Hlavné menu
Produkty v košíku

Detské

Udržanie zdravia a pohodlia rastúcich nôh je kľúčové. Naše vložky do topánok pre deti sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu podporu detskej nohy, redukovali únavu a minimalizovali prípadné problémy s postojom. S našimi... Pokračovať
Antibakteriálne detské vložky do topánok proti zápachu strihacie Actifresh Pohodlné a hygienické detské strihacie stielky dávajúce pocit sviežosti. Jemná tkanina s perforáciou zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu pod chodidlom a vrstva absorbčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. St..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Filcové termo vložky s obsahom prírodnej vlny Vložky do topánok na zateplenie chodidiel z vlneného filcu. Vložky sú vhodné do gumenej obuvi, klasickej obuvi a pracovnej obuvi. Ideálne na izolovanie chodidiel od studeného podkladu cez jeseň, zimu aj jar. Filcové termo vložky veľmi dobre absorbujú vl..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Pohodlné detske športové forté vložky do topánok strihacia Korek Frotte Pohodlné komfortné detské športové stielky do obuvi, ktoré zabezpečia pocit sviežosti vašim chodidlám. Vrchná vrstva stielky z jemnej froté tkaniny, ktorá výborne pohlcuje vlhkosť. Spodná vrstva je vyrobená z prírodného korku..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Pohodlné detské športové vložky do topánok proti zápachu strihacie Frotte Pohodlné a hygienické detské športové strihacie stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vyrobené z bavlnenej froté tkaniny, ktorá okamžite vstrebáva vlhkosť a zanecháva chodidlo suché a svieže. Vrstva absorbčnej latexove..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Offspring Set 6 párov detské stielky aromatizované do topánok strihacia veľkosť 19-35 Set 6 párov detských pohodlných, aromatizovaných a hygienických stielok  dávajúce pocit sviežosti. Jemná tkanina s perforáciou zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu pod chodidlom a vrstva absorbčnej latexovej p..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Pohodlné detské stielky do topánok Sweet Steps Blue Kids 29-35 Pohodlné stielky do detskej obuvi vyrobené z latexovej peny potiahnutej na dotyk príjemnou látkou (100% viskóza) so zaujímavou potlačou, prispôsobené potrebám dieťaťa. Vďaka použitiu viskózových vlákien stielky absorbujú vlhkosť a po ..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Pohodlné detské stielky do topánok Sweet Steps Pink Kids 29-35 Pohodlné stielky do detskej obuvi vyrobené z latexovej peny potiahnutej na dotyk príjemnou látkou (100% viskóza) so zaujímavou potlačou, prispôsobené potrebám dieťaťa. Vďaka použitiu viskózových vlákien stielky absorbujú vlhkosť a po ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Pohodlné detské vložky do topánok Arieto 23-24 Pohodlné detské jemné a vzdušné stielky pre vaše deti. Vyrobené s veľkou starostlivosťou, jemne parfumované. Boli vyrobené z ľahkej latexovej peny a bavlnenej textílie. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, čo zvy..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Pohodlné detské vložky do topánok strihacie Arieto Pohodlné detské jemné a vzdušné  strihacie stielky pre vaše deti. Vyrobené s veľkou starostlivosťou, jemne parfumované. Boli vyrobené z ľahkej latexovej peny a bavlnenej textílie. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú vynikajúcu cirkuláciu ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Kožené detské vložky do topánok Pecari Carbon 27-28 Prémiové detské kožené, elegantné a pohodlné vkladacie stielky vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne, ekologicky upravovanej, bez obsahu PCP, ktoré spôsobujú začervenanie. Perfektne zapadajú do spodnej časti obuvi. Perforácia kože a latexov..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Pohodlné detské vložky do topánok proti zápachu strihacie Odour Stop Pohodlné a hygienické detské strihacie stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vrstva absorpčnej latexovej peny poskytuje pohodlie pri chôdzi. Obsah prísady aktívneho uhlia v pene zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu. Jemná ..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Pohodlné detské zimné vložky do topánok strihacia Alu Super Pohodlné detské zimné, mäkké a teplé stielky strihacie s tepelnou hliníkovou izoláciou. Sú vyrobené z netkanej textílie, ktorá udržuje teplo chodidla a polyetylénovej peny, ktorá ho dokonale izoluje. Hliníková fólia zastaví chlad od spod..
1,75€
Cena bez DPH:1,75€