Hlavné menu
Produkty v košíku

Korektory a chrániče prstov

Chránič na malíček s gélovým klinom 7 x 1 cm Chránič na malíček s gélovým klinom 7 x 1 cm
-23 %
Silikónová fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca na nohe Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte silikónovú podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ..
4,40€ 5,70€
Cena bez DPH:3,67€
Chránič palca nohy gelový - univerzálny 4,5 x 2,5 cm Chránič palca nohy gelový - univerzálny 4,5 x 2,5 cm
-23 %
Chránič palca nohy gelový - univerzálny Materiál: gél SEBS - elastický - prispôsobí sa chodidlu. Mäkký gél ho uľahčuje a ľahko sa prispôsobí nohám nohy. Mäkký gél chráni prsty pred odreninami. Vďaka tomu sa prsty neprekrývajú. Mäkký gél chráni prsty pred odreninami.   Úlohou bandáže je oc..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť L (12,5 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť L (12,5 cm)
Novinka -24 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť L (12,5 cm) Stabilizátor je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka aplikácii mäkká..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť M (10 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť M (10 cm)
Novinka -24 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť M (10 cm) Stabilizátor je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka aplikácii mäkká ..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť S (7,5 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť S (7,5 cm)
Novinka -24 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť S (7,5 cm) Stabilizátor je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka aplikácii mäkká ..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - veľkosť S (5,5 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - veľkosť S (5,5 cm)
Novinka -23 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - veľkosť S (5,5 cm) Chránič je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Výborne pomáha aj pri zlomeninách a trhlinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka použitiu mäkkej peny zabraňuje nadmernému pote..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Dlaha na ochranu a fixáciu prstov Stack 3 ks, veľkosť 1 (< 3,5cm) Dlaha na ochranu a fixáciu prstov Stack 3 ks, veľkosť 1 (< 3,5cm)
Novinka -24 %
Dlaha na ochranu a fixáciu prstov Stack 3 ks, veľkosť 1 (< 3,5cm) Pomôčka Stack je určená na stabilizáciu distálneho interfalangeálneho kĺbu vo vzpriamenej polohe, pričom umožňuje pohyb iným kĺbom. Vyrobené z ľahkého hygienického materiálu telovej farby. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. ..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Dlaha na ochranu prstov so suchým zipsom 3ks, veľkosť 0 (< 3,5cm) Dlaha na ochranu prstov so suchým zipsom 3ks, veľkosť 0 (< 3,5cm)
Novinka -24 %
Dlaha na ochranu prstov so suchým zipsom 3ks, veľkosť 0 (< 3,5cm) Dlaha je určená na stabilizáciu distálneho interfalangeálneho kĺbu v narovnanej polohe, pričom umožňuje pohyb iným kĺbom. Vyrobené z ľahkého hygienického materiálu telovej farby. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov.  Vďaka pásk..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex
-23 %
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 Gélová pomôcka na vzájomné oddelenie prstov nohy. Vhodná na prevenciu pred vzájomným odieraním prstov v topánke z úzkou špicou. Separátor zabráni otlakom, oderom a povrchovým zraneniam medzi prstami na nohe. Separátor piatich prsto..
6,10€ 7,90€
Cena bez DPH:5,08€
Kompresné ponožky - S/M Kompresné ponožky - S/M
-23 %
Kompresné ponožky - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Navrhnuté na každodenné používanie.  Ponožky zabraňujú vlhkosti a majú antibakteriálne a proti zápachové vlastnosti. Ponožky môžu pomô..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M
-24 %
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Ponožky môžu pomôcť zmierniť bolestivé stavy, ako je plantárna fasciitída, ostrohy na päte, bolesť klenby a bolesť..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť - 8 x 8cm Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť - 8 x 8cm
-23 %
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť Technické špecifikácie Univerzálna veľkosť dĺžka 8 cm šírka 8 cm Typ:Stabilizátor nášlapu  Materiál: elastická tkanina Výhody:   Podporuje pozdĺžny oblúk nohy Nútia správne polohovanie nášlapu Zabraňujú odieraniu Väčšinou sa používa..
16,50€ 21,50€
Cena bez DPH:13,75€