Hlavné menu
Produkty v košíku

Weareables

Wearables, alebo nositeľná elektronika, sú mini elektronické zariadenia, určené na nosenie na tele alebo oblečení, ktoré sa dokážu synchronizovať s príslušnou aplikáciou v smartfóne. Medzi wearables patria inteligentné hodinky, okuliare, fitness náramky alebo športtestery.
Analytická osobná digitálna váha s bluetooth Analytická osobná digitálna váha s bluetooth je kompaktná a všestranná váa vyrobená z kvalitného materiálu. Vďaka možnosti pripojenia k aplikácii pre smartfóny si môžete nastaviť svoju štatistiku v rovných rozmeroch. Prístroj je vybavený digitálnymi č..
20,10€
Cena bez DPH:16,75€
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, čierne Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné ..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, zlaté Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné a..
68,80€
Cena bez DPH:57,33€
Dámske intelingenté hodinky s Bluetooth - SmartWatch KW10 Dámske inteligentné hodinky KW10 sú vynikajúce multifunkčné inteligentné hodinky určené pre ženy. KW10 uľahčia vaše každodenné činnosti, pomôže vám optimalizovať váš tréning a umožní vám lepšie sa starať o svoje zdravie. Preto je model KW1..
62,20€
Cena bez DPH:51,83€
Dámske SMARTWATCH hodinky DT88PRO Inteligentné hodinky majú zabudovanú veľmi širokú škálu funkcií. Budú fungovať skvele v mnohých situáciách. Funkcie: dátum čas alarm vytáčanie, prijímanie a odmietanie hovorov denník hovorov kontakty správy upozornenia z iných aplikácií (Facebook, Ins..
62,10€
Cena bez DPH:51,75€
Detské vojenské hodiny SKMEI 9190, modré Naučiť sa čas a naplánovať svoj deň sú dôležité zručnosti, ktoré si dieťa môže rozvíjať vlastníctvom a používaním hodiniek. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by vaše dieťa malo mať hodinky: 1. Učí sa zodpovednosti: Dieťa sa učí, že hodinky sú nástroj, ktorý ..
15,60€
Cena bez DPH:13,00€
Digitálne hodinky SKMEI 9215 Podsvietenie v hodinkách zvýši možnosť čítania času a dá sa použiť ako núdzový zdroj svetla. Hodinky sú vyrobené z odolných materiálov ako oceľ, kov a tvrdé ABS. Vďaka striebornej výstuži na ciferníku sú odolné voči nárazom. Moderná japonská technológia quartz strojče..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Digitálne spínacie hodiny / zásuvka týždenné Pomocou tejto digitálnej spínacej zásuvky môžete v nastavených časoch vypínať a zapínať sieťové spotrebiče. Zariadenie má veľký, dobre čitateľný displej a 8 tlačidiel. Návod na použitie v poľštine, ktorý je priložený k súprave, vám pomôže krok za krok..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Fitness hodinky Promedix PR-510 Fitness hodinky Promedix PR-510 su ideálnym doplnkom pre každého, kto chce viesť zdravý životný štýl. Je to ideálne riešenie pre aktívnych ľudí, ktorí si bez športu nevedia predstaviť život. Ak chcete naplno využiť všetky funkcie inteligentných hodiniek, stiahnite ..
55,10€
Cena bez DPH:45,92€
Fitness hodinky Smartband M3, červené Športový náramok/hodinky M3 je určený pre meranie prejdenej vzdialenosti, počtu krokov, spálených kalórií, srdcového tepu a kvality spánku je skvelým pomocníkom nielen športovcom, ale aj tým, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o svojej pohybovej aktivite. Nár..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Fitness hodinky Smartband M3, čierne Športový náramok/hodinky M3 je určený pre meranie prejdenej vzdialenosti, počtu krokov, spálených kalórií, srdcového tepu a kvality spánku je skvelým pomocníkom nielen športovcom, ale aj tým, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o svojej pohybovej aktivite. Nára..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Fitness hodinky Smartband M3, modré Športový náramok/hodinky M3 je určený pre meranie prejdenej vzdialenosti, počtu krokov, spálených kalórií, srdcového tepu a kvality spánku je skvelým pomocníkom nielen športovcom, ale aj tým, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o svojej pohybovej aktivite. Náram..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€