Hlavné menu
Produkty v košíku

Lakeť

V širokom sortimente lakťových bandáží a ortéz si zaručene vyberiete ten pravý produkt pre vaše špeciálne potreby. Tieto produkty sú dôležité pri liečbe alebo prevencii zápalu lakťového kĺbu, tenisového alebo lakťa,... Pokračovať
Lakťová ortéza s nastavením uhla CHRISOFIX, veľkosť XS Ortéza lakťa s ručným úchopom (uhlové nastavenie v rozsahu 90 ° -100 °) s technológiou Chrisofix®. Technológia kombinuje výhody používania tradičnej imobilizácie s komfortom používania flexibilnej ortézy. Produkty vyrobené touto technológiou..
113,40€
Cena bez DPH:94,50€
Elastická bandáž na lakte, veľkosť M Elastický pás lakťového kĺbu je vyrobený v bezšvovom systéme z ortopedickej kompresnej tkaniny. Anatomický tvar je správne prispôsobený lakťovému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzdu..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Lakťová ortéza - EPIDYN AKTIV, veľkosť L Indikácie pre použitie: konzervatívny / pooperačný zápal laterálneho a mediálneho epikondylu (tenisový a golfový lakeť) degenerácia slabosť väziva podvrtnutie lakťa zápal po zlomeninách a operáciách reumatologické choroby   Funkcie: zníženie napät..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Neoprénová ortéza na lakeť "Ligamax Elbow" Neoprénová ortéza na lakeť pomáha udržiavať správnu telesnú teplotu, zlepšuje krvný obeh, znižuje opuchy a bolesť. Dokonale podopiera lakťový kĺb. Ortéza je vyrobená z prémiového neoprénu. Účel neoprénovej ortézy na lakeť: pri chronických degenerat..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Turmalínová magnetická bandáž na lakeť Elbow, čierna Turmalínové pásy v sebe spájajú tri materiály, ktoré sú vysoko funkčné a každý z nich má dôležitý účinok na proces ozdravenia Vašich kĺbov, svalov a nervov. Nanovlákna turmalínové, samo zahrievacie vlákno, permanentný magnet Vyrábajú sa z tkaniny ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Imobilizér, bandáž na lakeť - veľkosť MBandáž je určená na znehybnenie lakťa, ramena, ruky alebo predlaktia po úraze alebo pri bolestivých stavoch. Využíva sa tiež na znehybnenie pri zlomenine lopatky. Indikácie pre použitie: fyzické poranenia ramenného kĺbu zranenia svalových úponov; zlomeni..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€