Hlavné menu
Produkty v košíku

Kancelárske potreby

Zobraziť podkategórie
Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED
-23 %
Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED je ideálna pre čítanie kníh, novín alebo máp. Pomocou lupy vidíte jasne všetky podrobnosti aj v podmienkach s nízkym osvetlením. Použitie energeticky účinného podsvietenia LED zaisťuje dlhú pracovnú dobu bez výmen..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Lupa na čítanie - kovová
-24 %
Lupa na čítanie Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie kovové sklenené puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacné a jednoduché lupy pre každodenné..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Lupa na čítanie - tvrdené PVC
-21 %
Lupa na čítanie s priemerom 9 cm Okrúhla lupa s objektívom s priemerom 9 cm. Lupa je precízne vyrobená z pevného plastu. Ideálne na čítanie máp, kníh, novín a iných textov. Pomôcka je užitočná nielen pre filatelistov a odborníkov na elektroniku, ale aj pre typické domáce použitie. Každý kto má pr..
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Vrecková lupa - mikroskop, zväčšenie 20 x
-24 %
Vrecková lupa - mikroskop, zväčšenie 20 x 20x vreckový mikroskop - najmenší mikroskop s takým vysokým zväčšením dostupným na trhu. Vlastnosti: S touto lupou uvidíte najmenší škrabanec alebo odtlačok prsta na dlani Umožňuje vidieť oveľa viac ako je to možné voľným okom Kompaktné rozmery umožňu..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Zväčšovacie okuliare s lupou a s LED podsvietením, zväčšenie 20x Zväčšovacie okuliare s lupou a s LED podsvietením, zväčšenie 20x
-23 %
Zväčšovacie okuliare s lupou a s LED podsvietením S okuliarmi s lupou uvidíte veci a predmety veľké, čisté a zaostrené. Sú praktické najmä pri čítaní drobných textov, ale rovnako ich využijete aj pri práci, kde potrebujete obe ruky ako oprava šperkov, hodín, elektroniky a pod.. Okuliare zväčš..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Zvačšovacie sklo - lupa na čítanie Zvačšovacie sklo - lupa na čítanie
-23 %
Zvačšovacie sklo - lupa na čítanie - veľkosť A4  Čítanie pomocou lupy so zväčšením od 1x do 5x je ideálnym prístrojom pre každodenné použitie. Vďaka jasnému a čitateľnému obrázku sa čítanie novín alebo kníh stáva oveľa jednoduchším záchrancom Vašich očí. Vlastnosti: Vyrobené zo špeciálne profil..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Zväčšovacie sklo - lupa na čítanie s LED osvetlením Zväčšovacie sklo - lupa na čítanie s LED osvetlením
-24 %
Zväčšovacie sklo - lupa na čítanie s LED osvetlením Robí Vám problém prečítať drobný text, nájsť zapichnutú triesku v koži, správne vytrhnúť napríklad kliešťa pri vyťahovaní z tela alebo neposlušný chĺpok? Lupa s LED žiarovkami je veľmi praktickou pomôckou do domácnosti, kancelárie, ale aj pre z..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Zvačšovacie sklo - lupa na čítanie s osvetlením Zvačšovacie sklo - lupa na čítanie s osvetlením
-23 %
Zvačšovacie sklo - lupa na čítanie s osvetlením Čítanie pomocou lupy so zväčšením od 1x do 5x je ideálnym prístrojom pre každodenné použitie. Vďaka jasnému a čitateľnému obrázku sa čítanie novín alebo kníh stáva oveľa jednoduchším záchrancom Vašich očí. Vlastnosti: s 5 násobným zväčšením 150 l..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Zvačšovacie sklo, lupa stolík na čítanie Zvačšovacie sklo, lupa stolík na čítanie
-24 %
Zvačšovacie sklo, lupa na čítanie a na zrakovo náročnú prácu - bez osvetlenia Obdĺžniková lupa je ideálna na čítanie knihy, noviny, mapy ... Bude užitočná nielen filatelistom, elektronickým inžinierom, kozmetičkám pri zdobení nechtov, ale aj pri bežnej činnosti doma. Charakteristika produktu: V..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Zvačšovacie sklo, lupa stolík s led osvetlením na čítanie Zvačšovacie sklo, lupa stolík s led osvetlením na čítanie
-23 %
Zvačšovacie sklo, lupa s led osvetlením na čítanie a na zrakovo náročnú prácu Obdĺžniková lupa s LED svetlom, je ideálna na čítanie knihy, noviny, mapy ... Bude užitočná nielen filatelistom, elektronickým inžinierom, kozmetičkám pri zdobení nechtov, ale aj pri bežnej činnosti doma. Charakteristi..
7,50€ 9,80€
Cena bez DPH:6,25€
Zvačšovacie sklo, lupa stolík s led osvetlením na čítanie 360 Zvačšovacie sklo, lupa stolík s led osvetlením na čítanie 360
-23 %
Zvačšovacie sklo, lupa s led osvetlením na čítanie a na zrakovo náročnú prácu #obr1# Obdĺžniková lupa s LED svetlom, je ideálna na čítanie knihy, noviny, mapy ... Bude užitočná nielen filatelistom, elektronickým inžinierom, kozmetičkám pri zdobení nechtov, ale aj pri bežnej činnosti doma. Charakter..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€