Hlavné menu
Produkty v košíku

Aerobic gumy, Expandery

Aerobic gumy poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitáciu, cvičenie alebo silový tréning. Expandery sú určené k posilňovaniu všetkých svalových partií - ramien, rúk, hrudníka, chrbta a vnútorných a vonkajších stehien. Cvičenie s expandérom nie je nijako limitované vekom, takže si s ním môže zacvičiť naozaj každý.
Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov
-23 %
Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov Vyskúšajte skvelú, jednoduchú pomôcku pre posilňovanie a precvičovanie brušných svalov, rúk a nôh. Stačí len 5 minút tréningu denne! Veľmi jednoduché použitie! Vložíte nohy do gumových krúžkov, chytíte držadlo a priťahujete rukami k sebe, čím si s..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Expandér na cvičenie svalov nôh, brucha, stehien Expandér na cvičenie svalov nôh, brucha, stehien
-23 %
Expandér na cvičenie svalov nôh, brucha, stehien Expander je skvelé zariadenie na cvičenie brušných svalov, stehien, paží a hrudníka. Precvičujte bez zbytočného úsilia, aby ste dosiahli požadované výsledky. Postarajte sa o štíhlu postavu. Expader nezaberá veľa miesta, po dokončení cvičenia ho sta..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Expandér s piatimi odporovými gumami Expandér s piatimi odporovými gumami
-23 %
Expandér s piatimi odporovými gumami Expander je skvelé zariadenie na cvičenie brušných svalov, stehien, paží a hrudníka. Precvičujte bez zbytočného úsilia, aby ste dosiahli požadované výsledky. Postarajte sa o štíhlu postavu a fitness. Expader nezaberá veľa miesta, po dokončení cvičenia ho stačí..
6,30€ 8,20€
Cena bez DPH:5,25€
Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks
-23 %
Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks Sada 4 tréningových / rehabilitačných gúm s rôznou úrovňou odporu. Hlavnou výhodou produktu je jeho trvanlivosť a kvalita. Tréningová guma slúži na všeobecný rozvoj a rehabilitačné cvičenia, je tiež ideálnym doplnkom aeróbneho tréningu. Pravidelné používanie gúm..
21,10€ 27,40€
Cena bez DPH:17,58€
Gumový expander - posilňovač  rúk a brušných svalov Body Trimmer Gumový expander - posilňovač  rúk a brušných svalov Body Trimmer
-23 %
Gumový posilovač rúk a brušných svalov Prečo platiť za drahé fitnes štúdia, keď si svaly môžete vypracovať aj v pohodlí domova?!  Vyskúšajte skvelú, jednoduchú gumovú pomôcku pre posilňovanie a precvičovanie brušných svalov, rúk a nôh. Stačí len 5 minút tréningu denne! Veľmi jednoduché použitie!..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Kožené boxerské švihadlo s ložiskami 275 cm Kožené boxerské švihadlo s ložiskami 275 cm
-24 %
Kožené boxerské švihadlo s ložiskami 275 cm Kvalitné kožené švihadlo je skvelým doplnkom tréningu. Vďaka cvičeniam s ním sa zlepšuje motorická koordinácia, kondícia, vytrvalosť, rovnováha a navyše podporuje spaľovanie tukov. Rukoväte sú potiahnuté mäkkou špongiou pre plné pohodlie pri používa..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Loptička na hlavu na cvičenie reflexov Loptička na hlavu na cvičenie reflexov
-24 %
Loptička na hlavu na cvičenie reflexov Táto jednoduchá cvičebná pomôcka je ideálna pre reflexný tréning a je obzvlášť užitočná pri boxerskom tréningu. Guľa do hlavy pre cvičenia bude napríklad veľmi nápomocná pri nácviku agility, presnosti a rýchlosti úderu, ako aj koordinácie ruka-oko. SOFT FOAM B..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Masážny set 3v1 čierno modrý Masážny set 3v1 čierno modrý
-23 %
Masážny set 3v1 čierno modrý Rolovanie pred tréningom v podobe rozcvičky nám umožní zvýšiť rozsah pohybu počas cvičenia, uvoľniť telo bez načerpania sily na tréning. rolovanie po tréningu spôsobí, že naše telo bude menej bolestivé a rýchlejšie sa zotaví po ťažkej fyzickej aktivite. Valcovaním a v..
18,20€ 23,70€
Cena bez DPH:15,17€
Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi
-23 %
Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi Ideálna pomôcka pre posilnenie nôh, zvýšenie výbušnosti ich svalov, pre získanie maximálnej sily odrazu. To všetko získate tréningom s expandérom. Používa sa na silový a pohybový tréning na posilnenie pásu a nôh, na zvýšenie skoku, rýchlosti a sily, i..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Multifunkčné odporové gumy na cvičenie Multifunkčné odporové gumy na cvičenie
-23 %
Multifunkčné odporové gumy na cvičenie Odporové gumy pre domáce silové tréningy. Jemné na tonizáciu a spevnenie core, pásu a nôh, rúk, bokov, stehien a súčasne pôsobí na bruško. Vysoko výkonné odolné odporové pásy sa dajú použiť na tréning push-up, tréning odporových pásov a tréning pull-up. Môže..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Nastaviteľné oceľové crossfitové švihadlo s guľôčkovým ložiskom 3m Nastaviteľné oceľové crossfitové švihadlo s guľôčkovým ložiskom 3m
-23 %
Nastaviteľné oceľové crossfitové švihadlo s guľôčkovým ložiskom 3m Švihadlo má zabudované guľôčkové ložiská, ktoré sú spojené s hornými závitmi rúčok - eliminujú problém s krútením lana. Perfektný doplnok pre tréning doma aj vonku - malé rozmery umožňujú vziať si lano kamkoľvek. Ľahko použite..
9,10€ 11,80€
Cena bez DPH:7,58€
Odolná tyč s expandermi na cvičenie Odolná tyč s expandermi na cvičenie
-23 %
Odolná tyč s expandermi na cvičenie Tréningová tyč s gumami / odporovými pásmi. Multifunkčná tyč vám umožní precvičiť celé telo bez toho, aby ste opustili svoj domov. Vďaka skladacej konštrukcii bude perfektná ako prenosné tréningové zariadenie - ideálne na výlet, dovolenku atď. Skladacia cvič..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€