Hlavné menu
Produkty v košíku

Nože, sekery a multitooly

Pri outdoorových aktivitách vám nemôžu chýbať kvalitní pomocníci. Pozrite si našu ponuku nástrojov, ako sú nože, sekery, skladacie lopatky, a multifunkčné nástroje – multitools, ktoré sú určené pre tých, ktorí ocenia kvalitu... Pokračovať
Karambit vreckový nôž 16 cm, čierny Karambit je malý nôž so zakrivenou čepeľou a rukoväťou zakončenou krúžkom. Ako prví ho použili obyvatelia Minangkabau žijúci na západnej Sumatre a tvar noža mal byť inšpirovaný pazúrmi veľkých mačiek. Vďaka efektívnosti a jednoduchosti používania noža vzniklo m..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Mini vreckový skladací nôž s klipom 15 cm Čepeľ noža je z nehrdzavejúcej ocele 440. Je to klasická nožová oceľ pre vynikajúcu tvrdosť, zachovanie ostria a odolnosť proti opotrebovaniu. Celková dĺžka noža je 15 cm a dĺžka čepele je 6 cm. Perfektný ostrý skladací nôž na prácu, kemping, turistiku..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Multifunkčná sekera 30 cm, oranžová Multifunkčná kempingová sekera 30 cm je z nerezovej ocele a ergonomicky tvarovaná. Má hrúbku 3,5 mm a je potiahnutá oxidom čiernym. Rukoväť je z plastu pre menšiu váhu s ergonomickým protišmykovým povrchom. Vďaka ergonomickému tvaru skvele padne do ruky, nešmýk..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Multifunkčná sekera 30 cm, zelená Sekerka moderného tvaru. Nekĺzavá úprava rukoväte vás nezradí ani keď s ňou budete pracovať v daždi. Mohlo by sa zdať, že vzhľadom k svojej veľkosti a váhe nič nevydrží, ale nenechajte sa zmýliť. Vďaka ostrému britu môžete rovnako dobre odvetviť stromček, ale tie..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Multifunkčná skladacia lopatka 41 cm Kvalitná skladacia lopatka je multifunkčné náradie, ktoré okrem klasickej funkcie lopaty slúži aj ako bager, sekera a krompáč. Lopatka a rukoväť sú vyrobené z odolnej, kvalitnej ocele a potiahnuté farbou, ktorá chráni proti korózii. Lopatka môže byť použitá ak..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Multifunkčná skladacia lopata 48 cm, čierna Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môž..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Multifunkčná skladacia lopata 48 cm, zelená Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môž..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Multifunkčná skladacia lopata 58 cm, čierna Exkluzívna skrutkovacia 58 cm multifunkčná lopatka s rozmermi lyžice 12 x 15 cm je ideálna pre všetkých turistov, trampov, rybárov, militaristov, hráčov airsoftu a paintballu, hľadačov pokladov a milovníkov outdoorových aktivít všetkého druhu. Univerzál..
17,50€
Cena bez DPH:14,58€
Multifunkčná skladacia lopata 59 cm Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môžete jedn..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Multifunkčné náradie 13 v 1 SPOĽAHLIVÝ Multifunkčné náradie je praktický nástroj, ktorý bude fungovať v každej situácii. Produkt má zabudovaných až 13 rôznych prvkov, vďaka ktorým si poradíte s prežitím, kempovaním alebo len záhradkou. Možnosti sú nekonečné! PRÍRUČNÝ, ROBUSTNÝ, BEZPEČNÝ Výr..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Prenosný multifunkčný expresný nôž na kartóny Tento skladací nôž má na čepeli háčik, je to super ostrý doplnok k vašej loveckej výbave. Je vhodný na čokoľvek, od rezania paracordu až po sťahovanie zveri z kože. Nôž je skonštruovaný tak, aby zvládol všetky vaše potreby. Je to vysoko kvalitný vreck..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Prívesok na kľúče s karabínou - paracord Táto paracord kľúčenka je vhodná pre vašu rodinu, priateľov alebo kohokoľvek, kto si potrebuje zorganizovať kľúče. Ide o skvelý spôsob, ako mať kľúče zaistené pútkom na opasok a zároveň ich mať hlboko vo vrecku. Kľúčenka paracord je vyrobená zo 100% pol..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€