Hlavné menu
Produkty v košíku

Nože, sekery a multitooly

Pri outdoorových aktivitách vám nemôžu chýbať kvalitní pomocníci. Pozrite si našu ponuku nástrojov, ako sú nože, sekery, skladacie lopatky, a multifunkčné nástroje – multitools, ktoré sú určené pre tých, ktorí ocenia kvalitu... Pokračovať
Prívesok na kľúče s karabínou - paracord, čierny Táto kľúčenka je vyrobená z vojenského pleteného nylonového lana, s kovovým krúžkom a karabínou. Kľúčenka môže slúžiť ako nástroj na otváranie fliaš s pivom alebo sódou rýchlo a jednoducho. Môže byť použitá na kempovanie, cestovanie, rodinné stretn..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Taktický vreckový nôž na prežitie s puzdrom 17 cm Dobre vyvážený, extrémne robustný nôž na všestranné použitie. Nôž bude ideálny pre začínajúcich používateľov, ako aj pre skúsených špecialistov. Vrhacie nože sú skvelým tréningom, ktorý dokonale rozvíja presnosť, úsudok na vzdialenosť a koordináci..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Multifunkčná sekera 30 cm, zelená Sekerka moderného tvaru. Nekĺzavá úprava rukoväte vás nezradí ani keď s ňou budete pracovať v daždi. Mohlo by sa zdať, že vzhľadom k svojej veľkosti a váhe nič nevydrží, ale nenechajte sa zmýliť. Vďaka ostrému britu môžete rovnako dobre odvetviť stromček, ale tie..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Prenosný multifunkčný expresný nôž na kartóny Tento skladací nôž má na čepeli háčik, je to super ostrý doplnok k vašej loveckej výbave. Je vhodný na čokoľvek, od rezania paracordu až po sťahovanie zveri z kože. Nôž je skonštruovaný tak, aby zvládol všetky vaše potreby. Je to vysoko kvalitný vreck..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Multifunkčná skladacia lopata 59 cm Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môžete jedn..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Multifunkčná skladacia lopata 48 cm, čierna Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môž..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Skladací záchranný vreckový nôž - Kandar Black 21,5 cm Kandar Black je poloautomatický typ noža, taktický záchranársky s logom modrej hviezdy života. Nožom dominuje čierna farba. Je to typický záchranársky nôž, ktorý je vybavený veľkým uderníkom na rozbitie skla a taktiež čepelou na odrezanie pás..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Prívesok na kľúče s karabínou - paracord Táto paracord kľúčenka je vhodná pre vašu rodinu, priateľov alebo kohokoľvek, kto si potrebuje zorganizovať kľúče. Ide o skvelý spôsob, ako mať kľúče zaistené pútkom na opasok a zároveň ich mať hlboko vo vrecku. Kľúčenka paracord je vyrobená zo 100% pol..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vreckový nôž so zahnutou rukoväťou, 15 cm Vreckový nôž so zahnutou rukoväťou má celkovú dĺžku vrátane čepele 15 cm. Nôž je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Prevedenie je v elegantnej čiernej farbe a perfektne padne do ruky. Nôž môžete zložiť a vďaka malej veľkosti je ideálny do vrecka č..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Multifunkčná skladacia lopata 58 cm, čierna Exkluzívna skrutkovacia 58 cm multifunkčná lopatka s rozmermi lyžice 12 x 15 cm je ideálna pre všetkých turistov, trampov, rybárov, militaristov, hráčov airsoftu a paintballu, hľadačov pokladov a milovníkov outdoorových aktivít všetkého druhu. Univerzál..
17,50€
Cena bez DPH:14,58€
Skladací nôž prívesok na kľúče, strieborný Skladací nôž - prívesok na kľúče je originálny darček pre všetkých, ktorí chcú byť neustále v bezpečí, sú neustále v strehu a potrebujú byť dostatočne vybavený za každých okolností. Prívesok má skutočne veľmi príjemné rozmery, vďaka ktorým ho môžete poko..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Sekera Azar Tomahawk 40 cm, čierna Sekera má moderný vzhľad a je vyrobená z veľmi pevnej, kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Rukoväť je vyrobená z pevného protišmykového ABS plastu, spojená s čepeľou tromi skrutkami. Má otvor, do ktorého môžete priviazať šnúrku a pripevniť ju na zápästie. Sekera ..
37,60€
Cena bez DPH:31,33€