Hlavné menu
Produkty v košíku

Svetlá na bicykel

Bezpečnosť pri jazde je kľúčová, a preto vám ponúkame široký výber svetiel na bicykel. Naše svetlá vám poskytnú dostatočnú viditeľnosť a zabezpečia, aby ste boli dobre viditeľní pre ostatných účastníkov premávky. Nájdete... Pokračovať
Predné a zadané svetlo na bicykel CB-4 VODEODOLNÉ SVETLO NA BICYKEL S KAPACITNOU BATÉRIOU + ZADNÉ LED SVETLO Vodotesné cyklistické svetlo so svetelným výkonom 300 lúmenov s objemnou batériou zaisťuje bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. Integrované LED diódy sa postarajú o výborné o..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Tachometer so svetlom + zadné svetlo BEZDRÔTOVÝ TACHOMETER S PREDNÝM SVETLOM A KLAKSÓNOM + ZADNÉ SVETLO - VODEODOLNÉ, S PODSVIETENOU LCD OBRAZOVKOU A VIACERÝMI REŽIMAMI PREVÁDZKY. Pohodlný a extrémne odolný tachometer s funkciou svetla je nepostrádateľnou výbavou pre každého, kto je nadšený cykl..
34,00€
Cena bez DPH:28,33€
Nabíjateľné led svetlo na bicykel USB predné + zadné Multifunkčné svietidlo na bicykel s 1 500 mAh batériou. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli po zotmení alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná. Svieti..
24,10€
Cena bez DPH:20,08€
LED svetlo do výpletu bicykla modré Svietiaci kryt lúčov pre váš bicykel je to nielen cool vychytávka, ale aj prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť cyklistu na ceste. Osvetlenie lúčov, najmä v režime stroboskopu, je viditeľné z oveľa väčšej vzdialenosti. Vlastnosti odolný materiál použitý na výrobu..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Svetlo na bicykel T6 + zadné svetlo Svietidlo TRIZAND je vybavené profesionálnou vysokovýkonnou LED XM-L T6. Navyše je vybavené rukoväťou otočnou o 360°, takže ho môžete nasmerovať ktorýmkoľvek smerom, ktorý potrebujete. Predné LED svetlo na bicykel má tri rôzne režimy svietenia, medzi ktorými mô..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Zadné svetlo a smerovky na bicykel: Bike Lamp Predstavujeme zadné svetlo a smerovky na bicykel, ktoré premenia vaše nočné jazdy na bezpečné a pohodlné dobrodružstvo. S touto inovatívnou lampou na bicykel si môžete byť istí, že vaše cesty budú vždy osvetlené a vaše zámery jasné pre všetkých účastníko..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Vodeodolné LED svetlo na bicykel USB Multifunkčné svetlo na bicykel určite osloví každého cyklistu, vrátane tých, ktorí jazdia na dlhé vzdialenosti. Konštrukcia zariadenia je kompaktná a jeho montáž a demontáž je veľmi jednoduchá, takže v prípade potreby možno LED svetlo na bicykel použiť aj ako ..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Svetlo na bicykel so zvončekom Vodotesná cyklistická lampa so svetelným výkonom až 800 lúmenov s objemnou batériou zaisťuje bezpečnosť a komfort jazdy na bicykli po zotmení. Integrované LED diódy T6 poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nim bude jazda na bicykli v noci ale..
17,40€
Cena bez DPH:14,50€
LED svetlo do výpletu bicykla červené Svietiaci kryt lúčov pre váš bicykel je to nielen cool vychytávka, ale aj prvok, ktorý zvyšuje bezpečnosť cyklistu na ceste. Osvetlenie lúčov, najmä v režime stroboskopu, je viditeľné z oveľa väčšej vzdialenosti. Vlastnosti odolný materiál použitý na výro..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Bezpečnostné LED svetlo na bicykel / batoh Tri režimy osvetlenia pripomínajú cestujúcim a vodičom, aby dodržiavali bezpečnú vzdialenosť. Konštrukcia z hliníkovej zliatiny, pevná a odolná voči korózii a poveternostným vplyvom. Vodotesné prevedenie, bezpečné použitie v daždivom a zimnom počasí. Gum..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Solárne nabíjané predné svetlo na bicykel: Solar Bike Lamp Predstavujeme predné svetlo na bicykel, ktoré prinesie revolúciu do vašich nočných jázd. Vďaka kombinácii solárneho a USB nabíjania, výkonnému svetelnému zdroju a praktickej montáži sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašich cyklistických dobro..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
USB zadné svetlo na bicykel Multifunkčné svetlo na bicykel určite osloví každého cyklistu, a to ako tých, ktorí bicyklujú dlhé trasy, tak aj tých, ktorí bicykel využívajú skôr príležitostne. Nabíjanie je veľmi pohodlné a prebieha cez micro USB kábel. Dizajn zariadenia je kompaktný a jeho montáž a..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€