Hlavné menu
Produkty v košíku

Nafukovacie pumpy

Ušetrite si energiu a čas pri nafukovaní gumených predmetov. Naše praktické nafukovacie pumpy vám umožnia rýchle a jednoduché nafukovanie vzduchových matracov, lôpt, člnov a ďalších nafukovacích produktov. Už nebudete musieť... Pokračovať
Elektrická pumpa na nafukovanie matracov 220-240V / 12V  Elektrická pumpa napájaná z el. zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukovanie vzduchu z rôznych predmetov, napríklad lôpt, matracov, nafukovacích vankúšov, nafukovacích člnov atď. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii nezaberá veľa miesta...
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Sada 3 ihliel s hadičkou na nafukovanie lôpt/kolies Inflating needles Sada odolných hustiacich koncoviek je základným prvkom vybavenia každej domácej dielne a nevyhnutnosťou na cesty. Koncovky sú univerzálne a dajú sa prispôsobiť vašim potrebám. Sú ideálne na výlet na bicykli, na nafukovanie rôz..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Elektrická pumpa na nafukovanie matracov Elektrická pumpa napájaná zo zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukanie vzduchu z rôznych predmetov, ako sú lopty, matrace, nafukovacie vankúše, pontóny a pod. Vďaka kompaktnému dizajnu nezaberie veľa miesta. Vlastnosti produktu: elektrická pumpa ..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Nožná pumpa žabka na nafukovanie Nožná pumpa žabka na nafukovanie slúži na nafukovanie gymnastických, masážnych a skákacích lôpt, lehátok, člnov, nafukovacích hračiek atď. Pumpa je vybavená flexibilnou hadicou s tromi rôznymi nástavcami, ktorá zaistí ľahké a rýchle nafúknutie všetkých nafukovací..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Akumulátorová pumpa na nafukovanie matracov 5000mAh Sada obsahuje tri rôzne hroty, vďaka ktorým je pumpa univerzálne použiteľná. Ideálne na plnenie matracov, lôpt, pontónov, bazénov a nafukovacích hračiek. Najdôležitejšou funkciou pumpy je, že je bezdrôtová. Matrac môžete nafúknuť aj na pláži, k..
20,80€
Cena bez DPH:17,33€
Elektrická pumpa pre AC/DC Pump Sada obsahuje tri rôzne nadstavce, vďaka čomu je pumpa univerzálne použiteľná. Je vhodná na nafúkanie matracov, lôpt, bazénov a nafukovacích hračiek. Pumpa je malá a ľahká. Keď sa nepoužíva, dá sa ľahko odložiť aj do malého ukladacieho priestoru. Nezaberie veľa miesta..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Elektrická pumpa 220+12 V - AC- DC Elektrická pumpa napájaná z el. zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukovanie vzduchu z rôznych predmetov, napríklad lôpt, matracov, nafukovacích vankúšov, nafukovacích člnov atď. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii nezaberá veľa miesta. Vlastnosti produktu..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Elektrická pumpa na nafukovanie matracov 230V Elektrická pumpa napájaná z el. zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukovanie vzduchu z rôznych predmetov, napríklad lôpt, matracov, nafukovacích vankúšov, nafukovacích člnov atď. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii nezaberá veľa miesta. Vlastnos..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€