Hlavné menu
Produkty v košíku

Vonné tyčinky

Akt zapálenia vonných tyčiniek môže byť súčasťou rituálov a meditačnej praxe. Následné sledovanie šírenia vône môže pomôcť pri vytváraní oázy pokoja a koncentrácie. Tyčinky sú populárnym prostriedkom na vytvorenie... Pokračovať
Stojan na vonné kužele "Tečúci Dym": LOTOS A DLAŇ Predstavujeme Vám Stojan na vonné kužele "Tečúci Dym", ktorý prinesie do vášho domova, kancelárie, študovne, jógového štúdia, čajovne, alebo meditačnej miestnosti kúsok magického pokoj a krásy.   Čo je tečúci dym? Táto jedinečná dekorácia využíva ..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Stojan na vonné kužele "Tečúci Dym": HORA Predstavujeme Vám Stojan na vonné kužele "Tečúci Dym", ktorý prinesie do vášho domova, kancelárie, študovne, jógového štúdia, čajovne, alebo meditačnej miestnosti kúsok magického pokoj a krásy.   Čo je tečúci dym? Táto jedinečná dekorácia využíva špeciáln..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Tradičné indické tyčinky HEM Vanilka s bambusovým drievkom Ideálne pre relaxáciu, k cvičeniu jogy, meditáciu, ale aj k obyčajnému prevoňaniu priestoru. Vďaka prírodnému zloženiu, sú bezpečné pre zdravie, na rozdiel od chemických osviežovačov vzduchu. Balenie obsahuje 20 kusov vonných tyčiniek. ..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Stojan na vonné kužele "Tečúci Dym": FONTÁNA Predstavujeme Vám Stojan na vonné kužele "Tečúci Dym", ktorý prinesie do vášho domova, kancelárie, študovne, jógového štúdia, čajovne, alebo meditačnej miestnosti kúsok magického pokoj a krásy.   Čo je tečúci dym? Táto jedinečná dekorácia využíva špeci..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Drevený stojan na vonné kužele a tyčinky Pentagram Stojan na vonné kužele a tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie vonných kužeľov a tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného ..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Stojan na vonné tyčinky Truhlica + 10 tyčiniek, pačuli, 30,5 x 5,5 x 6,5 cm Zatvárateľný ozdobný drevený stojan s úložným priestorom slúžiaci na pálenie vonných tyčiniek a kužeľov. Súčasťou balenia sú vonné tyčinky Karma Scents s vôňou. Ich pálenie pomáha uvoľniť celé telo, spríjemniť jogu, aroma..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Drevený stojan na vonné tyčinky YIN-YANG, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. U..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky BUDDHA, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky SLON, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upozo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
KARMA SCENTS - VANILLA: Exkluzívne vonné tyčinky s vanilkovou arómou KARMA SCENTS - VANILLA tyčinky sú výsledkom precíznej ručnej práce, ktorá ctí tradičné výrobné metódy. Každá tyčinka je starostlivo vyrobená s dôrazom na detail, aby ste mohli zažiť tú najčistejšiu a najjemnejšiu vôňu.   Objavte..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Tradičné indické tyčinky HEM Dračia krv s bambusovým drievkom Ideálne pre relaxáciu, k cvičeniu jogy, meditáciu, ale aj k obyčajnému prevoňaniu priestoru. Vďaka prírodnému zloženiu, sú bezpečné pre zdravie, na rozdiel od chemických osviežovačov vzduchu. Balenie obsahuje 20 kusov vonných tyčiniek..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Drevený stojan na vonné tyčinky ÓM, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upozorn..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€