Hlavné menu
Produkty v košíku

Kreslá a stoličky

Naše toaletné kreslá a stoličky sú ergonomicky navrhnuté na poskytovanie stability a pohodlia počas toaletných potrieb. Sú vybavené robustnou konštrukciou a protišmykovými nohami, aby zabezpečili bezpečnú podporu a zabránili... Pokračovať
Čalúnená toaletná stolička Louis, nosnosť 130 kg, čierna Toaletná stolička funguje ako prenosné WC. Stoličku možno použiť pri lôžku pacienta. Pomáha ľuďom s obmedzenou pohyblivosťou (trvalá alebo periodická) a starším ľuďom v základných fyziologických činnostiach. Stoličku je možné použiť aj ako zác..
91,20€
Cena bez DPH:76,00€
Multifunkčné chodítko s prenosným WC a sedátkom Harry, šedé Všestranné riešenie pre starších a zdravotne postihnutých. Spája v sebe funkcie chodítka, prenosného WC a sedátka do sprchy. Súprava obsahuje rám, toaletnú súpravu a pohodlnú lavicu. Keď nainštalujete toaletnú časť, získate pohodlné a funkč..
91,10€
Cena bez DPH:75,92€
Nastaviteľná stolička do sprchy Wilson, nosnosť 110 kg Hliníková stolička pre osobnú hygienu umožňuje zvýšenú bezpečnosť a sedenie pri sprchovaní. Špeciálna priehlbina v sedadle v tvare "U" poskytuje lepší prístup k intímnym partiám a umožňuje ich správnu hygienu. Špeciálny rozstup nôh zaručuje väčš..
37,20€
Cena bez DPH:31,00€
Schodík a sprchová stolička John, 2 v 1, nastaviteľná do 26,5 cm Stolička umožňuje ľuďom s obmedzenou pohyblivosťou každodennú osobnú hygienu a zachovanie značnej nezávislosti. Môže slúžiť ako stupienok k vani a uľahčuje sedenie v nej. Vďaka tejto výbave sa výrazne znižuje riziko pádu vo vani alebo ..
31,60€
Cena bez DPH:26,33€
Sedačka na vaňu s otočným sedadlom a bočným madlom Diana, nosnosť 110kg Poskytuje stabilné sedenie pri kúpaní v štandardnej vani. Vaňová lavica Diana umožňuje sedenie nad vodou. Uľahčuje sadnutie a vstávanie z vane. Pohodlná rukoväť umožňuje udržať stabilitu pri nakláňaní sa nad vaňu a otočné sedadl..
46,50€
Cena bez DPH:38,75€
Skladacia nástenná sprchová lavica s nožičkami Sophia Toto je perfektné riešenie pre ľudí, ktorí potrebujú oporu v sprche. Lavica je pripevnená k stene a v prípade potreby sa dá rozložiť a zložiť. Poskytuje stabilnú oporu osobe používajúcej sprchu. Jej konštrukcia zabraňuje prípadnému pádu pri kúpan..
59,50€
Cena bez DPH:49,58€
Skladacie nepojazdné toaletné WC kreslo Michael, nosnosť 120 kg Toaletné kreslo funguje ako prenosné WC. Kreslo možno použiť pri lôžku pacienta. Pomáha ľuďom s obmedzenou pohyblivosťou a starším ľuďom pri základných fyziologických činnostiach. Zábradlia uľahčujú vstávanie a sedenie na kresle. Sklada..
46,50€
Cena bez DPH:38,75€
Transportný a toaletný vozík Marco, nosnosť 120 kg Transportný a toaletný vozík perfektne funguje ako prenosná toaleta a prepravný vozík. Vhodné na prepravu užívateľa doma alebo v zdravotníckom zariadení. Môžete ho použiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho bytu alebo zariadenia. Zabezpečuje osobnú hygi..
332,90€
Cena bez DPH:277,42€
Výškovo nastaviteľná stolička do sprchy, štvorec 39 - 54 cm, do 120kg Štvorcová hliníková sprchová stolička, odolná do 120 kg. Taburetka sa odporúča osobám so zníženou pohyblivosťou, čo znemožňuje alebo sťažuje vykonávanie hygienických činností samostatne. Taburetku je možné použiť ako do vane, ..
49,90€
Cena bez DPH:41,58€
Skladacia sprchová stolička - 50 cm, hliníková Sprchová stolička je určená pre zdravotne postihnutých s poruchou pohybového aparátu, pre starších ľudí, ako aj pre tých, pre ktorých je používanie štandardnej vane alebo sprchy problematické. Pomáha aj pri každodenných toaletných činnostiach, napr..
49,70€
Cena bez DPH:41,42€
Schodík - sprchová stolička nastaviteľná, 26 cm Schodík - sprchová stolička ako pomocné zariadenie je určená pre zdravotne postihnutých ľudí s chorobami pohybových orgánov, starších ľudí a ľudí, ktorým štandardné používanie vane alebo sprchovacieho kúta robí problém. Uľahčuje a pomáha pri každo..
38,50€
Cena bez DPH:32,08€
Invalidný toaletný vozík na kolieskách Invalidný toaletný vozík na kolieskách je vynikajúcou pomôckou pre ľudí so zníženou pohyblivosťou alebo s chorobným stavom, ktorý výrazne obmedzuje pacientovi použiť štandardnú toaletu. Je vybavený pohodlnou opierkou chrbta, ktorá je veľmi odolná a ľahko sa ..
220,20€
Cena bez DPH:183,50€