Hlavné menu
Produkty v košíku

Cestovná batožina

Bez ohľadu na to, aký je účel vašej cesty, či už idete na dovolenku alebo na obchodnú cestu, naše cestovné batožiny sú ideálnym riešením pre prepravu vašich vecí. Naše štýlové, odolné a praktické organizéry a tašky sú... Pokračovať
Cestovné organizéry do kufra Pack, 8 ks, modré Tento pohodlný cestovný organizér sa skladá až z 8 prvkov. Všetky sa zapínajú na zips (okrem tašky) a majú množstvo priehradiek a vreciek. Je to skvelý spôsob, ako mať vo svojej batožine poriadok. Ľahko do neho uložíte všetku najdôležitejšiu kozmetiku, ..
14,60€
Cena bez DPH:12,17€
Sada cestovných organizérov do kufra - 6 ks Ste stále na cestách? Vďaka praktickým organizérom na cestovanie budete mať svoje veci vždy prehľadne uložené. Pohodlný organizátor pozostávajúci zo 6 prvkov - 3 nezávislé vrecká a 3 organizéri.   Všetky sú vybavené zipsom a majú veľa úložného priesto..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Kozmetický organizér 3 v 1, transparentný Pohodlný turistický organizér pozostávajúci až z 3 prvkov (organizérov). Všetky sa zapínajú na zips a majú veľa priehradiek a vreciek. Sú skvelé aj na cesty, ľahko sa do nich zmestí všetka najdôležitejšia kozmetika a ďalšie drobné doplnky tohto typu, ako..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Organizér na kozmetiku rolovací, čierny Rozkladacia toaletná taška je skvelým spôsobom, ako udržiavať poriadok vo vašej každodennej kozmetike. Funguje tiež skvele ako organizér na dovolenku, do ktorého sa zmestí rôzna kozmetika a iné drobné doplnky ako sú rúž, krém, makeup a mnoho ďalšieho. Vďak..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Cestovná kozmetická taška - turistický organizér, ružový Štýlová a pohodlná kozmetická taška, ideálna na kozmetiku, šperky alebo iné doplnky. Vďaka kompaktným rozmerom je vhodná aj na výlet. Má niekoľko priehradiek, zapínanie na suchý zips s dvomi priehradkami, dve sieťované vrecká. Má uzatvárani..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Cestovné puzdro na káble a malú elektroniku Kvalitný organizér na káble, vodiče, pamäťové karty a akékoľvek iné príslušenstvo pre elektronické zariadenia. Usporiadajte drobnú elektroniku, dátové nosiče a káble v jednom estetickom kufríku, ktorý si môžete vziať všade so sebou. Toto je koniec nervó..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Umývateľný mini valček na chlpy a srsť Zoznámte sa s mini valčekom, vaším novým najlepším priateľom v boji proti neželaným chlpom a srsti. Navrhnutý pre tých, ktorí milujú svoje domáce zvieratá, ale nie neustále upratovanie po nich, tento valček je všestranným riešením, ktoré zabezpečí, že vaše oble..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Cestovný organizér do kufra sada 7 ks Travel, šedá Sada sa skladá zo 7 tašiek, ktoré vám pomôžu udržať poriadok v kufri a hotelovej izbe. Šesť organizérov rôznych veľkostí, kapacít a účelov vám uľahčí dovolenku. Organizéry vám umožnia samostatne triediť a baliť spodnú bielizeň, obuv, kozmetiku či ká..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Digitálna vrecková váha s teplomerom a nastaviteľným popruhom Potrebujete si odvážiť jedlo, batožinu alebo čokoľvek iné? Vyskúšajte digitálnu vreckovú  váhu, ktorá sa Vám zmestí aj do vrecka. Vlastnosti: kompaktná váha s 20 cm popruhom / upevnenou sponou výborná pre rybárov, na váženie potrav..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Cestovný organizér Travel II, súprava 6 ks, sivá Sada sa skladá zo 6 vreciek, ktoré vám pomôžu udržať poriadok v kufri a hotelovej izbe. Šesť organizérov rôznych veľkostí, kapacít a účelov vám uľahčí dovolenku. Organizéry vám umožnia samostatne triediť a baliť spodnú bielizeň, obuv, kozmetiku či káb..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€