Hlavné menu
Produkty v košíku

Gumy, Expandery

Naša kolekcia gúm a expandérov je určená pre tých, ktorí chcú posilňovať svoje svaly a zlepšiť svoju silovú výdrž. Tieto malé a prenosné pomôcky vám umožňujú trénovať kdekoľvek a kedykoľvek. S ich pomocou môžete precízne... Pokračovať
Fitness sada Piorko, 1 kettlebell, 2 činky, 3 expandery Aktívny a zdravý životný štýl je kľúčom k úspechu a pohode. Naša fitness sada bola vytvorená pre ľudí, ktorí sa chcú zdravo postarať o svoje každodenné cvičenie. Sada obsahuje: Žltý kettlebell, 4 kg: pripravte sa na vzrušujúce cvičenie! Ket..
58,60€
Cena bez DPH:48,83€
Fitness sada Pump – 1 kettlebell, 1 expander, 1 masážna lopta Aktívny a zdravý životný štýl je kľúčom k úspechu a pohode. Naša fitness sada bola vytvorená pre ľudí, ktorí sa chcú zdravo postarať o svoje každodenné cvičenie. Modrý kettlebell, 12 kg: Kettlebell je všestranný nástroj na silový tréni..
80,10€
Cena bez DPH:66,75€
Nástavec/klip na odporové pásy Anchor, čierny Je dokonalým nástrojom na efektívny domáci tréning a všestranný rozvoj celého tela. Vybavený hubkovým hrotom nepoškodí horný povrch dverí a zárubní počas intenzívneho tréningu s expanderom. Je to univerzálna pomôcka na tréning s akýmkoľvek typom odporový..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Sada 2 cvičebných expanderov s vysokým odporom Three Band, 1 šedý, 1 čierny Expandery v tvare slučky vyrobené z vysokokvalitného latexu. Tieto gumy sú navrhnuté tak, aby poskytovali účinné korekčné, posilňovacie a naťahovacie cvičenia. Vďaka svojej pružnosti a pevnosti sú gumy odolné voči poškodeniu..
71,50€
Cena bez DPH:59,58€
Sada 3 cvičebných expanderov s nízkym odporom Three, 1 zelený, 1 ružový, 1 oranžový Expandery v tvare slučky vyrobené z vysokokvalitného latexu. Tieto gumy sú navrhnuté tak, aby poskytovali účinné korekčné, posilňovacie a naťahovacie cvičenia. Vďaka svojej pružnosti a pevnosti sú gumy odolné voči po..
30,60€
Cena bez DPH:25,50€
Sada 3 cvičebných expanderov so stredným odporom Three, 1 oranžový, 1 modrý, 1 fialový Expandery v tvare slučky vyrobené z vysokokvalitného latexu. Tieto gumy sú navrhnuté tak, aby poskytovali účinné korekčné, posilňovacie a naťahovacie cvičenia. Vďaka svojej pružnosti a pevnosti sú gumy odolné voči..
56,90€
Cena bez DPH:47,42€
Sada cvičebných textilných expanderov Hip Bands, rôzny odpor Sada troch odolných textilných expanderov, ktoré sú dokonalým nástrojom na tréning odporu. Tieto expandery sú vyrobené z odolného polyesteru s prímesou elastanu a spájajú v sebe silu a flexibilitu na efektívny svalový tréning a zlepšenie v..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Úložné vrecko na odporové pásy / expandery Bag Black, čierne Kompaktné a praktické vrecko so šnúrkou bolo špeciálne navrhnuté pre fitness nadšencov, ktorí ocenia pohodlie pri ukladaní svojho malého tréningového vybavenia. Toto funkčné vrecko je spoľahlivým riešením pre ľudí, ktorí chcú mať svoje fit..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť L, čierne Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť L, dúhové Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Strečingový popruh na cvičenie jógy Popruh je vhodný k cvičeniu jogy, k preťahovaniu a k zlepšeniu flexibility tela. Umožňuje jednoducho zvládnuť rad základných cvikov a naučiť sa správne preťahovať telo. Vďaka popruhu budete schopní postupne zvyšovať úroveň pretiahnutia jednotlivých končatín a s..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Sada textilných odporových gúm - 3 úrovne odporu Sada textilných odporových gúm umožňuje udržiavať správnu fyzickú kondíciu. Najčastejšie sa používajú na silové cvičenia a zahriatie svalov pred samotným tréningom. Siahnu po nich športoví amatéri aj profesionáli. Používajú sa ako v športe, tak aj ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€