Hlavné menu
Produkty v košíku

Nafukovacie pumpy

Ušetrite si energiu a čas pri nafukovaní gumených predmetov. Naše praktické nafukovacie pumpy vám umožnia rýchle a jednoduché nafukovanie vzduchových matracov, lôpt, člnov a ďalších nafukovacích produktov. Už nebudete musieť... Pokračovať
Akumulátorová pumpa na nafukovanie matracov 5000mAh Sada obsahuje tri rôzne hroty, vďaka ktorým je pumpa univerzálne použiteľná. Ideálne na plnenie matracov, lôpt, pontónov, bazénov a nafukovacích hračiek. Najdôležitejšou funkciou pumpy je, že je bezdrôtová. Matrac môžete nafúknuť aj na pláži, k..
20,00€
Cena bez DPH:16,67€
Elektrická pumpa pre AC/DC Pump Sada obsahuje tri rôzne nadstavce, vďaka čomu je pumpa univerzálne použiteľná. Je vhodná na nafúkanie matracov, lôpt, bazénov a nafukovacích hračiek. Pumpa je malá a ľahká. Keď sa nepoužíva, dá sa ľahko odložiť aj do malého ukladacieho priestoru. Nezaberie veľa miesta..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Elektrická pumpa 220+12 V - AC- DC Elektrická pumpa napájaná z el. zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukovanie vzduchu z rôznych predmetov, napríklad lôpt, matracov, nafukovacích vankúšov, nafukovacích člnov atď. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii nezaberá veľa miesta. Vlastnosti produktu..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Elektrická pumpa na nafukovanie matracov Elektrická pumpa napájaná zo zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukanie vzduchu z rôznych predmetov, ako sú lopty, matrace, nafukovacie vankúše, pontóny a pod. Vďaka kompaktnému dizajnu nezaberie veľa miesta. Vlastnosti produktu: elektrická pumpa ..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Nožná pumpa žabka na nafukovanie Nožná pumpa žabka na nafukovanie slúži na nafukovanie gymnastických, masážnych a skákacích lôpt, lehátok, člnov, nafukovacích hračiek atď. Pumpa je vybavená flexibilnou hadicou s tromi rôznymi nástavcami, ktorá zaistí ľahké a rýchle nafúknutie všetkých nafukovací..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Elektrická pumpa na nafukovanie matracov 230V Elektrická pumpa napájaná z el. zásuvky. Je určená na nafukovanie a vyfukovanie vzduchu z rôznych predmetov, napríklad lôpt, matracov, nafukovacích vankúšov, nafukovacích člnov atď. Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii nezaberá veľa miesta. Vlastnos..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€