Hlavné menu
Produkty v košíku

Maslá a oleje

Tieto výrobky sú určené na hlbokú výživu a regeneráciu pokožky. Telové maslá a oleje obsahujú bohaté zložky, ako je arganové maslo, konopné maslo, kokosový olej, ale napríklad aj slimačí gél, a tie pomáhajú zjemňovať veľmi... Pokračovať
Arganové telové maslo pre jemné ošetrenie vysušenej a citlivej pokožky Zvláčňujúce telové maslo na ošetrenie, zjemnenie a prevoňanie vysušenej pokožky s Arganovým olejom. Arganový olej s vitamínom E, ideálna na starnúcu pleť, hĺbkovo hydratuje a vyživuje pokožku. Lieči akné, ekzémy, zápaly pokožk..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Kokosové maslo na telo i tvár Premasťujúce maslo pre jemné ošetrenie vysušenej a citlivej pokožky. Kokosový olej s vitamínom E, provitamín A a lecitínom zvláčňuje a hydratuje pokožku, a upokojuje podráždenia. Je vhodný aj na ošetrenie po spálení slnkom. Napomáha dlhodobo udržiavať efekt bronzove..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Slimačí gél 100ml - tuba Slimačí gél vďaka svojim rôznorodým vlastnostiam podporuje obnovu pokožky, chráni a podporuje prirodzenú funkciu pokožky, vďaka svojmu regeneračnému účinku ponúka slimačí gél dobrú ochranu. Obsah balenia: 1 x slimačí gél 100ml - tuba..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€