Hlavné menu
Produkty v košíku

Dávkovače liekov

Dávkovač liekov s alarmom Dávkovač liekov s alarmom
-23 %
Dávkovač liekov s alarmom Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Správne dávkovanie liekov a doplnkov stravy je základným princípom pre zlepšenie zdravia a pohody. Najmä v prípade starších a c..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Ohrievač uterákov s UV-C sterilizátorom Nemo Ohrievač uterákov s UV-C sterilizátorom Nemo
-23 %
Ohrievač uterákov s UV-C sterilizátorom Nemo Profesionálny sterilizátor uterákov s UV-C lampou, ktorá eliminuje všetky baktérie. Dôkladne a rovnomerne zahreje tradičné aj jednorazové uteráky a zabudovaný sterilizátor UV-C udržuje uteráky bez choroboplodných zárodkov. Existuje možnosť samostatnej..
111,00€ 144,30€
Cena bez DPH:92,50€
Týždenný dávkovač liekov - modrý Týždenný dávkovač liekov - modrý
-25 %
Týždenný dávkovač liekov   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. S dávkovačom liekov na 7 d..
0,90€ 1,20€
Cena bez DPH:0,75€
Týždenný dávkovač liekov - priehľadný Týždenný dávkovač liekov - priehľadný
Novinka -25 %
Týždenný dávkovač liekov Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. S dávkovačom liekov na 7 dní..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Týždenný dávkovač na lieky Týždenný dávkovač na lieky
-23 %
Týždenný dávkovač na lieky Pill Pro   Dávkovače liekov sú veľmi šikovnou pomôckou pri užívaní liekov či vitamínových doplnkov. Dávkovače na lieky využije každý, starší aj mladší. Tento praktický dávkovač na lieky v anglickom jazyku Vám umožní prehľadne zoradiť tabletky a vitamíny. Dávkovač liekov..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€