Hlavné menu
Your Cart

Náplasti

Biomagnetické náplaste Biomagnetické náplaste
-24 %
Magnetické náplaste Magarna Stark - 10 ks Magnetické náplasti rozprúdia cirkuláciu krvi, výmena, kyslíka, vytvárajú jemný elektrický prúd, stimulácia nervového systému, liečia, vhodné pri svalových bolestiach a natiahnutiach, pri napätiach, opuchoch, tŕpnutiach, na krk, ruky, kríže, chodidlá a celé ..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Magnetické náplaste na chudnutie Slim Patch - 30 ks Magnetické náplaste na chudnutie Slim Patch - 30 ks
Top -23 %
Magnetické náplaste na chudnutie Slim Patch - 30 ks Náplaste zabraňujú vstrebávaniu tukov, cukru a škrobov a pomáhajú tlmiť prehnanú chuť k jedlu. Magnet uprostred náplasti vyrába magnetické vlny (dĺžka vlny je asi 4-14m), ktoré prechádzajú kožou do hĺbky 8-12 cm a vykonávajú základnú masáž. Nápl..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Náplaste na chudnutie KIYESKI Náplaste na chudnutie KIYESKI
-22 %
Náplaste na chudnutie KIYESKI Odstráňte tuk z problémových partií jednoducho a rýchlo vďaka týmto unikátnym magnetickým náplastiam. Náplasť stačí nalepiť pred spaním na požadovanú partiu. Predstavujeme Vám ďalšiu možnosť, ako zhodiť prebytočné kilá dole. Toto dokážu náplasti Kiyeski, ktoré tiež sti..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Náplaste na chudnutie KIYESKI Náplaste na chudnutie KIYESKI
-23 %
Náplaste na chudnutie KIYESKI - 30kusov Odstráňte tuk z problémových partií jednoducho a rýchlo vďaka týmto unikátnym magnetickým náplastiam. Náplasť stačí nalepiť pred spaním na požadovanú partiu. Predstavujeme Vám ďalšiu možnosť, ako zhodiť prebytočné kilá dole. Toto dokážu náplasti Kiyeski, ktor..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Ok náplasť bez lepidla Ok náplasť bez lepidla
-24 %
Špeciálna náplasť bez lepidla. (oranžová, ružová, zelená) Špeciálny obväz OK-plast funguje tak, že si ho priložíte a omotáte okolo poraneného miesta. Keďže je tvorený z bavlny a elastických vlákien, ktoré sa samé o seba prilepia tak na ľudskom tele alebo zvieracej srsti nezostáva žiadne lepidlo. S ..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)