Hlavné menu
Produkty v košíku

Smart hodinky

Prevezmite kontrolu nad svojím časom a zdravím s našimi smart hodinkami. Naše inteligentné hodinky vám umožnia sledovať vaše fyzické aktivity, správu notifikácií, hovory, hudbu a ďalšie funkcie priamo na vašom zápästí. Vybrať si... Pokračovať
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, čierne Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné ..
70,00€
Cena bez DPH:58,33€
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, zlaté Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné a..
69,50€
Cena bez DPH:57,92€
Digitálne hodinky SKMEI 9215 Podsvietenie v hodinkách zvýši možnosť čítania času a dá sa použiť ako núdzový zdroj svetla. Hodinky sú vyrobené z odolných materiálov ako oceľ, kov a tvrdé ABS. Vďaka striebornej výstuži na ciferníku sú odolné voči nárazom. Moderná japonská technológia quartz strojče..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510 su ideálnym doplnkom pre každého, kto chce viesť zdravý životný štýl. Je to ideálne riešenie pre aktívnych ľudí, ktorí si bez športu nevedia predstaviť život. Ak chcete naplno využiť všetky funkcie inteligentných hodiniek, stiahnite ..
55,70€
Cena bez DPH:46,42€
Fitness hodinky Smartband M3, čierne Športový náramok/hodinky M3 je určený pre meranie prejdenej vzdialenosti, počtu krokov, spálených kalórií, srdcového tepu a kvality spánku je skvelým pomocníkom nielen športovcom, ale aj tým, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o svojej pohybovej aktivite. Nára..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Fitness hodinky Smartband M3, modré Športový náramok/hodinky M3 je určený pre meranie prejdenej vzdialenosti, počtu krokov, spálených kalórií, srdcového tepu a kvality spánku je skvelým pomocníkom nielen športovcom, ale aj tým, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o svojej pohybovej aktivite. Náram..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Fitness náramok hodinky Smartband V7 Plus - modré Samrtband V7 Plus je perfektnou kombináciou hodiniek a multifunkčného inteligentného zariadenia. Má množstvo funkcií, ktoré sú užitočné pri každodennom fungovaní, ako aj pre ľudí, ktorí športujú. Hodinky Smartband sú veľmi praktické aj vďaka funk..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
Fitness náramok hodinky Smartband V7 Plus - červené Samrtband V7 Plus je perfektnou kombináciou hodiniek a multifunkčného inteligentného zariadenia. Má množstvo funkcií, ktoré sú užitočné pri každodennom fungovaní, ako aj pre ľudí, ktorí športujú. Hodinky Smartband sú veľmi praktické aj vďaka fu..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
Fitness náramok hodinky Smartband V7 Plus - sivé Samrtband V7 Plus je perfektnou kombináciou hodiniek a multifunkčného inteligentného zariadenia. Má množstvo funkcií, ktoré sú užitočné pri každodennom fungovaní, ako aj pre ľudí, ktorí športujú. Hodinky Smartband sú veľmi praktické aj vďaka funkc..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
Fitness náramok s teplomerom a 3 vymeniteľnými remienkami T2 Najnovšia verzia dokonalého, multifunkčného športového smart náramku vytvoreného pre mužov a ženy. Ide o kombináciu elegancie a funkčnosti, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľah..
26,90€
Cena bez DPH:22,42€
Fitness náramok, hodinky Smartband M6 VYLEPŠENÁ FUNKČNOSŤ čas a dátum alarm meranie pulzu meranie tlaku úroveň okysličenia krvi monitor spánku počítadlo kalórií počítadlo vzdialenosti (nie krokomer!) športové režimy výber dizajnu ciferníka z takmer 40 vzorov možnosť nahrať vlastnú fo..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Hodinky NaviForce NF9097M ŠPORTOVÉ A FUNKČNÉ Predstavujeme jedinečné hodinky NAVIFORCE pre mužov. Ide o športový model vojenského charakteru s početnými vymoženosťami pre ľudí, ktorí chcú, aby hodinky neslúžili len na ukazovanie času. Vlastnosti, ktoré odlišujú tento model, sú: ciferník vode..
41,30€
Cena bez DPH:34,42€