Hlavné menu
Produkty v košíku

Pre lekárov a ambulancie

Pripravili sme široký sortiment vybavenia a pomôcok, ktoré sú nevyhnutné pre lekárov a zdravotníckych pracovníkov. Pri zabezpečovaní výberu pomôcok a vybavenia pre lekárov a ambulancie si u nás môžete byť istí kvalitou,... Pokračovať
Chirurgická prenosná odsávačka 7E-B5 - 32L/min Odsávačka 7E-B5 - 32L/min má vysoký podtlak, veľký tok a nízku hlučnosť. Ide o úplne nový dizajn mechanizmu so sacou fľašou zabudovanou v akomkoľvek štvorcovom podtlakovom merači. Tento dizajn môže nielen znížiť hladinu hluku, ale aj spresniť. Má p..
209,20€
Cena bez DPH:174,33€
Chirurgická prenosná odsávačka Je špeciálne navrhnutá na absorpciu hustej tekutiny, ako je krv, hlien, olej, sliny a pod. Odsávačka so sacím výkonom maximálne 15 l/min a s vákuovým čerpadlom poháňaným piestom, ktorý eliminuje tvorbu pár a vlhkosti a tým zabraňuje hromadeniu baktérií. Ideálna aj p..
190,80€
Cena bez DPH:159,00€
Chirurgická prenosná odsávačka 7E-G Odsávačka je špeciálne navrhnutá na absorpciu hustej tekutiny, ako je krv, hlien, olej, sliny a pod. Odsávačka so sacím výkonom maximálne 20 l/min a s vákuovým čerpadlom poháňaným piestom, ktorý eliminuje tvorbu pár a vlhkosti a tým zabraňuje hromadeniu baktéri..
317,90€
Cena bez DPH:264,92€
Infúzny stojan na kolieskach - výškovo nastaviteľný 4háčiky TGR-R SK-4H Infúzny stojan na kolieskach uľahčuje podávanie intravenóznych tekutín a zároveň umožňuje pacientovi byť počas podávania liekov mobilným.Stojan na podávanie infúzií je pojazdný na kolieskach a disponuje štyrmi závesnými háčikmi...
47,00€
Cena bez DPH:39,17€
Model ľudského chrupu Štandardný model ľudského chrupu v mierke 1: 1. Jedná sa o skvelý učebný nástroj pre študentov aj stomatológov. Model je tiež skvelou pomôckou, na ktorej možno znázorniť správnu starostlivosť o ľudské zuby. Produkt je umiestnený na podstavci, ktorý možno roztvoriť ako ľudský..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Model ľudského hemoroidu - 5x zväčšené Anatomický model môže byť použitý ako učebná pomôcka pre učiteľov, v laboratóriu alebo v ambulancii lekára. Ideálne na demonštrácie pred študentmi medicíny. Zobrazuje rôzne druhy chorôb konečníka. Technická špecifikácia: vysoká kvalita spracovania do..
56,90€
Cena bez DPH:47,42€
Prenosná elektrická odsávačka 20 l / min 7A-23B Prenosná elektricka odsávačka 7A-23B od renomovaného výrobcu Yuwell s objemom nádob 2 x 2500 ml. Odsávačka je bezpečna, spoľahlivá a mobilná vďaka transportným kolieskam. Má ručný a nožný spínač. Mobilné elektrické sacie čerpadlo je zariadenie ur..
260,40€
Cena bez DPH:217,00€
Prenosná elektrická odsávačka 20 l / min Prenosná elektricka odsávačka 7A-23D od renomovaného výrobcu Yuwell s objemom nádob 2 x 2500 ml. Mobilné elektrické sacie čerpadlo je zariadenie určené na čistenie dýchacích ciest odstraňovaním nahromadených alebo usadených sekrétov v nich. Používa sa tiež..
293,70€
Cena bez DPH:244,75€
Prenosná odsávačka DeVilbiss Vacu-Aide® 7314 QSU Ide o univerzálny prístroj od renomovanej americkej firmy Drive DeVilbiss určený pre ľudí, ktorí vyžadujú odsávanie telesných tekutín, hlienov a sekrétov ústami, nosom alebo hrtanom. Má široký rozsah sacieho výkonu, takže ho môžu používať dospelí ..
715,00€
Cena bez DPH:595,83€