Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre lekárov a ambulancie

Pripravili sme široký sortiment vybavenia a pomôcok, ktoré sú nevyhnutné pre lekárov a zdravotníckych pracovníkov. Pri zabezpečovaní výberu pomôcok a vybavenia pre lekárov a ambulancie si u nás môžete byť istí kvalitou,... Pokračovať
Anatomický Model / ľudská kostra  1:1 180 cm Na stojane s kolieskami s povrchovou úpravou. Náš model kostry je naozaj veľký. Meria až 165 cm, so stojanom dokonca 180 cm. To v skutočnosti zodpovedá skutočnej výške človeka. Výhodou sú kolieska na stojane, takže môžete kostru ľahko presúvať kamkoľvek. ..
189,00€
Cena bez DPH:157,50€
Model ľudského chrupu Štandardný model ľudského chrupu v mierke 1: 1. Jedná sa o skvelý učebný nástroj pre študentov aj stomatológov. Model je tiež skvelou pomôckou, na ktorej možno znázorniť správnu starostlivosť o ľudské zuby. Produkt je umiestnený na podstavci, ktorý možno roztvoriť ako ľudský..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Chirurgická prenosná odsávačka 7E-G Odsávačka je špeciálne navrhnutá na absorpciu hustej tekutiny, ako je krv, hlien, olej, sliny a pod. Odsávačka so sacím výkonom maximálne 20 l/min a s vákuovým čerpadlom poháňaným piestom, ktorý eliminuje tvorbu pár a vlhkosti a tým zabraňuje hromadeniu baktéri..
281,60€
Cena bez DPH:234,67€
Model zubných implantátov, modrý Model zubných implantátov flexibilne imituje otváranie a zatváranie úst. Tento model je skvelou ukážkou pre implantáciu chýbajúcich zubov s mostíkom. Zuby zapustené do zubnej protézy sú odnímateľné, aby bolo možné názorne študovať zubné choroby. Tento model je skv..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Model ľudského hemoroidu - 5x zväčšené Anatomický model môže byť použitý ako učebná pomôcka pre učiteľov, v laboratóriu alebo v ambulancii lekára. Ideálne na demonštrácie pred študentmi medicíny. Zobrazuje rôzne druhy chorôb konečníka. Technická špecifikácia: vysoká kvalita spracovania do..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Infúzny stojan na kolieskach - výškovo nastaviteľný 4háčiky TGR-R SK-4H Infúzny stojan na kolieskach uľahčuje podávanie intravenóznych tekutín a zároveň umožňuje pacientovi byť počas podávania liekov mobilným.Stojan na podávanie infúzií je pojazdný na kolieskach a disponuje štyrmi závesnými háčikmi...
51,00€
Cena bez DPH:42,50€
Chirurgická prenosná odsávačka 7E-B5 - 32L/min Odsávačka 7E-B5 - 32L/min má vysoký podtlak, veľký tok a nízku hlučnosť. Ide o úplne nový dizajn mechanizmu so sacou fľašou zabudovanou v akomkoľvek štvorcovom podtlakovom merači. Tento dizajn môže nielen znížiť hladinu hluku, ale aj spresniť. Má p..
185,30€
Cena bez DPH:154,42€
Prenosná elektrická odsávačka 20 l / min Prenosná elektricka odsávačka 7A-23D od renomovaného výrobcu Yuwell s objemom nádob 2 x 2500 ml. Mobilné elektrické sacie čerpadlo je zariadenie určené na čistenie dýchacích ciest odstraňovaním nahromadených alebo usadených sekrétov v nich. Používa sa tiež..
260,20€
Cena bez DPH:216,83€
Chirurgická prenosná odsávačka Je špeciálne navrhnutá na absorpciu hustej tekutiny, ako je krv, hlien, olej, sliny a pod. Odsávačka so sacím výkonom maximálne 15 l/min a s vákuovým čerpadlom poháňaným piestom, ktorý eliminuje tvorbu pár a vlhkosti a tým zabraňuje hromadeniu baktérií. Ideálna aj p..
169,00€
Cena bez DPH:140,83€