Hlavné menu
Produkty v košíku

Lakeť

V širokom sortimente lakťových bandáží a ortéz si zaručene vyberiete ten pravý produkt pre vaše špeciálne potreby. Tieto produkty sú dôležité pri liečbe alebo prevencii zápalu lakťového kĺbu, tenisového alebo lakťa,... Pokračovať
Elastická bandáž na lakte, veľkosť M Elastický pás lakťového kĺbu je vyrobený v bezšvovom systéme z ortopedickej kompresnej tkaniny. Anatomický tvar je správne prispôsobený lakťovému kĺbu a ovplyvňuje smer kompresie a presnú stabilizáciu. Moderná a priestranná tkanina umožňuje voľný prístup vzdu..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Lakťová ortéza - bandáž na tenisový / golfový lakeť EPI – HIT Lakťová ortéza EPI-HIT stimuluje lymfatický systém kompresiou a mikromasážou a znižuje napätie v oblasti poraneného svalového aparátu a šliach. Terapiu pomocou ortézy je možné funkčne rozšíriť dodatočným použitím rádiokarpálneho obväzu..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Flexibilná lakťová ortéza, veľkosť L Flexibilná lakťová ortéza s podložkou zvyšuje krvný obeh a urýchľuje vstrebávanie hematómov a opuchov. Výrobok obsahuje silikónové vložky, ktoré počas používania stabilizátora fungujú na princípe mikromasáže. Vyrobené z elastického kompresného materiálu. Doko..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Lakťová ortéza s nastavením uhla CHRISOFIX, veľkosť XS Ortéza lakťa s ručným úchopom (uhlové nastavenie v rozsahu 90 ° -100 °) s technológiou Chrisofix®. Technológia kombinuje výhody používania tradičnej imobilizácie s komfortom používania flexibilnej ortézy. Produkty vyrobené touto technológiou..
113,40€
Cena bez DPH:94,50€
Neoprénová ortéza na lakeť "Ligamax Elbow" Neoprénová ortéza na lakeť pomáha udržiavať správnu telesnú teplotu, zlepšuje krvný obeh, znižuje opuchy a bolesť. Dokonale podopiera lakťový kĺb. Ortéza je vyrobená z prémiového neoprénu. Účel neoprénovej ortézy na lakeť: pri chronických degenerat..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Lakťová ortéza - EPIDYN AKTIV, veľkosť L Indikácie pre použitie: konzervatívny / pooperačný zápal laterálneho a mediálneho epikondylu (tenisový a golfový lakeť) degenerácia slabosť väziva podvrtnutie lakťa zápal po zlomeninách a operáciách reumatologické choroby   Funkcie: zníženie napät..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Imobilizér, bandáž na lakeť - veľkosť MBandáž je určená na znehybnenie lakťa, ramena, ruky alebo predlaktia po úraze alebo pri bolestivých stavoch. Využíva sa tiež na znehybnenie pri zlomenine lopatky. Indikácie pre použitie: fyzické poranenia ramenného kĺbu zranenia svalových úponov; zlomeni..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€