Hlavné menu
Produkty v košíku

Dávkovače liekov

APT AG424A Dávkovač liekov 7 dňový Praktický dávkovač na lieky. Organizér vám umožňuje pohodlne usporiadať lieky na každý deň v týždni a každú dennú dobu v priebehu nasledujúcich 7 dní. Extrémne jednoduché použitie (tablety stačí vložiť pod príslušnú klapku) a uľahčiť užívanie liekov staršími oso..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Dávkovač liekov s alarmom Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Správne dávkovanie liekov a doplnkov stravy je základným princípom pre zlepšenie zdravia a pohody. Najmä v prípade starších a c..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
APT AG424B Týždenný dávkovač liekov Týždenný dávkovač na lieky je skvelý pomocník pre každého, kto chce mať dokonalý prehľad o liekoch, ktoré užíva. Vhodný pre seniorov, alebo pacientov užívajúcich lieky, no i športovcov a každého, kto užíva doplnky výživy na dennej báze. Organizér Vám umožní nap..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Týždenný dávkovač liekov   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. S dávkovačom liekov na 7 d..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Týždenný dávkovač liekov Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. S dávkovačom liekov na 7 dní..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Týždenný dávkovač na lieky Pill Pro   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. Dávkovač liekov..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€