Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetika a úprava psa

Chladiaca podložka pre psa / mačku Chladiaca podložka pre psa alebo mačku pomáha regulovať telesnú teplotu vášho domáceho maznáčika v horúcich dňoch. Funguje bez ďalšieho zdroja chladenia a bez prístupu k obslužným programom! Rohož ochladzuje zviera pri kontakte s telom a pracuje niekoľko hodín (po..
13,60€
Cena bez DPH:11,33€
Čistič labiek L, zelený Nástroj na umývanie špinavých labiek vášho miláčika! Rýchle a pohodlné nielen pre vás, ale aj vášho psíka! Silikónová podložka s mäkkými štetinkami jemne, ale účinne odstraňuje nečistotu zo psích labiek.   Použitie: 1. Napustite nádobu vodou. 2. Vložte špinavú psiu labku..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Čistič labiek M, ružový Nástroj na umývanie špinavých labiek vášho miláčika! Rýchle a pohodlné nielen pre vás, ale aj vášho psíka! Silikónová podložka s mäkkými štetinkami jemne, ale účinne odstraňuje nečistotu zo psích labiek. Použitie: 1. Napustite nádobu vodou. 2. Vložte špinavú psiu labku d..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Čistič labiek M, zelený Nástroj na umývanie špinavých labiek vášho miláčika! Rýchle a pohodlné nielen pre vás, ale aj vášho psíka! Silikónová podložka s mäkkými štetinkami jemne, ale účinne odstraňuje nečistotu zo psích labiek. Použitie: 1. Napustite nádobu vodou. 2. Vložte špinavú psiu labku d..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Verk čistič labiek malý, ružový Nástroj na umývanie špinavých labiek vášho miláčika! Rýchle a pohodlné nielen pre vás, ale aj vášho psíka! Silikónová podložka s mäkkými štetinkami jemne, ale účinne odstraňuje nečistotu zo psích labiek.   Použitie: 1. Napustite nádobu vodou. 2. Vložte špinavú ps..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Elektrický zastrihávač pre psov a mačky Elektrický holiaci strojček na starostlivosť o psov ale aj iné domáce zvieratá. Strojček má zabudovanú priestrannú batériu, ktorá po úplnom nabití vydrží pracovať až 3 hodiny. Bezdrôtové pripojenie je skvelým pomocníkom, pretože nie všetky zvieratá chcú poč..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Elektrický zastrihávač pre psov a mačky s LCD displejom Elektrický strojček na strihanie psov a iných domácich miláčikov je dokonalé zariadenie, ktoré sa postará o dokonalý vzhľad a pohodlie vášho miláčika! Oceľové čepele zaisťujú dokonale presný strih srsti. Dĺžku bez akýchkoľvek nadstavcov je m..
33,40€
Cena bez DPH:27,83€
XJ4297 Kliešte na pazúriky s pilníkom #obr1 Pomocou týchto klieští efektívne a rýchlo odstránite dlhé a ostré pazúry Vášho maznáčika. Nevyhnutný doplnok pre všetkých chovateľov. Vďaka tejto sade udržíte pazúriky svojho štvornohého miláčika v skvelej kondícii.   Vlastnosti: dĺžka kliešťov: 13,5 cm..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Kliešte na pazúriky s pilníkom, modré Ergonomický tvar a protišmykové rukoväte umožňujú efektívne a bez stresu zastrihávať pazúry. Špeciálne profilované čepele poskytujú rovnomerný strih, ktorý netrhá nechtovú platničku a zároveň zachováva potrebnú hygienu a pohodlie pre vášho domáceho maznáčika..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
XA153 Kliešte na pazúry pre psa a mačku Nožnice na pazúry pre domácich miláčikov. Vďaka protišmykovej a ergonomickej rukoväti sa strihanie pazúrikov Vášho domáceho maznáčika stane detskou hrou. Hneď za ostrými čepeľami sa nachádza špeciálna „platforma“, ktorá zabraňuje príliš hlbokému vloženiu pa..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
PET COMFORT 15658 Strihací strojček na psa 3, 6, 9, 12 mm Strihací strojček pre psov je praktický doplnok, ktorý sa veľmi dobre hodí na rýchle zastrihávanie psov a iných domácich zvierat, ako aj na ich starostlivosť. Nepochybnou výhodou zariadenia je, že počas strihania neťahá chlpy a má tiež mož..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Samočistiaca kefa pre psov a mačky, čierna Kefa je samočistiaca, vďaka pohodlnému tlačidlu efektívne a rýchlo odstraňuje chĺpky. Ide o veľmi pohodlné riešenie pri česaní zvieratka, pretože pri česaní nemusíte vytrhávať srsť, stačí použiť pohodlné tlačidlo a srsť príde sama. Kefa má ergonomickú..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€