Hlavné menu
Produkty v košíku

Rameno

Podporte liečbu a hojenie ramenného kĺbu s našimi bandážami pre túto oblasť tela. Tieto produkty sú dôležité pri liečbe alebo prevencii zranení ramena, natiahnutí svalov, dislokáciách alebo pri poskytnutí podpory a stabilizácie... Pokračovať
Turmalínový magnetický pás na ramená a krk Shoulders, čierny Turmalínový pás na ramená je výborný pomocník pre prehriatie oblasti ramien a chrbtice. Toho dosahuje pomocou vrstvy kryštalického turmalínu a turmalínových mikrokryštálikov votkaných do vlákien látky. Turmalín je pyroelektrický a piezoele..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Záves na rameno sieťovinový, modrý, veľkosť XL Záves na rameno sieťovinový poskytuje oporu a spevnenie ruky pri nosení sadry alebo po odstránení obväzu. Vďaka nastaviteľnému ramennému popruhu je končatina v správnej výške. Široký nosný pás umožňuje proporcionálne rozložiť záťaž na končatinu po c..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Záves na rameno, veľkosť L Záves na rameno stabilizuje a podopiera ruku. Ramenný popruh reguluje výšku, v ktorej má byť končatina podopretá. Podporný pás je dostatočne široký, aby proporcionálne rozložil váhu ruky po celej dĺžke chrbta.   Účel závesu hornej končatiny: čiastočné poškodenie väzo..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Fixačná bandáž na rameno a ruku OB 305, veľkosť XXL Bandáž na rameno a ruku je vyrobená z ľahkej, vzdušnej penovej látky s perforáciou. Skladá sa z anatomicky profilovaného materiálu a farebne odlíšeného systému, suchého zipsu umožňujúceho obojstranné ľavé alebo pravé použitie. Je vyrobená z odolný..
29,70€
Cena bez DPH:24,75€
Záves na rameno sieťovinový, čierny, veľkosť L Záves na rameno sieťovinový poskytuje oporu a spevnenie ruky pri nosení sadry alebo po odstránení obväzu. Vďaka nastaviteľnému ramennému popruhu je končatina v správnej výške. Široký nosný pás umožňuje proporcionálne rozložiť záťaž na končatinu po c..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Záves na rameno sieťovinový, ružový, veľkosť M Záves na rameno sieťovinový poskytuje oporu a spevnenie ruky pri nosení sadry alebo po odstránení obväzu. Vďaka nastaviteľnému ramennému popruhu je končatina v správnej výške. Široký nosný pás umožňuje proporcionálne rozložiť záťaž na končatinu po c..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€