Hlavné menu
Produkty v košíku

Svetlá na bicykel

Bezpečnosť pri jazde je kľúčová, a preto vám ponúkame široký výber svetiel na bicykel. Naše svetlá vám poskytnú dostatočnú viditeľnosť a zabezpečia, aby ste boli dobre viditeľní pre ostatných účastníkov premávky. Nájdete... Pokračovať
Bezpečnostné LED svetlo na bicykel / batoh Tri režimy osvetlenia pripomínajú cestujúcim a vodičom, aby dodržiavali bezpečnú vzdialenosť. Konštrukcia z hliníkovej zliatiny, pevná a odolná voči korózii a poveternostným vplyvom. Vodotesné prevedenie, bezpečné použitie v daždivom a zimnom počasí. Gum..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Bicyklové svetlo so smerovkami Zadné svetlo na bicykel so smerovými svetlami a bezdrôtovým diaľkovým ovládaním. Diaľkové ovládanie, ktoré môžete pripevniť na riadidlá, umožňuje prepínanie medzi ľavým a pravým smerovým svetlom. Svetlo je napájané nabíjateľnou 3,7V 650 mAh batériou, ktorú je možné ..
24,50€
Cena bez DPH:20,42€
Hliníkové nabíjateľné LED svetlo na bicykel FLOW + zadné svetlo Cyklistické svetlo vďaka svojej žiare zohráva mimoriadne dôležitú úlohu pri zaistení bezpečnosti cyklistu najmä v podmienkach obmedzenej viditeľnosti. Toto svetlo disponuje s piatimi možnosťami osvetlenia. 100% režim je najjasn..
36,30€
Cena bez DPH:30,25€
Cyklo LED baterka s výstražnými zvukovými znameniami Sada bicyklových svetiel so zvončekom napájaná z batérie. Svetlá zvyšujú bezpečnosť cyklistov pri jazde. Vďaka použitiu silných LED ste na ceste viditeľnejší. Špecifikácia: a)predné svetlo s klaksónom: napájanie : zabudovaný akumulátor 12..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
LED svetlo do výpletu bicykla červené Svietiaci kryt lúčov pre váš bicykel je to nielen cool vychytávka, ale aj prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť cyklistu na ceste. Osvetlenie lúčov, najmä v režime stroboskopu, je viditeľné z oveľa väčšej vzdialenosti. Vlastnosti odolný materiál použitý na výro..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
LED svetlo do výpletu bicykla modré Svietiaci kryt lúčov pre váš bicykel je to nielen cool vychytávka, ale aj prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť cyklistu na ceste. Osvetlenie lúčov, najmä v režime stroboskopu, je viditeľné z oveľa väčšej vzdialenosti. Vlastnosti odolný materiál použitý na výrobu..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
LED svetlo do výpletu bicykla RGB Svietiaci kryt lúčov pre váš bicykel je to nielen cool vychytávka, ale aj prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť cyklistu na ceste. Osvetlenie lúčov, najmä v režime stroboskopu, je viditeľné z oveľa väčšej vzdialenosti. Vlastnosti odolný materiál použitý na výrobu p..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
LED svetlo do výpletu bicykla zelené Svietiaci kryt lúčov pre váš bicykel je to nielen cool vychytávka, ale aj prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť cyklistu na ceste. Osvetlenie lúčov, najmä v režime stroboskopu, je viditeľné z oveľa väčšej vzdialenosti. Vlastnosti odolný materiál použitý na výrob..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Nabíjateľné led svetlo na bicykel USB predné + zadné Multifunkčné svietidlo na bicykel s 1 500 mAh batériou. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli po zotmení alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná. Svieti..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Predné a zadané svetlo na bicykel CB-4 VODEODOLNÉ SVETLO NA BICYKEL S KAPACITNOU BATÉRIOU + ZADNÉ LED SVETLO Vodotesné cyklistické svetlo so svetelným výkonom 300 lúmenov s objemnou batériou zaisťuje bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. Integrované LED diódy sa postarajú o výborné o..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Sada osvetlení na bicykel 2 ks Vysoko kvalitná súprava na osvetlenie bicykla! Využíva energeticky úspornú technológiu LED, vďaka ktorej sme navyše viditeľnejší po zotmení! Používanie vstavaných batérií a priložených microUSB káblov na nabíjanie zaručuje bezproblémové použitie bez nutnosti ne..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Svetlo na bicykel 4T6 + zadné svetlo Svietidlo TRIZAND je osadené 2 profesionálnymi a výkonnými LED CREE - T6 so životnosťou až 100 000h. Navyše má rukoväť otočnú o 360°, takže si ho môžete nasmerovať ktorýmkoľvek smerom, ktorý potrebujete. Predné LED svetlo na bicykel má až 6 rôznych režimov svi..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€