Hlavné menu
Produkty v košíku

Obväzy a náplasti

Postarajte sa o zranenie alebo preťažené svaly s našimi obväzmi a náplasťami, ktoré nájdete v tejto širokej palete produktov. Naše kvalitné kohézne náplasti ponúkajú mnoho výhod oproti bežným náplastiam, vydržia dlhšie a ich... Pokračovať
Kinezio tejpovacia páska kinesiotaping 5cm x 5m, špeciálna náplasť bez lepidla. Kinezio tejpovacia páska K je pomôcka pre preťažené a oslabené svaly alebo kĺby. Jej použitím znížite bolestivosť a opuch svalu, zlepšíte stabilitu a prispejete k urýchleniu liečby. Svaly, kĺby a šľachy výborne zafix..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Kohézny obväz, Ok náplasť bez lepidla 5cm x 4,5m, telová Špeciálna náplasť bez lepidla. Špeciálny obväz OK-náplasť funguje tak, že si ho priložíte a omotáte okolo poraneného miesta. Keďže je tvorený z bavlny a elastických vlákien, ktoré sa samé o seba prilepia tak na ľudskom tele, alebo zvieracej ..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Magnetické náplaste na chudnutie Slim Patch - 30 ks Magnetické náplaste na chudnutie Slim Patch - 30 ks
Top
Magnetické náplaste na chudnutie Slim Patch - 30 ks Náplaste zabraňujú vstrebávaniu tukov, cukru a škrobov a pomáhajú tlmiť prehnanú chuť k jedlu. Magnet uprostred náplasti vyrába magnetické vlny (dĺžka vlny je asi 4-14m), ktoré prechádzajú kožou do hĺbky 8-12 cm a vykonávajú základnú masáž. Nápl..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€