Hlavné menu
Produkty v košíku

Korektory a chrániče prstov

Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Korektory a chrániče prstov vám pomôžu udržiavať správne umiestnenie prstov a zabrániť prekrývajúcim sa prstom. V našej ponuke nájdete tie najkvalitnejšie korektory vytvorené z materiálov, ktoré sú šetrné vášmu zdraviu pokožky.
Chránič na malíček s gélovým klinom 7 x 1 cm - 1ks Chránič na malíček s gélovým klinom 7 x 1 cm - 1ks
-23 %
Silikónová fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca na nohe 1 ks Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte silikónovú podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškode..
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€
Chránič palca nohy gelový - univerzálny 4 x 2 cm Chránič palca nohy gelový - univerzálny 4 x 2 cm
-23 %
Chránič palca nohy gelový - univerzálny Materiál: gél SEBS - elastický - prispôsobí sa chodidlu. Mäkký gél ho uľahčuje a ľahko sa prispôsobí nohám nohy. Mäkký gél chráni prsty pred odreninami. Vďaka tomu sa prsty neprekrývajú. Mäkký gél chráni prsty pred odreninami.   Úlohou bandáže je oc..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť L (12,5 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť L (12,5 cm)
-23 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť L (12,5 cm) Stabilizátor je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka aplikácii mäkká..
5,60€ 7,30€
Cena bez DPH:4,67€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť M (10 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť M (10 cm)
-23 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť M (10 cm) Stabilizátor je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka aplikácii mäkká p..
5,30€ 6,90€
Cena bez DPH:4,42€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť S (7,5 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť S (7,5 cm)
-23 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť S (7,5 cm) Stabilizátor je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka aplikácii mäkká ..
4,60€ 6,00€
Cena bez DPH:3,83€
Chránič, fixátor prstov hliníkový - veľkosť S (5,5 cm) Chránič, fixátor prstov hliníkový - veľkosť S (5,5 cm)
-23 %
Chránič, fixátor prstov hliníkový - veľkosť S (5,5 cm) Chránič je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Výborne pomáha aj pri zlomeninách a trhlinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka použitiu mäkkej peny zabraňuje nadmernému pote..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Dlaha na fixáciu prstov so suchým zipsom, veľkosť S (5,5 cm) Dlaha na fixáciu prstov so suchým zipsom, veľkosť S (5,5 cm)
-23 %
Chránič prstov - dlaha na suchý zips, veľkosť S (5,5 cm) Dlaha je určená na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hygienického bieleho materiálu. Veľmi účinný v prípade terapie poranenia prstov. Vďaka upevňovace..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Dlaha na ochranu a fixáciu prstov Stack 1 ks, veľkosť 1 (< 3,5cm) Dlaha na ochranu a fixáciu prstov Stack 1 ks, veľkosť 1 (< 3,5cm)
-23 %
Dlaha na ochranu a fixáciu prstov Stack 1 ks, veľkosť 1 (< 3,5cm) Pomôčka Stack je určená na stabilizáciu distálneho interfalangeálneho kĺbu vo vzpriamenej polohe, pričom umožňuje pohyb iným kĺbom. Vyrobené z ľahkého hygienického materiálu telovej farby. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. ..
6,30€ 8,20€
Cena bez DPH:5,25€
Dlaha na ochranu prstov so suchým zipsom 1ks, veľkosť 0 (< 3,5cm) Dlaha na ochranu prstov so suchým zipsom 1ks, veľkosť 0 (< 3,5cm)
-23 %
Dlaha na ochranu prstov so suchým zipsom 1ks, veľkosť 0 (< 3,5cm) Dlaha je určená na stabilizáciu distálneho interfalangeálneho kĺbu v narovnanej polohe, pričom umožňuje pohyb iným kĺbom. Vyrobené z ľahkého hygienického materiálu telovej farby. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov.  Vďaka pásk..
8,20€ 10,70€
Cena bez DPH:6,83€
Gélové náplaste do topánok proti oderu - univerzálne pätičky - 1pár Gélové náplaste do topánok proti oderu - univerzálne pätičky - 1pár
-23 %
Gélové náplaste do topánok proti oderu - univerzálne pätičky - 1pár Pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Vlastnosti: zabraňujú vyzúvaniu päty z topánky vyplňia voľného miesta v topánke ochrana chodidiel proti oderu ochrana päty proti oderu Praktická pomôcka proti od..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex
Top -23 %
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 Gélová pomôcka na vzájomné oddelenie prstov nohy. Vhodná na prevenciu pred vzájomným odieraním prstov v topánke z úzkou špicou. Separátor zabráni otlakom, oderom a povrchovým zraneniam medzi prstami na nohe. Separátor piatich prsto..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Kompresné ponožky - S/M Kompresné ponožky - S/M
-23 %
Kompresné ponožky - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Navrhnuté na každodenné používanie.  Ponožky zabraňujú vlhkosti a majú antibakteriálne a proti zápachové vlastnosti. Ponožky môžu pomô..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€