Hlavné menu
Produkty v košíku

Tachometre

Pre tých, ktorí si radi monitorujú svoju jazdu a sledujú svoje výkony, máme široký výber tachometrov. Tieto prístroje vám poskytnú informácie o rýchlosti, vzdialenosti, čase a ďalších údajoch, a majú rôzne dizajny, napríklad... Pokračovať
Tachometer na bicykel, čierny Tachometer je ideálny pre každého, kto miluje cyklistiku. Má až 22 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. Tachometer s LCD displejom - umožní odčítať meranie aj na diaľku. Prístroj sa vyznačuje dobrým roz..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€
Tachometer so svetlom + zadné svetlo BEZDRÔTOVÝ TACHOMETER S PREDNÝM SVETLOM A KLAKSÓNOM + ZADNÉ SVETLO - VODEODOLNÉ, S PODSVIETENOU LCD OBRAZOVKOU A VIACERÝMI REŽIMAMI PREVÁDZKY. Pohodlný a extrémne odolný tachometer s funkciou svetla je nepostrádateľnou výbavou pre každého, kto je nadšený cykl..
34,00€
Cena bez DPH:28,33€
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 - čierny Multifunkčný tachometer je ideálny pre každého, kto miluje bicyklovanie. Má až 22 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. LCD displej s dotykovými tlačidlami a  meter s LCD displejom ..
18,30€
Cena bez DPH:15,25€
Klasický retro tachometer pre bicykel Klasický retro tachometer je nevyhnutný na sledovanie vašich tréningov. Je určený pre amatérov aj profesionálnych športovcov. Umožňuje merať rýchlosť a prejdenú vzdialenosť. Bude ideálny pre rodinné výlety a tréningové trasy. Výhodou tachometra je, že je ..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Mechanický Retro tachometer pre bicykle Tachometer bicyklov je doplnkové vybavenie. Umožňuje vám neustále kontrolovať rýchlosť pohybu a posúdiť, či nám vyhovuje. Tachometer má tiež celkové merania kilometrov, takže sa počíta každá cesta. Skutočné dobrodružstvo začína v daždi - tachometer je vodo..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Vodeodolné LED svetlo na bicykel USB Multifunkčné svetlo na bicykel určite osloví každého cyklistu, vrátane tých, ktorí jazdia na dlhé vzdialenosti. Konštrukcia zariadenia je kompaktná a jeho montáž a demontáž je veľmi jednoduchá, takže v prípade potreby možno LED svetlo na bicykel použiť aj ako ..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 čierny Pohodlný a extrémne odolný tachometer je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého, kto je nadšený cyklistikou – profesionálne aj amatérsky. Náš pokročilý tachometer je all-in-one trenažér s 13 funkciami. Jednoduchá montáž, vodeodolná, čitateľná a ľahko použite..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Cyklopočítač Sunding SD-558 Tento počítač na bicykel je vyrobený z prvotriedneho ABS materiálu, vďaka čomu je veľmi bezpečný a odolný. Okrem toho je vodotesný, takže je vhodný na používanie aj v daždivých dňoch. Navyše vďaka špeciálnej funkcii inteligentného podsvietenia riadeného svetlom ho môže..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€
Vodeodolný tachometer na bicykel IPX4 - čierny Multifunkčný tachometer je ideálny pre každého, kto miluje bicyklovanie. Má až 9 rôznych funkcií, ktoré pravidelne analyzuje a zobrazuje. Je tiež ideálny pre profesionálne aplikácie. LCD displej s dotykovými tlačidlami a  meter s LCD displejom - ..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Bezdrôtový, vodeodolný cyklo computer s LCD displejom Pohodlný a extrémne odolný počítač na bicykel je nevyhnutnou výbavou každého, kto sa venuje cyklistike – profesionálne, ale aj amatérsky. Náš cyklopočítač je univerzálny trenažér s 13 režimami merania aktivity. Jednoduchá inštalácia, vodotesno..
23,70€
Cena bez DPH:19,75€
Vodeodolné nabíjateľné LED svetlo na bicykel USB, tachometer,el. zvonček CBL-1X Vodeodolné nabíjateľné LED svetlo na bicykel USB, tachometer,el. zvonček CBL-1X
Top
Vodeodolné LED svetlo na bicykel USB, tachometer,el. zvonček Multifunkčné svietidlo na bicykel s 1 500 mAh batériou. Integrované LED diódy poskytujú vynikajúce osvetlenie za každých podmienok - vďaka nemu bude jazda na bicykli po zotmení alebo v prípade obmedzenej viditeľnosti pohodlná a bezpečná..
17,00€
Cena bez DPH:14,17€
Vodeodolné LED svetlo na bicykel s tachometrom a klaksónom Vysokokapacitná batéria použitá v prednom svetle v spojení s úspornými LED diódami vám umožní používať zostavu nepretržite od 3 až po 6 hodín (v závislosti od zvoleného prevádzkového režimu). Oceníte rýchle a pohodlné nabíjanie. Svetlo..
27,20€
Cena bez DPH:22,67€