Hlavné menu
Produkty v košíku

Nosné odsávačky

Ohrievač dojčenských fliaš patrí medzi veľkých pomocníkov pri jednoduchom ohreve detských pokrmov.
Detská elektrická odsávačka hlienov
-23 %
Detská elektriká odsávačka hlienu Elektrická odsávačka je účinný prístroj na čistenie nosovej dutiny a prínosových dutín od hlienov a katarov. Prístroj poskytuje veľmi silné sanie, ktoré bez námahy čistí nos a zaisťuje pohodlné dýchanie počas spánku aj počas dňa. Zariadenie má ergonomický tvar a..
31,60€ 41,10€
Cena bez DPH:26,33€
Detská odsávačka hlienov – elektrická Detská odsávačka hlienov – elektrická
Novinka Top -23 %
Detská odsávačka hlienov – elektrická Elektrická odsávačka je efektívne zariadenie na čistenie nosovej dutiny a prínosových dutín od hlienu a výtoku z nosa. Prístroj poskytuje nasávanie, ktoré ľahko čistí nos a zaisťuje pohodlné dýchanie počas spánku aj počas dňa. Prístroj má ergonomický tvar, je..
10,50€ 13,70€
Cena bez DPH:8,75€
Detská odsávačka nosných hlienov Detská odsávačka nosných hlienov
-23 %
Detská odsávačka nosných hlienov Elektrická odsávačka hlienov je veľký pomocník do domácnosti, kde sú malé deti. Najbezpečnejší a najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť nos vášho dieťaťa. Uľahčuje dýchanie, zlepšuje celkový pocit. Špecifikácie: vyrobené z vysoko kvalitných materiálov elektrick..
17,80€ 23,10€
Cena bez DPH:14,83€
Detská odsávačka nosných hlienov - elektrická
-23 %
Detská odsávačka nosných hlienov - elektrická Elektrická odsávačka je účinný prístroj na čistenie nosovej dutiny a prínosových dutín od hlienov a katarov. Prístroj poskytuje veľmi silné sanie, ktoré jemne čistí nos a zaisťuje pohodlné dýchanie počas spánku aj počas dňa. Vymeniteľné silikónové po..
35,70€ 46,40€
Cena bez DPH:29,75€
Elektrický odsávač hlienov Elektrický odsávač hlienov
Top -23 %
Detská odsávačka nosných hlienov Elektrická odsávačka hlienov je veľký pomocník do domácnosti, kde sú malé deti. Odsávačka je nabíjaná tradičnou nabíjačkou Micro USB, vďaka ktorej ju môžete kedykoľvek nabíjať aj na cestách bez toho, aby ste hľadali batériu. Odsávačka je skvelá najmä vďaka tomu,..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Malatec Detská odsávačka nosných hlienov Malatec Detská odsávačka nosných hlienov
-23 %
Malatec Detská odsávačka nosných hlienov Čistenie nosa u malých detí je základom pri liečbe nádchy, alergií a zabraňuje ďalšiemu rozvoju ochorenia. Odsávač má až 6 vstavaných rýchlostných režimov. Režimy je možné podľa potreby zvoliť pomocou praktického tlačidla umiestneného v strede zariadenia. ..
14,70€ 19,10€
Cena bez DPH:12,25€