Hlavné menu
Produkty v košíku

Gumy, Expandery

Naša kolekcia gúm a expandérov je určená pre tých, ktorí chcú posilňovať svoje svaly a zlepšiť svoju silovú výdrž. Tieto malé a prenosné pomôcky vám umožňujú trénovať kdekoľvek a kedykoľvek. S ich pomocou môžete precízne... Pokračovať
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť L, čierne Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť L, dúhové Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť M, čierne Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť S, dúhové Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť XL, čierne Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Elastické návleky na posilňovanie Bench Press veľkosť XL, modré Elastické návleky sú určené ako podpora a pomoc počas Bench Press. Sú vyrobené z elastického a pevného nylonu, ktorý je príjemný na dotyk. Podporujú svaly počas dvíhania činky. Pri použití návlekov je zdvihnutá váha oveľa väčšia. To ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov Vyskúšajte skvelú, jednoduchú pomôcku pre posilňovanie a precvičovanie brušných svalov, rúk a nôh. Stačí len 5 minút tréningu denne! Veľmi jednoduché použitie! Vložíte nohy do gumových krúžkov, chytíte držadlo a priťahujete rukami k sebe, čím si s..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Expandér na cvičenie svalov nôh, brucha, stehien Expander je skvelé zariadenie na cvičenie brušných svalov, stehien, paží a hrudníka. Precvičujte bez zbytočného úsilia, aby ste dosiahli požadované výsledky. Postarajte sa o štíhlu postavu. Expader nezaberá veľa miesta, po dokončení cvičenia ho sta..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Expandér s piatimi odporovými gumami Expander je skvelé zariadenie na cvičenie brušných svalov, stehien, paží a hrudníka. Precvičujte bez zbytočného úsilia, aby ste dosiahli požadované výsledky. Postarajte sa o štíhlu postavu a fitness. Expader nezaberá veľa miesta, po dokončení cvičenia ho stačí..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks Sada 4 tréningových / rehabilitačných gúm s rôznou úrovňou odporu. Hlavnou výhodou produktu je jeho trvanlivosť a kvalita. Tréningová guma slúži na všeobecný rozvoj a rehabilitačné cvičenia, je tiež ideálnym doplnkom aeróbneho tréningu. Pravidelné používanie gúm..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Hojdacia sieť na dvere na jógu Hojdacia sieť na jógu je ideálna pre amatérov aj profesionálov, umožňuje dokonalé pózy pri cvičení jógy. Použitie hojdacej siete zvyšuje celkovú flexibilitu chodidiel, rúk a zvyšku tela. Je vyrobená z mäkkého a odolného materiálu, ktorý je odolný a nedráždi pokožku ..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi Ideálna pomôcka pre posilnenie nôh, zvýšenie výbušnosti ich svalov, pre získanie maximálnej sily odrazu. To všetko získate tréningom s expandérom. Používa sa na silový a pohybový tréning na posilnenie pásu a nôh, na zvýšenie skoku, rýchlosti a sily, i..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€