Hlavné menu
Your Cart

Korektory a chrániče prstov

Chránič na malíček s gélovým klinom 7 x 1 cm Chránič na malíček s gélovým klinom 7 x 1 cm
-23 %
Silikónová fixačná bandáž na haluxy/deformáciu kĺbu palca na nohe Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a bolesťou v prednej časti chodidiel? Vyskúšajte silikónovú podpornú bandáž na haluxy, ktorá koriguje a napráva vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chráni bočné kĺby pred poškodením ..
4,40€ 5,70€
Cena bez DPH:3,67€
Chránič palca nohy gelový - univerzálny 4,5 x 2,5 cm Chránič palca nohy gelový - univerzálny 4,5 x 2,5 cm
-22 %
Chránič palca nohy gelový - univerzálny Materiál: gél SEBS - elastický - prispôsobí sa chodidlu. Mäkký gél ho uľahčuje a ľahko sa prispôsobí nohám nohy. Mäkký gél chráni prsty pred odreninami. Vďaka tomu sa prsty neprekrývajú. Mäkký gél chráni prsty pred odreninami.   Úlohou bandáže je oc..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex
-23 %
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 Gélová pomôcka na vzájomné oddelenie prstov nohy. Vhodná na prevenciu pred vzájomným odieraním prstov v topánke z úzkou špicou. Separátor zabráni otlakom, oderom a povrchovým zraneniam medzi prstami na nohe. Separátor piatich prsto..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Kompresné ponožky - S/M Kompresné ponožky - S/M
-23 %
Kompresné ponožky - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Navrhnuté na každodenné používanie.  Ponožky zabraňujú vlhkosti a majú antibakteriálne a proti zápachové vlastnosti. Ponožky môžu pomô..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M
-24 %
Kompresné ponožky s otvorenou špičkou - S/M, 1 pár Tieto kompresné ponožky tlmia nárazy a vďaka tomu sú veľmi komfortné pri akomkoľvek športe. Ponožky sú vhodné pre mužov aj ženy. Ponožky môžu pomôcť zmierniť bolestivé stavy, ako je plantárna fasciitída, ostrohy na päte, bolesť klenby a bolesť..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť - 8 x 8cm Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť - 8 x 8cm
-23 %
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť Technické špecifikácie Univerzálna veľkosť dĺžka 8 cm šírka 8 cm Typ:Stabilizátor nášlapu  Materiál: elastická tkanina Výhody:   Podporuje pozdĺžny oblúk nohy Nútia správne polohovanie nášlapu Zabraňujú odieraniu Väčšinou sa používa..
16,50€ 21,50€
Cena bez DPH:13,75€
Náplaste do topánok proti oderu - univerzálne pätičky Náplaste do topánok proti oderu - univerzálne pätičky
-23 %
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky Pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Vlastnosti: zabraňujú vyzúvaniu päty z topánky vyplňia voľného miesta v topánke ochrana chodidiel proti oderu ochrana päty proti oderu Praktická pomôcka proti oderu nôh pri použití nových al..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Oddeľovač všetkých 5 prstov nohy gelový - 8,5 x 3 cm Oddeľovač všetkých 5 prstov nohy gelový - 8,5 x 3 cm
-23 %
Oddeľovač všetkých 5 prstov nohy gelový - univerzálna veľkosť Pomáha udržiavať správne umiestnenie prstov. Zabraňuje prekrývajúcim sa prstom. Úlohou bandáže - separátora je ochrániť Vaše prsty pred vybočovaním a krivením. Špecifikácia bandáže: 100% elastický silikónový materiál korig..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Oddeľovač, separátor prstov pre prekrývajúce sa prsty - univerzálny - 7 x 5,5cm Oddeľovač, separátor prstov pre prekrývajúce sa prsty - univerzálny - 7 x 5,5cm
-23 %
Oddeľovač, separátor prstov pre prekrývajúce sa prsty - univerzálny Pomáha udržiavať správne umiestnenie prstov. Zabraňuje prekrývajúcim sa prstom. Úlohou bandáže - separátora je ochrániť Vaše prsty pred vybočovaním a krivením. Špecifikácia bandáže: 100% elastický silikónový materiál ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Pomôcka - proti zarastajúcim nechtom na nohách Pomôcka - proti zarastajúcim nechtom na nohách
-24 %
Prístroj na zarastajúce nechty na nohách Jedná sa o jednoduchý, ale efektívny nástroj na opravu nechtov na nohách. Môže vám pomôcť vyriešiť problém zarastených nechtov na nohách a priviesť späť k vám zdravé a krásne nechty na nohách. Tento produkt používa pákovú mechaniku na zmenu uhla rastu ..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Ponožky separujúce prsty na nohách - univerzálne Ponožky separujúce prsty na nohách - univerzálne
-23 %
Ponožky separujúce prsty na nohách - 1/pár Ponožky separujúce prsty na nohách sú vhodné pre korekciu rôznych vybočení - deformácií palcov na chodidlách / hallux valgus a pod.. Separačné ponožky uvoľňujú tlak a napätie chodidiel a ich prstov, oživujú krvný obeh, separujú jednotlivé prsty chodidla..
11,40€ 14,80€
Cena bez DPH:9,50€
Priesvitný silikónový  fixačný korektor na haluxy/deformácia kĺba palca Priesvitný silikónový  fixačný korektor na haluxy/deformácia kĺba palca
-24 %
Priesvitný silikónový fixačný korektor na haluxy/deformáciu kĺbu palca na nohe Máte problémy s vytŕčajúcim kĺbom palca a odreninami v jeho oblasti? Vyskúšajte pohodlný neviditeľný  fixačný korektor na ochranu proti bočnému nárazu a zraneniu, ktorý izoluje bolestivé miesto a pomáha pri hojení kože,..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€