Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampa Medilight

Biolampa medilight je kompromisom medzi strednou a vyššou triedou biolámp. Má veľmi elegantne a kvalitne prepracované telo lampy a funkcionalitu. Samotný dizajn a balenie v akom sa táto biolampa nachádza prezrádza, že sa jedná o výrobok prvotriednej kvality. Jej pôvod je v Maďarsku odkiaľ pochádza aj samotný vynálezca BIOLAMPY. Táto biolampa bola vyvinutá s tímom ludí príbuzným vynálezcovi.

Zobraziť podkategórie
Biolampa MediLight Biolampa MediLight
-23 %
Biolampa Medilight + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výr..
249,00€ 323,70€
Cena bez DPH:207,50€
Biolampa MediLight + farebná terapia (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + farebná terapia (zvýhodnený set)
-23 %
Biolampa Medilight + farená terapia + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalit..
299,00€ 388,70€
Cena bez DPH:249,17€
Biolampa MediLight + farebná terapia + stojan k biolampe (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + farebná terapia + stojan k biolampe (zvýhodnený set)
-23 %
Biolampa Medilight + farená terapia + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vyso..
349,00€ 453,70€
Cena bez DPH:290,83€
Biolampa MediLight + stojan k biolampe (zvýhodnený set) Biolampa MediLight + stojan k biolampe (zvýhodnený set)
-23 %
Biolampa Medilight + veľký stojan + kniha Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya(zvýhodnený set) Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita ..
299,00€ 388,70€
Cena bez DPH:249,17€
Farebná terapia - (farebné filtre) MediLight Farebná terapia - (farebné filtre) MediLight
-23 %
Kolorterapia k biolampe Medilight Liečenie bilampou MEDILIGHT bez kolorterapie je len polovičné liečenie. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní stimulujeme samoliečebný proces organizmu zvnútra. Nasadenie farebného filtra je veľmi jednoduché. Stačí zatiahnut za obrubu filtra a miernym kývav..
49,00€ 63,70€
Cena bez DPH:40,83€
Servis, oprava elektroniky biolampy Medilight, ActiveLight. ActiveBio+
-23 %
Servis, oprava elektroniky biolampy Zepter Bioptron Medall, Compact, YouThron, Pro medical Pred objednaním opravy biolampy nás prosím kontaktujte telefonicky, alebo emailom. Servis, oprava elektroniky biolampy Zepter Bioptron Medall, Compact, YouThron, Pro medical, PRO 1 a Bioptron 2. Oprava nefunk..
50,00€ 65,00€
Cena bez DPH:41,67€
Stojan k biolampe MediLight Stojan k biolampe MediLight
-23 %
Veľmi praktický stojan k Biolampe Medilight vám umožní liečit miesta na tele, na ktoré si sami nedosiahnete. S pomocou tohto stojana dokážete aplikovať liečbu pohodlne, presne na konkrétnom mieste bez kmitania a pohybu. Obsah balenia : •   veľký stojan k biolampe Medilight  ..
50,00€ 65,00€
Cena bez DPH:41,67€