Hlavné menu
Produkty v košíku

Doplnky stravy

Užívanie doplnkov stravy vám pomôže zabezpečiť, že dostanete všetky dôležité živiny, vitamíny a minerály potrebné pre správne fungovanie tela. V niektorých prípadoch môže byť potrebné užívať doplnky stravy na kompenzáciu... Pokračovať
Himalájska soľ - nerafinovaná prírodná soľ Himalájska soľ pochádza z oceánu stovky miliónov rokov starého, a tým pádom zostala chránená pred znečistením. Je ručne čistená a sušená na slnku. Himalájska soľ môže byť ružová, biela alebo priesvitná, pričom červené sfarbenie prináša zvýšený obsah žele..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Rastlinný prípravok s obsahom enzýmov na podporu trávenia Swiss DigestFX je starostlivo vyberaný doplnok výživy s obsahom prírodných enzýmov. Jeho účinné látky napomáhajú tráveniu, ako aj rozkladu prijatých živín. Rastlinné zložky, ktoré prípravok obsahuje, podporujú metabolické procesy a zmierňu..
23,10€
Cena bez DPH:19,25€
KOLAGÉNFIT senior - výživový doplnok pre vaše kĺby a kosti Kolagén je bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou podporných tkanív. Je súčasťou kĺbovej chrupavky, väzivových tkanív, kĺbových puzdier, kostí, kože, zubov a nechtov. Skladá sa približne z 20 druhov základných aminokyselín. Inulín ..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Prípravok na ochranu pečene s obsahom prírodných účinných látok Swiss Detox Prime, ktorý obsahuje výlučne prírodné účinné látky, je rastlinný prípravok na ochranu pečene. Jeho zložky disponujú detoxikačnými a regeneračnými účinkami pre pečeňové bunky. Extrakt z pestreca mariánskeho, ktorý sa v pr..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
Zdravé trávenie aj na cestách Swiss Fiber Daily je doplnok výživy na podporu trávenia s vysokým obsahom vlákniny, ktorý obsahuje aj extrakty liečivých rastlín disponujúce protizápalovými a analgetickými účinkami. Rastlinné zložky, ktoré prípravok obsahuje, probiotické kultúry, proteolytický enzým..
23,10€
Cena bez DPH:19,25€
KolagenDrink FlexiRep kĺbová výživa typy kolagénu I, II, III kĺby, väzivá, šľachy, kosti 500 ml Zmierňuje bolesť a opuchy kĺbov, zvyšuje flexibilitu kĺbov, pôsobí protizápalovo. Podporuje prevenciu a liečbu reumatoidnej artritídy a osteoartritídy a zmierňuje príznaky osteoporózy. Prispieva tiež k..
26,50€
Cena bez DPH:22,08€
Lymph Aktív 2.0 na odvodnenie organizmu Lymph Aktív 2.0 obsahuje takú zmes liečivých rastlín, ktoré môžu pomôcť nielen pri odvodnení organizmu, ale majú aj účinok na čistenie krvi. Majú pozitívny vplyv na funkciu obličiek, sú bohatými zdrojmi rôznych antioxidantov a sú vhodné na liečbu edémov. L..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
60-dňový program KolagenDrink Collagen 10 000 hydrolyzovaný rybí kolagén 3 x 500 ml Mimoriadne kvalitný a účinný Švédsky tekutý kolagén KolagenDrink Collagen 10 000 je tekutý hydrolyzovaný rybí kolagén. Má komplexné zloženie pre maximálny účinok a príjemnú chuť lesných plodov. V balení je 3 x 20..
57,60€
Cena bez DPH:48,00€
Komplex liečivých rastlín pre očistu pečene ToXiClean je 100% prírodný doplnok výživy s obsahom starostlivo vyberaných rastlinných účinných látok. Jeho zložky pomáhajú odstraňovať z organizmu najbežnejšie toxické ťažké kovy. Tým odľahčuje nielen pečeň, ale má priaznivé účinky aj na ostatné orgán..
23,10€
Cena bez DPH:19,25€
KolagenDrink Collagen 10 000 hydrolyzovaný rybí kolagén 300 g Collagen 10 000 Pure Peptide® KolagenDrink 300 gramov je 100% čistý kvalitný biologicky aktívny rybí kolagén v prášku bez prísad, príchute a farbív. Obsahuje až 10 000 mg účinného kolagénu PURE PEPTIDE® v jednej dávke. Zvyšuje elastic..
25,40€
Cena bez DPH:21,17€
40 dňová kúra - tekutý hydrolyzovaný rybí kolagén PURE PEPTIDE - 1000ml Mimoriadne kvalitný a účinný Švédsky tekutý kolagén KolagenDrink Collagen 10 000 je tekutý hydrolyzovaný rybí kolagén. Má komplexné zloženie pre maximálny účinok a príjemnú chuť lesných plodov. V balení je 2 x 20 dávok. Obsa..
40,20€
Cena bez DPH:33,50€
Digestív - prírodné kapsule Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém: trávenie,vylučovanie, podpora žalúdku, čriev a žlčníka,reflux pažeráka.   Puškvorec: podporuje trávenie a funkce zažívacieho traktu Aníz: podporuje..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€