Hlavné menu
Produkty v košíku

Smart hodinky

Prevezmite kontrolu nad svojím časom a zdravím s našimi smart hodinkami. Naše inteligentné hodinky vám umožnia sledovať vaše fyzické aktivity, správu notifikácií, hovory, hudbu a ďalšie funkcie priamo na vašom zápästí. Vybrať si... Pokračovať
Fitness náramok hodinky Smartband V7 Plus - červené Samrtband V7 Plus je perfektnou kombináciou hodiniek a multifunkčného inteligentného zariadenia. Má množstvo funkcií, ktoré sú užitočné pri každodennom fungovaní, ako aj pre ľudí, ktorí športujú. Hodinky Smartband sú veľmi praktické aj vďaka fu..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Silikónové SmartWatch hodinky F22, zelené Najnovšia verzia dokonalých, multifunkčných inteligentných hodiniek určených pre mužov spája eleganciu a funkčnosť, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľahčia každodenné aktivity, pomôžu vám optimal..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Fitness náramok hodinky Smartband V7 Plus - sivé Samrtband V7 Plus je perfektnou kombináciou hodiniek a multifunkčného inteligentného zariadenia. Má množstvo funkcií, ktoré sú užitočné pri každodennom fungovaní, ako aj pre ľudí, ktorí športujú. Hodinky Smartband sú veľmi praktické aj vďaka funkc..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Hodinky NaviForce NF9097M ŠPORTOVÉ A FUNKČNÉ Predstavujeme jedinečné hodinky NAVIFORCE pre mužov. Ide o športový model vojenského charakteru s početnými vymoženosťami pre ľudí, ktorí chcú, aby hodinky neslúžili len na ukazovanie času. Vlastnosti, ktoré odlišujú tento model, sú: ciferník vode..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, čierne Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné ..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510 su ideálnym doplnkom pre každého, kto chce viesť zdravý životný štýl. Je to ideálne riešenie pre aktívnych ľudí, ktorí si bez športu nevedia predstaviť život. Ak chcete naplno využiť všetky funkcie inteligentných hodiniek, stiahnite ..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Inteligentné hodinky SmartWatch LUXURY DT2, strieborné Inteligentné hodinky disponujú farebným IPS displejom s uhlopriečkou 1,19“. Tento displej vám ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením 390 x 390px. Plnosť farieb, skvelé kontrasty sú niečo, čo rozhodne charakterizuje naše smart hodinky. Cel..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Elegantné hodinky SMAEL, sivé ORIGINÁLNE HODINKY SMAEL ODOLNÉ, FUNKČNÉ, VOJENSKÉ A ŠPORTOVÉ! Špecifikácia: typ: analógovo-digitálny strojček: japonský quartz CITIZEN napájanie: 1,5V batéria vodeodolnosť: áno do 50m materiál popruhu: guma materiál puzdra: plast a na zadnej strane nehrdzav..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€