Hlavné menu
Produkty v košíku

Svetlá na bicykel

Ak je bicykel počas krásnych jarných dní váš najobľúbenejší dopravný prostriedok, mali by ste si zabezpečiť aj poriadnu viditeľnosť! Dobré osvetlenie na bicykli je nevyhnutnosťou a dôležitým doplnkom každého cyklistu. S našou ponukou svetiel na bicykel budete neprehliadnuteľní a na dvoch kolesách sa budete cítiť o čosi bezpečnejšie.
Sada osvetlení na bicykel 2 ks Sada osvetlení na bicykel 2 ks
-23 %
Sada osvetlení na bicykel 2 ks Vysoko kvalitná súprava na osvetlenie bicykla! Využíva energeticky úspornú technológiu LED, vďaka ktorej sme navyše viditeľnejší po zotmení! Používanie vstavaných batérií a priložených microUSB káblov na nabíjanie zaručuje bezproblémové použitie bez nutnosti ne..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Svetlo na bicykel 2T6 + zadné svetlo Svetlo na bicykel 2T6 + zadné svetlo
-23 %
Svetlo na bicykel 4T6 + zadné svetlo Svietidlo TRIZAND je osadené 2 profesionálnymi a výkonnými LED CREE - T6 so životnosťou až 100 000h. Navyše má rukoväť otočnú o 360°, takže si ho môžete nasmerovať ktorýmkoľvek smerom, ktorý potrebujete. Predné LED svetlo na bicykel má až 6 rôznych režimov svi..
13,80€ 17,90€
Cena bez DPH:11,50€
Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou
-23 %
Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou Svetlo na bicykel 4 v 1 s klaksónom, držiakom na telefón a power bankou. Vďaka vysokovýkonným LED diódam výrazne zvyšuje bezpečnosť na cestách a zvyšuje viditeľnosť. Špecifikácie: 2 výkonné LED diódy T6 (každá 5W) veľm..
21,10€ 27,40€
Cena bez DPH:17,58€
Svetlo na bicykel T6 + zadné svetlo Svetlo na bicykel T6 + zadné svetlo
-23 %
Svetlo na bicykel T6 + zadné svetlo Svietidlo TRIZAND je vybavené profesionálnou vysokovýkonnou LED XM-L T6. Navyše je vybavené rukoväťou otočnou o 360°, takže ho môžete nasmerovať ktorýmkoľvek smerom, ktorý potrebujete. Predné LED svetlo na bicykel má tri rôzne režimy svietenia, medzi ktorými mô..
11,80€ 15,30€
Cena bez DPH:9,83€
USB LED svetlo na bicykel + zadné svetlo USB LED svetlo na bicykel + zadné svetlo
-23 %
USB LED svetlo na bicykel + zadné svetlo Predné LED svetlo na bicykel má tri rôzne režimy svietenia, medzi ktorými môžete jednoducho prepínať. Môžete si vybrať z: silné svetlo, stroboskop a slabšie svetlo. Zadné svetlo má až 7 rôznych režimov svietenia: stále, rýchle blikanie, pomalé blikanie, po..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
USB zadné svetlo na bicykel USB zadné svetlo na bicykel
-24 %
USB zadné svetlo na bicykel Multifunkčné svetlo na bicykel určite osloví každého cyklistu, a to ako tých, ktorí bicyklujú dlhé trasy, tak aj tých, ktorí bicykel využívajú skôr príležitostne. Nabíjanie je veľmi pohodlné a prebieha cez micro USB kábel. Dizajn zariadenia je kompaktný a jeho montáž a..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Vodeodolné predné a zadné svetlo na bicykel s USB nabíjaním Vodeodolné predné a zadné svetlo na bicykel s USB nabíjaním
-23 %
Vodeodolné predné a zadné svetlo na bicykel s USB nabíjaním Vodeodolné svetlo na bicykel so svetelným výkonom 800 lúmenov a priestrannou žiarovkou zaručuje bezpečnosť a pohodlie pri jazde na bicykli po tme. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nej bud..
12,20€ 15,90€
Cena bez DPH:10,17€
Zadné svetlo na bicykel so smerovkami s diaľkovým ovládaním Zadné svetlo na bicykel so smerovkami s diaľkovým ovládaním
-23 %
Zadné svetlo na bicykel so smerovkami s diaľkovým ovládaním Svetlo na bicykel, smerovky na bicykel s diaľkovým ovládaním, zabezpečí cyklistovi veľmi dobrú viditeľnosť počas jazdy. Má smerovkové svetlá, vďaka ktorým vodiči idúci za vami uvidia, ktorým smerom odbáčate. Veľmi jednoduchá obsluha svet..
27,20€ 35,40€
Cena bez DPH:22,67€