Hlavné menu
Produkty v košíku

Medilight

Táto biolampa predstavuje skvelý kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp. Jej telo je elegantné a precízne spracované, čo zaručuje nielen estetický dojem, ale aj vysokú funkčnosť. Už samotný dizajn a balenie odhaľujú, že... Pokračovať
Stojan k biolampe MediLight Veľmi praktický stojan k Biolampe Medilight vám umožní liečit miesta na tele, na ktoré si sami nedosiahnete. S pomocou tohto stojana dokážete aplikovať liečbu pohodlne, presne na konkrétnom mieste bez kmitania a pohybu. Obsah balenia: veľký stojan k biolampe Medilight..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Biolampa Medilight + farená terapia + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vyso..
349,00€
Cena bez DPH:290,83€
Biolampa Medilight + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výr..
249,00€
Cena bez DPH:207,50€
Kolorterapia k biolampe Medilight Liečenie biolampou MEDILIGHT bez kolorterapie je len polovičné liečenie. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní stimulujeme samoliečebný proces organizmu zvnútra. Nasadenie farebného filtra je veľmi jednoduché. Stačí zatiahnuť za obrubu filtra a miernym kýva..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Biolampa Medilight + farená terapia + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya (zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionali..
299,00€
Cena bez DPH:249,17€
Biolampa Medilight + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya (zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita..
299,00€
Cena bez DPH:249,17€