Hlavné menu
Produkty v košíku

Tachometre

Mechanický Retro tachometer pre bicykle Mechanický Retro tachometer pre bicykle
-23 %
Mechanický Retro tachometer pre bicykle Tachometer bicyklov je doplnkové vybavenie. Umožňuje vám neustále kontrolovať rýchlosť pohybu a posúdiť, či nám vyhovuje. Tachometer má tiež celkové merania kilometrov, takže sa počíta každá cesta. Skutočné dobrodružstvo začína v daždi - tachometer je vodo..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Tachometer na bicykel, čierny Tachometer na bicykel, čierny
-23 %
Tachometer na bicykel, čierny Tachometer je ideálny pre každého, kto miluje cyklistiku. Má až 22 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. Tachometer s LCD displejom - umožní odčítať meranie aj na diaľku. Prístroj sa vyznačuje dobrým roz..
9,50€ 12,40€
Cena bez DPH:7,92€
Vodeodolné nabíjateľné LED svetlo na bicykel USB, tachometer,el. zvonček Vodeodolné nabíjateľné LED svetlo na bicykel USB, tachometer,el. zvonček
-23 %
Vodeodolné LED svetlo na bicykel USB, tachometer,el. zvonček Multifunkčné svietidlo na bicykel s 1 500 mAh batériou. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli po zotmení alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná..
21,20€ 27,60€
Cena bez DPH:17,67€
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4
-23 %
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 - čierny Multifunkčný tachometer je ideálny pre každého, kto miluje bicyklovanie. Má až 9 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. LCD displej s dotykovými tlačidlami a  meter s LCD displejom - ..
22,90€ 29,80€
Cena bez DPH:19,08€
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 - čierny Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 - čierny
-23 %
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 - čierny Multifunkčný tachometer je ideálny pre každého, kto miluje bicyklovanie. Má až 22 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. LCD displej s dotykovými tlačidlami a  meter s LCD displejom ..
21,90€ 28,50€
Cena bez DPH:18,25€