Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné pomôcky

V tejto ponuke nájdete širokú paletu pomôcok, ktoré sú užitočné pri pedikúre. Napríklad praktické a prenosné vaničky na nohy, ktoré využijete doma i na cestách, sadu na domácu pedikúru na dokonalé odstránenie zrohovatenej kože,... Pokračovať
Prenosná vanička na nohy, tmavomodrá Táto vanička je skvelou pomôckou ako na doma, tak na cesty. Doma ju stačí napustiť vodou, sadnúť si a nechať uľaviť unaveným nohám. Keď si vaničku vezmete so sebou na cesty, môže fungovať ako improvizované umývadlo. Prenosná vanička nájde svoje praktické využi..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Sada na pedikúru zložená z 26 kusov Pedikúra je určená na zlepšenie vzhľadu chodidiel, udržanie zdravej pokožky a nechtov a poskytnutie pocitu relaxácie. Je dôležité dodržiavať hygienu a dodržiavať odporúčania pre starostlivosť o nohy, aby ste sa vyhli infekciám a iným zdravotným problémom. ..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Domáca pedikúra Pedi Mate 18-dielna Pedi Mate je praktická sada na pedikúru, ktorú chce mať doma každá žena. S touto sadou zaistíte svojim nohám krásny a prirodzený vzhľad. Sada obsahuje dve strúhadlá Ped Egg, ktoré umožňujú rýchle a účinné obrúsenie stvrdnutej a odumretej kože na chodidlách a pä..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€