Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky na bielenie zubov

Prípravky na bielenie zubov sú nevyhnutné, ak chcete dosiahnuť krásny žiarivý biely úsmev. Aktívne uhlie odstraňuje vonkajšie škvrny z vašich zubov a to bez použitia toxických chemických prísad. Foriem aktívneho uhlia na bielenie zubov je niekoľko, môžete ho vyskúšať vo forme zubnej pasty alebo klasické aktívne uhlie s príchuťou pomaranča a mäty. Ak chcete dosiahnuť farbu vašich zubov do dokonalej bielej farby, tak určite je pre vás súprava na bielenia zubov, ako stvorená!
Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural
-23 %
AKTÍVNE UHLIE NA BIELENIE ZUBOV - S PRÍCHUŤOU POMARANČA Získajte krásny žiarivý úsmev vďaka aktívnemu čiernemu uhliu! Čo vlastne čierne uhlie je? Ide o oxidovanú verziu uhlia, ktorú je možné využiť aj na účinné bielenie zubov. Odstraňuje vonkajšie škvrny z Vašich zubov bez použitia toxických chemic..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural
-23 %
AKTÍVNE UHLIE NA BIELENIE ZUBOV - S PRÍCHUŤOU MÄTY Získajte krásny žiarivý úsmev vďaka aktívnemu čiernemu uhliu! Čo vlastne čierne uhlie je? Ide o oxidovanú verziu uhlia, ktorú je možné využiť aj na účinné bielenie zubov. Odstraňuje vonkajšie škvrny z Vašich zubov bez použitia toxických chemických ..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural Aktívne uhlie na bielenie zubov -  100% Natural
-23 %
AKTÍVNE UHLIE NA BIELENIE ZUBOV - S PRÍCHUŤOU Z MÄTY Získajte krásny žiarivý úsmev vďaka aktívnemu čiernemu uhliu! Čo vlastne čierne uhlie je? Ide o oxidovanú verziu uhlia, ktorú je možné využiť aj na účinné bielenie zubov. Odstraňuje vonkajšie škvrny z Vašich zubov bez použitia toxických chemickýc..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Aplikačný gél na bielenie zubov, bez použitia peroxidu 
 - Hello Smile Aplikačný gél na bielenie zubov, bez použitia peroxidu 
 - Hello Smile
-23 %
Gél na bielenie zubov, bez použitia peroxidu - Hello Smile Túžite po krásnom žiarivom bielom úsmeve? Vyskúšajte domácu sadu na bielenie zubov - Hello smile, ktorá má veľmi jednoduché a bezpečné použitie. Bielenie zubov sa dnes nestáva len módnym hitom ale aj skutočnou potrebou. Veď kto by nechcel..
5,60€ 7,30€
Cena bez DPH:4,67€
Bieliace pero na bielenie zubov dazzling white Bieliace pero na bielenie zubov dazzling white
-24 %
Bieliace pero na bielenie zubov Túžite po krásnom žiarivom bielom úsmeve? Máme tu pre Vás jedinečnú novinku! Bielenie zubov sa dnes nestáva len módnym hitom ale aj skutočnou potrebou. Veď kto by nechcel zanechať príjemný dojem na pracovnom pohovore či pri stretnutí s klientmi. Dnes už poznáme m..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Dvojitý aplikátor zásobník bieliaceho gélu na horné + dolné zuby Dvojitý aplikátor zásobník bieliaceho gélu na horné + dolné zuby
-24 %
Zásobník bieliaceho gélu na zuby Zásobník bieliaceho gélu na zuby je skvelý pomocník pri bielení zubov. Ide o bezbolestnú a bezpečnú aplikáciu vhodnú pre každého. Môžete ju použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Čistí odstraňuje aj hrubé škvrny, ktoré sú pozostatkom po fajčení alebo pití kávy. Balen..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Glamza Hello Smile - gél na bielenie zubov Glamza Hello Smile - gél na bielenie zubov
-24 %
Glamza Hello Smile - gél na bielenie zubov Túžite po krásnom žiarivom bielom úsmeve? Máme tu pre Vás jedinečnú novinku! Bielenie zubov sa dnes nestáva len módnym hitom ale aj skutočnou potrebou. Veď kto by nechcel zanechať príjemný dojem na pracovnom pohovore či pri stretnutí s klientmi. Dnes už..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
GLAMZA Sada na leštenie a bielenie zubov – leštiace gumky 25ks GLAMZA Sada na leštenie a bielenie zubov – leštiace gumky 25ks
-22 %
GLAMZA Sada na leštenie a bielenie zubov – leštiace gumky 25ks Sada na bielenie zubov, odstraňovanie škvŕn a všeobecné čistenie. Glamza prináša silu profesionálneho bielenia priamo k vám v pohodlnej čistiacej gume, ktorá sa ľahko prenáša a skladuje. Zaujmete žiarivým úsmevom. Rýchle výsledky a je..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
LED zariadenie na bielenie zubov - Hello Smile LED zariadenie na bielenie zubov - Hello Smile
-23 %
LED zariadenie na bielenie zubov - Hello Smile Hello Smile je zariadenie určené na rýchle a efektívne bielenie zubov. Odstraňuje škvrny a povlak vzniknutý od kávy, vína, čaju a fajčenia. Profesionálne výsledky sa objavia už za 1 hodinu. Produkt sa používa bez držania (hands-free), stačí si ho l..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
LED zariadenie na bielenie zubov 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gél, 2 x náustok, zuby LED zariadenie na bielenie zubov 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gél, 2 x náustok, zuby
-23 %
7 v 1 !!! Súprava na bielenia zubov - LED zariadenie na bielenia zubov 7 v 1 - 1 x akcelerátor, 3 x gél, 2 x náustok, porovnávač odtieňu zubov Určite ste už niekedy uvažovali nad tým, že Váš úsmev by mohol byť viac žiarivejší. Bielenie zubov sa dnes nestáva len módnym hitom ale aj skutočnou potre..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Prášok na bielenie zubov - aktívne uhlie Prášok na bielenie zubov - aktívne uhlie
-23 %
Groomarang - Aktívne uhlie na bielenie zubov Prípravok na bielenie zubov okamžite rozjasní váš úsmev už po jednej aplikácii. Je to prirodzená, bezpečná a nákladovo efektívna metóda, pri ktorej sa rýchlo a bezbolestne bielia zuby. Aktívne uhlie na bielenie zubov neobsahuje žiadne chemikálie, je 100% ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Prístroj na bielenie zubov - 20 Minute Dental White Prístroj na bielenie zubov - 20 Minute Dental White
-23 %
Sada na bielenie zubov - 20 Minute Dental White   Túžite po krásnom bielom úsmeve v čo najkratšom čase? 20 Minute Dental White RX je kompletný systém na bielenie zubov, ktorý počas 20 minút vybieli zuby až o 8 odtieňov. Používa profesionálnu technológiu zubára. Ako ho používať? Najprv aplikujte..
8,30€ 10,80€
Cena bez DPH:6,92€