Hlavné menu
Produkty v košíku

Aerobic gumy, Expandery

Aerobic gumy poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitáciu, cvičenie alebo silový tréning. Expandery sú určené k posilňovaniu všetkých svalových partií - ramien, rúk, hrudníka, chrbta a vnútorných a vonkajších stehien. Cvičenie s expandérom nie je nijako limitované vekom, takže si s ním môže zacvičiť naozaj každý.
Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov
-23 %
Expander - posilňovač rúk, nôh a brušných svalov Vyskúšajte skvelú, jednoduchú pomôcku pre posilňovanie a precvičovanie brušných svalov, rúk a nôh. Stačí len 5 minút tréningu denne! Veľmi jednoduché použitie! Vložíte nohy do gumových krúžkov, chytíte držadlo a priťahujete rukami k sebe, čím si s..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks
-23 %
Fitness gumy na cvičenie, set 4 ks Sada 4 tréningových / rehabilitačných gúm s rôznou úrovňou odporu. Hlavnou výhodou produktu je jeho trvanlivosť a kvalita. Tréningová guma slúži na všeobecný rozvoj a rehabilitačné cvičenia, je tiež ideálnym doplnkom aeróbneho tréningu. Pravidelné používanie gúm..
21,20€ 27,60€
Cena bez DPH:17,67€
Gumový expander - posilňovač  rúk a brušných svalov Body Trimmer Gumový expander - posilňovač  rúk a brušných svalov Body Trimmer
-23 %
Gumový posilovač rúk a brušných svalov Prečo platiť za drahé fitnes štúdia, keď si svaly môžete vypracovať aj v pohodlí domova?!  Vyskúšajte skvelú, jednoduchú gumovú pomôcku pre posilňovanie a precvičovanie brušných svalov, rúk a nôh. Stačí len 5 minút tréningu denne! Veľmi jednoduché použitie!..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Loptička na hlavu na cvičenie reflexov Loptička na hlavu na cvičenie reflexov
-23 %
Loptička na hlavu na cvičenie reflexov Táto jednoduchá cvičebná pomôcka je ideálna pre reflexný tréning a je obzvlášť užitočná pri boxerskom tréningu. Guľa do hlavy pre cvičenia bude napríklad veľmi nápomocná pri nácviku agility, presnosti a rýchlosti úderu, ako aj koordinácie ruka-oko. SOFT FOAM B..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€
Masážny set 3v1 čierno modrý Masážny set 3v1 čierno modrý
-23 %
Masážny set 3v1 čierno modrý Rolovanie pred tréningom v podobe rozcvičky nám umožní zvýšiť rozsah pohybu počas cvičenia, uvoľniť telo bez načerpania sily na tréning. rolovanie po tréningu spôsobí, že naše telo bude menej bolestivé a rýchlejšie sa zotaví po ťažkej fyzickej aktivite. Valcovaním a v..
17,60€ 22,90€
Cena bez DPH:14,67€
Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi
-23 %
Multifunkčná cvičebná súprava s expandermi Ideálna pomôcka pre posilnenie nôh, zvýšenie výbušnosti ich svalov, pre získanie maximálnej sily odrazu. To všetko získate tréningom s expandérom. Používa sa na silový a pohybový tréning na posilnenie pásu a nôh, na zvýšenie skoku, rýchlosti a sily, i..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Multifunkčné odporové gumy na cvičenie Multifunkčné odporové gumy na cvičenie
-23 %
Multifunkčné odporové gumy na cvičenie Odporové gumy pre domáce silové tréningy. Jemné na tonizáciu a spevnenie core, pásu a nôh, rúk, bokov, stehien a súčasne pôsobí na bruško. Vysoko výkonné odolné odporové pásy sa dajú použiť na tréning push-up, tréning odporových pásov a tréning pull-up. Môže..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Odolná tyč s expandermi na cvičenie Odolná tyč s expandermi na cvičenie
-23 %
Odolná tyč s expandermi na cvičenie Tréningová tyč s gumami / odporovými pásmi. Multifunkčná tyč vám umožní precvičiť celé telo bez toho, aby ste opustili svoj domov. Vďaka skladacej konštrukcii bude perfektná ako prenosné tréningové zariadenie - ideálne na výlet, dovolenku atď. Skladacia cvič..
11,00€ 14,30€
Cena bez DPH:9,17€
Posilňovacia fitness guma na cvičenie - 15,9 - 38,6 kg Posilňovacia fitness guma na cvičenie - 15,9 - 38,6 kg
-23 %
Posilňovacia fitness guma na cvičenie - 15,9 - 38,6 kg Je váš sen modelovať a rozvíjať svoju vlastnú postavu? Posilňovacia guma je tým správnym produktom. Skvelá pomôcka na posilnenie a pretiahnutie vašich svalov. Vďaka uzavretému obvodu vám umožňuje vykonávať veľa vytrvalostných cvičení. Je vyro..
19,40€ 25,20€
Cena bez DPH:16,17€
Posilňovacia tyč na cvičenie Posilňovacia tyč na cvičenie
-23 %
Posilňovacia tyč na cvičenie Profesionálna tyč vyrobená z nerezovej ocele, pokrytá neoprénovou penou pre lepšie uchopenie pri zdvíhaní. Cvičenie s použitím hrazdy ovplyvňuje rozvoj, okrem iného, biceps, triceps a chrbtové svaly. Vďaka gumenej úprave nezostávajú po rozobraní tyče žiadne stopy ani ..
20,00€ 26,00€
Cena bez DPH:16,67€
Posilňovacie gumy MALATEC na cvičenie a crossfit + skladovacie vrecko - 5ks Posilňovacie gumy MALATEC na cvičenie a crossfit + skladovacie vrecko - 5ks
-23 %
Posilňovacie gumy MALATEC na cvičenie a crossfit + skladovacie vrecko - 5ks Posilňovacie gumy poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitaciu, cvičenie alebo silový tréning. Jedná sa o vysoko kvalitný produkt preverený mnohýma rokmi používania, ktorý je vhodný naozaj pre všetky..
5,00€ 6,50€
Cena bez DPH:4,17€
Posilňovacie gumy na cvičenie Posilňovacie gumy na cvičenie
Top -23 %
Posilňovacie gumy na cvičenie - 5 ks Posilňovacie gumy poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitaciu, cvičenie alebo silový tréning. Jedná sa o vysoko kvalitný produkt preverený mnohýma rokmi používania, ktorý je vhodný naozaj pre všetky vekové skupiny. Vďaka systému progres..
8,30€ 10,80€
Cena bez DPH:6,92€