Hlavné menu
Produkty v košíku

Fit lopty

Tieto obľúbené fitness pomôcky sú vynikajúcim nástrojom na zlepšenie sily, stability a flexibility. S ich pomocou môžete vykonávať rôzne cviky a cvičenia, ktoré zapájajú celé telo. Fitlopty sú vhodné pre ľudí na všetkých... Pokračovať
Masážna rehabilitačná lopta MIDI REH - 20 cm Rehabilitačná lopta MIDI REH je určená na terapiu na zlepšenie fyzického stavu a koordinácie pohybov, na izometrické cvičenia, ktoré pôsobia proti svalovej atrofii, na udržanie svalovej aktivity imobilizovaných častí tela (pri úrazoch a zlomeninách) a ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Fitness dvoj lopta Peanut ball s pumpou - 50 x 100cm Fitness lopty sú dnes neodmysliteľnou súčasťou preventívnych cvičení i liečebnej rehabilitácie detí a dospelých. Je ideálna pre všetky úrovne kondičného cvičenia. Loptu Peanut ball využívajú nielen športovci pri tréningoch, ale dokážu s ňou..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Rehabilitačná lopta „HOPPER“ s držadlami 55 cm  Rehabilitačná lopta HOPPER pre deti je určená na korekciu nesprávneho držania tela, v terapii na zlepšenie telesnej kondície a motoriky, na posilnenie chrbtových svalov, na zlepšenie pohyblivosti kĺbov a na pomoc pri neurologických ochoreniach. Id..
16,50€
Cena bez DPH:13,75€
Fitness dvoj lopta Peanut ball - 45 x 90cm Fitness lopty sú dnes neodmysliteľnou súčasťou preventívnych cvičení i liečebnej rehabilitácie detí a dospelých. Je ideálna pre všetky úrovne kondičného cvičenia. Loptu Peanut ball využívajú nielen športovci pri tréningoch, ale dokážu s ňou cvičiť ľu..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Klasická rehabilitačná lopta, 55cm  Rehabilitačná lopta "Classic" je určená na korekciu porúch držania tela, v terapii zameranej na zlepšenie kondície a pohybovej koordinácie, posilnenie chrbtového svalstva, zvýšenie pohyblivosti kĺbov a pri neurologických ochoreniach. Ideálne pre ľudí, ktorí ch..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Fitness lopta s pumpou 65 cm Fitlopty sú dnes neodmysliteľnou súčasťou preventívnych cvičení i liečebnej rehabilitácie detí a dospelých. Je ideálna pre všetky úrovne kondičného cvičenia. Fineess lopty využívajú nielen športovci pri tréningoch, ale dokážu s ňou cvičiť ľudia v každom veku, pretože pr..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Fitness lopta s pumpou - čierna 65 cm Fitlopty sú dnes neodmysliteľnou súčasťou preventívnych cvičení i liečebnej rehabilitácie detí a dospelých. Je ideálna pre všetky úrovne kondičného cvičenia. Fineess lopty využívajú nielen športovci pri tréningoch, ale dokážu s ňou cvičiť ľudia v každom v..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€