ktoré využijete doma i na cestách, sadu na domácu pedikúru na dokonalé odstránenie zrohovatenej kože,... Pokračovať
Domáca pedikúra Pedi Mate 18-dielna Pedi Mate je praktická sada na pedikúru, ktorú chce mať doma každá žena. S touto sadou zaistíte svojim nohám krásny a prirodzený vzhľad. Sada obsahuje dve strúhadlá Ped Egg, ktoré umožňujú rýchle a účinné obrúsenie stvrdnutej a odumretej kože na chodidlách a pä..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Podnožka na kreslo pre pedikúru - čierna Skvelá užitočná pomôcka - podnožka na pedikúru. Vďaka tejto podnožke možno ľahko vykonať pedikúru. Podnožka je vyrobená z polyuretánovej peny, technológiou ISM (Integral Skin Moulding), takže je odolná, ľahko sa čistí a udržuje. Technológia Sanitized z..
30,00€
Cena bez DPH:25,00€
Prenosná vanička na nohy, ružová Táto vanička je skvelou pomôckou ako na doma, tak na cesty. Doma ju stačí napustiť vodou, sadnúť si a nechať uľaviť unaveným nohám. Keď si vaničku vezmete so sebou na cesty, môže fungovať ako improvizované umývadlo. Prenosná vanička nájde svoje praktické využitie ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Prenosná vanička na nohy, tmavomodrá Táto vanička je skvelou pomôckou ako na doma, tak na cesty. Doma ju stačí napustiť vodou, sadnúť si a nechať uľaviť unaveným nohám. Keď si vaničku vezmete so sebou na cesty, môže fungovať ako improvizované umývadlo. Prenosná vanička nájde svoje praktické využi..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Sada na pedikúru zložená z 26 kusov Pedikúra je určená na zlepšenie vzhľadu chodidiel, udržanie zdravej pokožky a nechtov a poskytnutie pocitu relaxácie. Je dôležité dodržiavať hygienu a dodržiavať odporúčania pre starostlivosť o nohy, aby ste sa vyhli infekciám a iným zdravotným problémom. ..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€