Hlavné menu
Produkty v košíku

Svetlá na bicykel

Ak je bicykel počas krásnych jarných dní váš najobľúbenejší dopravný prostriedok, mali by ste si zabezpečiť aj poriadnu viditeľnosť! Dobré osvetlenie na bicykli je nevyhnutnosťou a dôležitým doplnkom každého cyklistu. S našou ponukou svetiel na bicykel budete neprehliadnuteľní a na dvoch kolesách sa budete cítiť o čosi bezpečnejšie.
LED nabíjateľné predné a zadné svetlo na bicykel LED nabíjateľné predné a zadné svetlo na bicykel
-23 %
LED predné a zadné svetlo na bicykel Vodotesná cyklistická lampa s vysokým výkonom osvetlenia a priestrannou batériou zaručujú bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. LED diódy T6 poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok – jazda na bicykli v noci alebo v prípade obmedzenej v..
14,80€ 19,20€
Cena bez DPH:12,33€
Predné a zadané svetlo na bicykel CB-4 Predné a zadané svetlo na bicykel CB-4
-23 %
Predné a zadané svetlo na bicykel CB-4 VODEODOLNÉ SVETLO NA BICYKEL S KAPACITNOU BATÉRIOU + ZADNÉ LED SVETLO Vodotesné cyklistické svetlo so svetelným výkonom 300 lúmenov s objemnou batériou zaisťuje bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. Integrované LED diódy sa postarajú o výborné o..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Sada osvetlení na bicykel 2 ks Sada osvetlení na bicykel 2 ks
-23 %
Sada osvetlení na bicykel 2 ks Vysoko kvalitná súprava na osvetlenie bicykla! Využíva energeticky úspornú technológiu LED, vďaka ktorej sme navyše viditeľnejší po zotmení! Používanie vstavaných batérií a priložených microUSB káblov na nabíjanie zaručuje bezproblémové použitie bez nutnosti ne..
8,70€ 11,30€
Cena bez DPH:7,25€
Svetlo na bicykel 2T6 + zadné svetlo Svetlo na bicykel 2T6 + zadné svetlo
-23 %
Svetlo na bicykel 4T6 + zadné svetlo Svietidlo TRIZAND je osadené 2 profesionálnymi a výkonnými LED CREE - T6 so životnosťou až 100 000h. Navyše má rukoväť otočnú o 360°, takže si ho môžete nasmerovať ktorýmkoľvek smerom, ktorý potrebujete. Predné LED svetlo na bicykel má až 6 rôznych režimov svi..
11,70€ 15,20€
Cena bez DPH:9,75€
Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou
-23 %
Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou. Vďaka vysokovýkonným LED diódam výrazne zvyšuje bezpečnosť na cestách a zvyšuje viditeľnosť. Špecifikácie: 2 výkonné LED diódy T6 (každá 5W) veľm..
18,70€ 24,30€
Cena bez DPH:15,58€
Svetlo na bicykel so zvončekom Svetlo na bicykel so zvončekom
-23 %
Svetlo na bicykel so zvončekom Vodotesná cyklistická lampa so svetelným výkonom až 800 lúmenov s objemnou batériou zaisťuje bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. Integrované LED diódy T6 poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nim bude jazda na bicykli v noci ale..
17,20€ 22,40€
Cena bez DPH:14,33€
Svetlo na bicykel T6 + zadné svetlo Svetlo na bicykel T6 + zadné svetlo
-23 %
Svetlo na bicykel T6 + zadné svetlo Svietidlo TRIZAND je vybavené profesionálnou vysokovýkonnou LED XM-L T6. Navyše je vybavené rukoväťou otočnou o 360°, takže ho môžete nasmerovať ktorýmkoľvek smerom, ktorý potrebujete. Predné LED svetlo na bicykel má tri rôzne režimy svietenia, medzi ktorými mô..
12,30€ 16,00€
Cena bez DPH:10,25€
Tachometer so svetlom + zadné svetlo Tachometer so svetlom + zadné svetlo
-23 %
Tachometer so svetlom + zadné svetlo BEZDRÔTOVÝ TACHOMETER S PREDNÝM SVETLOM A KLAKSÓNOM + ZADNÉ SVETLO - VODEODOLNÉ, S PODSVIETENOU LCD OBRAZOVKOU A VIACERÝMI REŽIMAMI PREVÁDZKY. Pohodlný a extrémne odolný tachometer s funkciou svetla je nepostrádateľnou výbavou pre každého, kto je nadšený cykl..
33,70€ 43,80€
Cena bez DPH:28,08€
USB LED svetlo na bicykel + zadné svetlo USB LED svetlo na bicykel + zadné svetlo
-23 %
USB LED svetlo na bicykel + zadné svetlo Predné LED svetlo na bicykel má tri rôzne režimy svietenia, medzi ktorými môžete jednoducho prepínať. Môžete si vybrať z: silné svetlo, stroboskop a slabšie svetlo. Zadné svetlo má až 7 rôznych režimov svietenia: stále, rýchle blikanie, pomalé blikanie, po..
6,10€ 7,90€
Cena bez DPH:5,08€
USB zadné svetlo na bicykel USB zadné svetlo na bicykel
-24 %
USB zadné svetlo na bicykel Multifunkčné svetlo na bicykel určite osloví každého cyklistu, a to ako tých, ktorí bicyklujú dlhé trasy, tak aj tých, ktorí bicykel využívajú skôr príležitostne. Nabíjanie je veľmi pohodlné a prebieha cez micro USB kábel. Dizajn zariadenia je kompaktný a jeho montáž a..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Vodeodolné LED svetlo na bicykel s tachometrom a klaksónom Vodeodolné LED svetlo na bicykel s tachometrom a klaksónom
-23 %
Vodeodolné LED svetlo na bicykel s tachometrom a klaksónom Vysokokapacitná batéria použitá v prednom svetle v spojení s úspornými LED diódami vám umožní používať zostavu nepretržite od 3 až po 6 hodín (v závislosti od zvoleného prevádzkového režimu). Oceníte rýchle a pohodlné nabíjanie. Svetlo..
29,90€ 38,90€
Cena bez DPH:24,92€
Vodeodolné LED svetlo na bicykel USB
-23 %
Vodeodolné LED svetlo na bicykel USB Multifunkčné svetlo na bicykel určite osloví každého cyklistu, vrátane tých, ktorí jazdia na dlhé vzdialenosti. Konštrukcia zariadenia je kompaktná a jeho montáž a demontáž je veľmi jednoduchá, takže v prípade potreby možno LED svetlo na bicykel použiť aj ako ..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€