Hlavné menu
Produkty v košíku

Inteligentné hodinky

Inteligentné, smart hodinky sú predĺženou rukou smartfónu, s ktorým sú bezdrôtovo spojené pomocou Bluetooth. Zobrazujú notifikácie o prichádzajúcich správach, možno s nimi prijať alebo odmietnuť hovor, spravovať kalendár, ovládať prehrávanie hudby a využívať ďalšie aplikácie.
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, čierne Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné ..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, zlaté Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné a..
68,80€
Cena bez DPH:57,33€
Dámske intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10 Dámske inteligentné hodinky KW10 sú vynikajúce multifunkčné inteligentné hodinky určené pre ženy. KW10 uľahčia vaše každodenné činnosti, pomôže vám optimalizovať váš tréning a umožní vám lepšie sa starať o svoje zdravie. Preto je model KW1..
62,20€
Cena bez DPH:51,83€
Dámske SMARTWATCH hodinky DT88PRO Inteligentné hodinky majú zabudovanú veľmi širokú škálu funkcií. Budú fungovať skvele v mnohých situáciách. Funkcie: dátum čas alarm vytáčanie, prijímanie a odmietanie hovorov denník hovorov kontakty správy upozornenia z iných aplikácií (Facebook, Ins..
62,10€
Cena bez DPH:51,75€
Detské vojenské hodiny SKMEI 9190, modré Naučiť sa čas a naplánovať svoj deň sú dôležité zručnosti, ktoré si dieťa môže rozvíjať vlastníctvom a používaním hodiniek. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by vaše dieťa malo mať hodinky: 1. Učí sa zodpovednosti: Dieťa sa učí, že hodinky sú nástroj, ktorý ..
15,60€
Cena bez DPH:13,00€
Digitálne hodinky SKMEI 9215 Podsvietenie v hodinkách zvýši možnosť čítania času a dá sa použiť ako núdzový zdroj svetla. Hodinky sú vyrobené z odolných materiálov ako oceľ, kov a tvrdé ABS. Vďaka striebornej výstuži na ciferníku sú odolné voči nárazom. Moderná japonská technológia quartz strojče..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510 su ideálnym doplnkom pre každého, kto chce viesť zdravý životný štýl. Je to ideálne riešenie pre aktívnych ľudí, ktorí si bez športu nevedia predstaviť život. Ak chcete naplno využiť všetky funkcie inteligentných hodiniek, stiahnite ..
55,10€
Cena bez DPH:45,92€
Inteligentné hodinky Smartband m116s Inteligentné hodinky Smartband M116s s farebným displejom TFT 1,3" (rozmery 240x240) ponúkajú základné funkcie vrátane merania srdcového tepu a krvného tlaku. Kvalitný fitness náramok s moderným dizajnom ponúka aj iné zaujímavé funkcie - monitoruje dennú aktiv..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Inteligentné hodinky Smartband T1S, čierne Najnovšia verzia dokonalého, multifunkčného športového smart náramku vytvoreného pre mužov a ženy. Ide o kombináciu elegancie a funkčnosti, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľahčia každodenné ak..
28,80€
Cena bez DPH:24,00€
Inteligentné hodinky Smartwatch L18s, čierne Smartwatch L18 sú ideálne hodinky pre ľudí, ktorí oceňujú fyzickú aktivitu a na bežné používanie. L18 zobrazuje čas, dátum, počíta kroky, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, meria čas, sleduje pulz, krvný tlak, okysličenie krvi a meria kvalitu spánk..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Inteligentné hodinky Smartwatch L18s, ružové Smartwatch L18 sú ideálne hodinky pre ľudí, ktorí oceňujú fyzickú aktivitu a na bežné používanie. L18 zobrazuje čas, dátum, počíta kroky, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, meria čas, sleduje pulz, krvný tlak, okysličenie krvi a meria kvalitu spánk..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Inteligentné hodinky SmartWatch LUXURY DT2, čierne Inteligentné hodinky disponujú farebným IPS displejom s uhlopriečkou 1,19“. Tento displej vám ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením 390 x 390px. Plnosť farieb, skvelé kontrasty sú niečo, čo rozhodne charakterizuje naše smart hodinky. Celý me..
72,60€
Cena bez DPH:60,50€