Hlavné menu
Produkty v košíku

Aerobic gumy, Expandery

Aerobic gumy poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitáciu, cvičenie alebo silový tréning. Expandery sú určené k posilňovaniu všetkých svalových partií - ramien, rúk, hrudníka, chrbta a vnútorných a vonkajších stehien. Cvičenie s expandérom nie je nijako limitované vekom, takže si s ním môže zacvičiť naozaj každý.
Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov
-23 %
Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov Vyskúšajte skvelú, jednoduchú pomôcku pre posilňovanie a precvičovanie brušných svalov, rúk a nôh. Stačí len 5 minút tréningu denne! Veľmi jednoduché použitie! Vložíte nohy do gumových krúžkov, chytíte držadlo a priťahujete rukami k sebe, čím si s..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Expandér na cvičenie svalov nôh, brucha, stehien Expandér na cvičenie svalov nôh, brucha, stehien
-23 %
Expandér na cvičenie svalov nôh, brucha, stehien Expander je skvelé zariadenie na cvičenie brušných svalov, stehien, paží a hrudníka. Precvičujte bez zbytočného úsilia, aby ste dosiahli požadované výsledky. Postarajte sa o štíhlu postavu. Expader nezaberá veľa miesta, po dokončení cvičenia ho sta..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Expandér s piatimi odporovými gumami Expandér s piatimi odporovými gumami
-23 %
Expandér s piatimi odporovými gumami Expander je skvelé zariadenie na cvičenie brušných svalov, stehien, paží a hrudníka. Precvičujte bez zbytočného úsilia, aby ste dosiahli požadované výsledky. Postarajte sa o štíhlu postavu a fitness. Expader nezaberá veľa miesta, po dokončení cvičenia ho stačí..
6,40€ 8,30€
Cena bez DPH:5,33€
Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks
-23 %
Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks Sada 4 tréningových / rehabilitačných gúm s rôznou úrovňou odporu. Hlavnou výhodou produktu je jeho trvanlivosť a kvalita. Tréningová guma slúži na všeobecný rozvoj a rehabilitačné cvičenia, je tiež ideálnym doplnkom aeróbneho tréningu. Pravidelné používanie gúm..
19,80€ 25,70€
Cena bez DPH:16,50€
Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, červené Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, červené
-23 %
Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, červené Tréningové švihadlo vám pomôže zdokonaliť postavu, znížiť telesný tuk a zvýšiť kondíciu a vytrvalosť. Vďaka svojej konštrukcii sa počas skákania neprekrúca a nepreplieta. Rúčky sú vyrobené z pevného plastu. Švihadlo je vhodné pri redu..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, modré Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, modré
-23 %
Fitness švihadlo s nastaviteľným oceľovým ložiskom, modré Tréningové švihadlo vám pomôže zdokonaliť postavu, znížiť telesný tuk a zvýšiť kondíciu a vytrvalosť. Vďaka svojej konštrukcii sa počas skákania neprekrúca a nepreplieta. Rúčky sú vyrobené z pevného plastu. Švihadlo je vhodné pri redukc..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Gumový expander - posilňovač  rúk a brušných svalov Body Trimmer Gumový expander - posilňovač  rúk a brušných svalov Body Trimmer
-23 %
Gumový posilovač rúk a brušných svalov Prečo platiť za drahé fitnes štúdia, keď si svaly môžete vypracovať aj v pohodlí domova?!  Vyskúšajte skvelú, jednoduchú gumovú pomôcku pre posilňovanie a precvičovanie brušných svalov, rúk a nôh. Stačí len 5 minút tréningu denne! Veľmi jednoduché použitie!..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Hojdacia sieť na dvere na jógu Hojdacia sieť na dvere na jógu
-23 %
Hojdacia sieť na dvere na jógu Hojdacia sieť na jógu je ideálna pre amatérov aj profesionálov, umožňuje dokonalé pózy pri cvičení jógy. Použitie hojdacej siete zvyšuje celkovú flexibilitu chodidiel, rúk a zvyšku tela. Je vyrobená z mäkkého a odolného materiálu, ktorý je odolný a nedráždi pokožku ..
10,20€ 13,30€
Cena bez DPH:8,50€
Kožené boxerské švihadlo s ložiskami 275 cm Kožené boxerské švihadlo s ložiskami 275 cm
-24 %
Kožené boxerské švihadlo s ložiskami 275 cm Kvalitné kožené švihadlo je skvelým doplnkom tréningu. Vďaka cvičeniam s ním sa zlepšuje motorická koordinácia, kondícia, vytrvalosť, rovnováha a navyše podporuje spaľovanie tukov. Rukoväte sú potiahnuté mäkkou špongiou pre plné pohodlie pri používa..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Masážny set 3v1 čierno modrý Masážny set 3v1 čierno modrý
-23 %
Masážny set 3v1 čierno modrý Rolovanie pred tréningom v podobe rozcvičky nám umožní zvýšiť rozsah pohybu počas cvičenia, uvoľniť telo bez načerpania sily na tréning. rolovanie po tréningu spôsobí, že naše telo bude menej bolestivé a rýchlejšie sa zotaví po ťažkej fyzickej aktivite. Valcovaním a v..
18,30€ 23,80€
Cena bez DPH:15,25€
Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi
-23 %
Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi Ideálna pomôcka pre posilnenie nôh, zvýšenie výbušnosti ich svalov, pre získanie maximálnej sily odrazu. To všetko získate tréningom s expandérom. Používa sa na silový a pohybový tréning na posilnenie pásu a nôh, na zvýšenie skoku, rýchlosti a sily, i..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Multifunkčné odporové gumy na cvičenie Multifunkčné odporové gumy na cvičenie
-23 %
Multifunkčné odporové gumy na cvičenie Odporové gumy pre domáce silové tréningy. Jemné na tonizáciu a spevnenie core, pásu a nôh, rúk, bokov, stehien a súčasne pôsobí na bruško. Vysoko výkonné odolné odporové pásy sa dajú použiť na tréning push-up, tréning odporových pásov a tréning pull-up. Môže..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€