Hlavné menu
Produkty v košíku

Odsávačky hlienov

V prípade, že vaše dieťa má chrípku, virózu alebo bežné prechladnutie, odsávačka hlienov je neoceniteľným pomocníkom pri odstraňovaní nahromadeného hlienu. Uľahčite dýchanie vášho dieťatka s našimi odsávačkami hlienov, v... Pokračovať
Detská elektriká odsávačka hlienu Elektrická odsávačka je účinný prístroj na čistenie nosovej dutiny a prínosových dutín od hlienov a katarov. Prístroj poskytuje veľmi silné sanie, ktoré bez námahy čistí nos a zaisťuje pohodlné dýchanie počas spánku aj počas dňa. Zariadenie má ergonomický tvar a..
31,90€
Cena bez DPH:26,58€
Detská odsávačka nosných hlienov Elektrická odsávačka hlienov je veľký pomocník do domácnosti, kde sú malé deti. Najbezpečnejší a najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť nos vášho dieťaťa. Uľahčuje dýchanie, zlepšuje celkový pocit. Špecifikácie: vyrobené z vysoko kvalitných materiálov elektrick..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Detská odsávačka nosných hlienov - elektrická Elektrická odsávačka je účinný prístroj na čistenie nosovej dutiny a prínosových dutín od hlienov a katarov. Prístroj poskytuje veľmi silné sanie, ktoré jemne čistí nos a zaisťuje pohodlné dýchanie počas spánku aj počas dňa. Vymeniteľné silikónové po..
36,00€
Cena bez DPH:30,00€
Detská odsávačka nosných hlienov Čistenie nosa u malých detí je základom pri liečbe nádchy, alergií a zabraňuje ďalšiemu rozvoju ochorenia. Odsávač má až 6 vstavaných rýchlostných režimov. Režimy je možné podľa potreby zvoliť pomocou praktického tlačidla umiestneného v strede zariadenia. Je to mi..
16,80€
Cena bez DPH:14,00€