Hlavné menu
Your Cart

Prípravky na bielenie zubov

Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural
-23 %
AKTÍVNE UHLIE NA BIELENIE ZUBOV - S PRÍCHUŤOU POMARANČA Získajte krásny žiarivý úsmev vďaka aktívnemu čiernemu uhliu! Čo vlastne čierne uhlie je? Ide o oxidovanú verziu uhlia, ktorú je možné využiť aj na účinné bielenie zubov. Odstraňuje vonkajšie škvrny z Vašich zubov bez použitia toxických chemic..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural
-23 %
AKTÍVNE UHLIE NA BIELENIE ZUBOV - S PRÍCHUŤOU MÄTY Získajte krásny žiarivý úsmev vďaka aktívnemu čiernemu uhliu! Čo vlastne čierne uhlie je? Ide o oxidovanú verziu uhlia, ktorú je možné využiť aj na účinné bielenie zubov. Odstraňuje vonkajšie škvrny z Vašich zubov bez použitia toxických chemických ..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural
-23 %
AKTÍVNE UHLIE NA BIELENIE ZUBOV - S PRÍCHUŤOU Z MÄTY Získajte krásny žiarivý úsmev vďaka aktívnemu čiernemu uhliu! Čo vlastne čierne uhlie je? Ide o oxidovanú verziu uhlia, ktorú je možné využiť aj na účinné bielenie zubov. Odstraňuje vonkajšie škvrny z Vašich zubov bez použitia toxických chemickýc..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Aplikačný gél na bielenie zubov, bez použitia peroxidu 
 - Hello Smile Aplikačný gél na bielenie zubov, bez použitia peroxidu 
 - Hello Smile
-24 %
Gél na bielenie zubov, bez použitia peroxidu - Hello Smile Túžite po krásnom žiarivom bielom úsmeve? Vyskúšajte domácu sadu na bielenie zubov - Hello smile, ktorá má veľmi jednoduché a bezpečné použitie. Bielenie zubov sa dnes nestáva len módnym hitom ale aj skutočnou potrebou. Veď kto by nechcel..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Dokonalý úsmev - falošné dočasné umelé zuby Dokonalý úsmev - falošné dočasné umelé zuby
-24 %
Dokonalý úsmev - falošné dočasné umelé zuby Rýchlo vymeňte chýbajúci zub za pár minút! Ak Vám chýba zub v dôsledku extrakcie alebo nešťastnej nehody, ste si iste vedomí, ako drahé sú zubárske implantáty ponúkané stomatologickými ordináciami. Ceny dosahujú tisícok korún za jeden implantát. Bohužia..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť
-24 %
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie ..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť (bez ďasien) Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť (bez ďasien)
-24 %
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť (bez ďasien) Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - spodná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - spodná časť
Top -23 %
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - spodná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza v krabičke - horná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza v krabičke - horná časť
Top -24 %
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie ..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Dvojitý aplikátor zásobník bieliaceho gélu na horné + dolné zuby Dvojitý aplikátor zásobník bieliaceho gélu na horné + dolné zuby
-24 %
Zásobník bieliaceho gélu na zuby Zásobník bieliaceho gélu na zuby je skvelý pomocník pri bielení zubov. Ide o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu vhodnú pre každého. Môžete ju použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Čistí odstraňuje aj hrubé škvrny, ktoré sú pozostatkom po fajčení alebo pití kávy. Balen..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
LED zariadenie na bielenie zubov - Hello Smile LED zariadenie na bielenie zubov - Hello Smile
-23 %
LED zariadenie na bielenie zubov - Hello Smile Hello Smile je zariadenie určené na rýchle a efektívne bielenie zubov. Odstraňuje škvrny a povlak vzniknutý od kávy, vína, čaju a fajčenia. Profesionálne výsledky sa objavia už za 1 hodinu. Produkt sa používa bez držania (hands-free), stačí si ho l..
5,60€ 7,30€
Cena bez DPH:4,67€
LED zariadenie na bielenie zubov 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gél, 2 x náustok, zuby LED zariadenie na bielenie zubov 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gél, 2 x náustok, zuby
-23 %
7 v 1 !!! Súprava na bielenia zubov - LED zariadenie na bielenia zubov 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gél, 2 x náustok, porovnávač odtieňu zubov Určite ste už niekedy uvažovali nad tým, že Váš úsmev by mohol byť viac žiarivejší. Bielenie zubov sa dnes nestáva len módnym hitom ale aj skutočnou potre..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Zobrazé 1 do 12 z 24 (2 strán)