Hlavné menu
Produkty v košíku

Hmyz

Užite si pobyt vonku, na terase, alebo v záhrade bez nepríjemného rušenia otravným hmyzom s našou širokou ponukou produktov proti hmyzu. Ponúkame účinné repelenty, pasce, magnetické sieťky a ďalšie produkty, ktoré vás ochránia... Pokračovať
Alum USB lapač hmyzu, čierny Chcete sa konečne zbaviť komárov vo svojom dome? Ochráňte seba a svoju rodinu pred otravným uhryznutím bezpečným a jednoduchým spôsobom pomocou dokonalej LED lampy proti komárom. Komáre môžete odstrániť 4 jednoduchými krokmi. Zapnite lampu, svetlo pritiahne hmyz, zab..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu 3v1 Chráňte svoj domov a chráňte ho pred škodcami pomocou nového elektrického odpudzovaču 3v1. Funguje na báze elektromagnetických vĺn, ultrazvukových vĺn, modrého svetla. Tento odpudzovač do zásuvky je jednoduchý a efektívny spôsob odpudzovania hlodavcov a..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Magnetická sieťka proti hmyzu na dvere 210 x 100 cm Magnetická sieť, ktorá spoľahlivo ochráni váš domov pred dotieravým hmyzom. Vďaka 18 magnetom sa sieťka sama uzavrie akonáhle cez ňu prejdete. To poteší aj majiteľov štvornohých miláčikov, ktorí už nebudú nútení škrabať na dvere, aby sa dostali do..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Plácačka na muchy elektrická s UV svetlom biela Elektronická plácačka zneškodní ťažký hmyz zabitím miesto roztlačením. Vhodná na zabíjanie komárov, múch alebo iného obtiažneho hmyzu efektívne, rýchlo a čisto. Elektronickú plácačku je možné používať kdekoľvek, v dome alebo vonku, bez zápachu a..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Repelentný klip proti hmyzu pre deti i dospelých Náplň tohto repelentného klipu je vyrobená z čisto prírodných zložiek, ktoré sú vysoko účinné pri odpudzovaní hmyzu. Náplň klipu vydrží po dobu 2-3 mesiacov. Klip je zabalený v sáčku so zipsovým uzáverom, do ktorého ho môžete vložiť, keď ho nepouží..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Bikit Monster náramok odpudzujúci komáre a škodcov Každé leto vás zaujíma, ako efektívne a prirodzene chrániť svoje dieťa pred nepríjemným uštipnutím komárom a iným hmyzom? Nechcete používať zbytočné chemikálie alebo sa bojíte alergických reakcií? Náramok proti hmyzu je dokonalým riešením - pre d..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Repelentný náramok proti hmyzu a komárom Zatočte s otravným hmyzom a dotieravými komármi raz a navždy! Zakúpte si náramok odpudzujúci všetok hmyz a komáre. Navrhnuté tak, aby Vás chránili pred hmyzom mimo domova ale aj v exteriéry. Týmto náramkom si môžete dopriať dodatočnú ochranu a pomôcť ..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Svietiaci repelentný náramok proti hmyzu, kliešťom a komárom pre deti, motív mačička Každé leto vás zaujíma, ako efektívne a prirodzene chrániť svoje dieťa pred nepríjemným uštipnutím komárom a iným hmyzom? Nechcete používať zbytočné chemikálie alebo sa bojíte alergických reakcií? Náramok proti h..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Ultrazvukový odpudzovač hmyzu a hlodavcov Elektronický ultrazvukový odpudzovač hmyzu a hlodavcov je dokonalým riešením ochrany vášho domu a bytu pred bodavým hmyzom či hlodavcami. Funguje to tak, že vyžaruje ultrazvukové vlny (pre ľudské ucho nepočuteľné), ktoré zabraňujú nepríjemnému hmyzu a hlo..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Ultrazvukový odpudzovač komárov Úplne nový elektronický ultrazvukový odpudzovač komárov je perfektným riešením pre ochranu vášho domova pred bodavým hmyzom. Odpudzovač funguje na princípe ultrazvuku (jemne počuteľné pre ľudské ucho), čo znamená, že komáre a ďalší nepríjemný hmyz sa nedostanú do ..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Lapač hmyzu + svietidlo žiarovka - 2 v 1       Moderná dizajnová novinka s vysokým stupňom efektivity a ekonomiky voči spotrebe el.energie. Tento lapač hmyzu ,môžete použiť na zabíjanie komárov, múch, motýĺov a iného otravného hmyzu. Modré svetlo priťahuje hmyz a láka ich ku kovovej mriežke, ktorá ..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€