Hlavné menu
Produkty v košíku

Dávkovače liekov

Tento systém je navrhnutý na presné a pohodlné dávkovanie liekov, a jeho hlavným cieľom je uľahčiť a zlepšiť dodržiavanie liečebného režimu pacientom, najmä tým, ktorí užívajú viacero liekov s rôznymi dávkami a rôznymi... Pokračovať
Dávkovač liekov s alarmom Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Správne dávkovanie liekov a doplnkov stravy je základným princípom pre zlepšenie zdravia a pohody. Najmä v prípade starších a c..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Dávkovač na lieky 4 komorový, červený Dávkovač na lieky je riešením, ktoré ocenia nielen seniori, ale aj všetci chronicky chorí ľudia. Tento dávkovač je možné použiť na cestách, doma, v domácej starostlivosti, v nemocnici alebo v rôznych zdravotníckych a opatrovateľských zariadeniach. Dávkovač..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Týždenný dávkovač liekov   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. S dávkovačom liekov na 7 d..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
APT AG424B Týždenný dávkovač liekov Týždenný dávkovač na lieky je skvelý pomocník pre každého, kto chce mať dokonalý prehľad o liekoch, ktoré užíva. Vhodný pre seniorov, alebo pacientov užívajúcich lieky, no i športovcov a každého, kto užíva doplnky výživy na dennej báze. Organizér Vám umožní nap..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Týždenný dávkovač liekov Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. S dávkovačom liekov na 7 dní..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Týždenný dávkovač na lieky Pill Pro   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. Dávkovač liekov..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€