Hlavné menu
Produkty v košíku

Dávkovače liekov

Tento systém je navrhnutý na presné a pohodlné dávkovanie liekov, a jeho hlavným cieľom je uľahčiť a zlepšiť dodržiavanie liečebného režimu pacientom, najmä tým, ktorí užívajú viacero liekov s rôznymi dávkami a rôznymi... Pokračovať
Krájač/delič liekov a tabliet, Pill Cutter, 8 x 3 cm Získajte presnú kontrolu nad dávkovaním vašich liekov s deličom tabliet, navrhnutým na jednoduché a presné rozpolenie tabletiek. Tento praktický nástroj je ideálny pre tých, ktorí potrebujú prispôsobiť dávkovanie svojich liekov podľa lekárskeho pr..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Týždenný dávkovač na lieky, Weekly Pill, 28 priehradok Zorganizujte si svoje lieky na celý týždeň s prehľadnosťou a štýlom vďaka plastovému dávkovaču na lieky Toro týždenný. Tento inteligentne navrhnutý organizér ponúka jednoduché a efektívne riešenie na správu vašich liekov, vitamínov alebo doplnko..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Dávkovač na lieky 4 komorový, červený Dávkovač na lieky je riešením, ktoré ocenia nielen seniori, ale aj všetci chronicky chorí ľudia. Tento dávkovač je možné použiť na cestách, doma, v domácej starostlivosti, v nemocnici alebo v rôznych zdravotníckych a opatrovateľských zariadeniach. Dávkovač..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Dávkovač liekov s alarmom Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Správne dávkovanie liekov a doplnkov stravy je základným princípom pre zlepšenie zdravia a pohody. Najmä v prípade starších a c..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Drvič liekov so zásobníkom Crusher Predstavte si malé zázračné zariadenie, ktoré dokáže transformovať celé tablety na jemný prášok s ľahkosťou a eleganciou. Drvič tabliet, hrdina každodenných liečebných rutín, je ako verný pomocník, ktorý vám umožňuje prekonať prekážky a užívať si lieky bezstarostne..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Objavte pohodlný a bezpečný spôsob, ako mať svoje lieky vždy po ruke Objavte pohodlný a bezpečný spôsob, ako mať svoje lieky vždy po ruke s naším cestovným dávkovačom na lieky 6 komorovým s krížom. Tento praktický dávkovač, s rozmermi 12 cm x 8,5 cm x 2,5 cm, vyrobený renomovanou firmou plastic fort..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Týždenný dávkovač na lieky Pill Pro   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. Dávkovač liekov..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Prenosný dávkovač liekov, otváranie blistrov bez kontaktu 1ks, Pill Taker Prenosný dávkovač liekov Pill Taker je revolučné riešenie pre jednoduché a hygienické otváranie blistrov bez potreby fyzického kontaktu s liekmi. Je navrhnutý s dôrazom na pohodlie a bezpečnosť a je ideálnym spoločníkom pr..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Cestovný organizér na lieky Objavte dokonalý spôsob, ako mať svoje lieky vždy poruke a zároveň prehľadne usporiadané. Cestovný organizér na lieky je navrhnutý tak, aby ste pri cestovaní, na dovolenke, alebo aj len pri bežnom dňu mali všetky svoje lieky bezpečne uschované a rýchlo dostupné. P..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Týždenný dávkovač liekov   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. S dávkovačom liekov na 7 d..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
APT AG424B Týždenný dávkovač liekov Týždenný dávkovač na lieky je skvelý pomocník pre každého, kto chce mať dokonalý prehľad o liekoch, ktoré užíva. Vhodný pre seniorov, alebo pacientov užívajúcich lieky, no i športovcov a každého, kto užíva doplnky výživy na dennej báze. Organizér Vám umožní nap..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€