Hlavné menu
Produkty v košíku

Kancelárske potreby

Bez kvalitných kancelárskych potrieb sa nezaobíde ani tá najmenšia kancelária. Vybavte svoj pracovný stôl rôznymi praktickými doplnkami.
Zobraziť podkategórie
Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou
-23 %
Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou s puydrom S okuliarmi s lupou BIG VISION uvidíte veci a predmety veľké, čisté a zaostrené. Sú praktickým pomocníkom na prácu s drobnými predmetmi, alebo na čítanie drobného písma. Okuliare zväčšia objekty bez skreslenia, a to až o 160%. ..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Klasická lupa s priemerom 100mm kovová Klasická lupa s priemerom 100mm kovová
-22 %
Klasická lupa na čítanie s priemerom 100mm kovová Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie kovové sklenené puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacn..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED
-23 %
Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED Kompaktná lupa s podsvietením LED a UV LED je ideálna pre čítanie kníh, novín alebo máp. Pomocou lupy vidíte jasne všetky podrobnosti aj v podmienkach s nízkym osvetlením. Použitie energeticky účinného podsvietenia LED zaisťuje dlhú pracovnú dobu bez výmen..
5,30€ 6,90€
Cena bez DPH:4,42€
Lupa na čelo s LED svetlom a dvojitou šošovkou Lupa na čelo s LED svetlom a dvojitou šošovkou
-23 %
Lupa na čelo s LED svetlom a dvojitou šošovkou Chcete si kúpiť lupu? Venujte pozornosť tejto náhlavnej lupe. Jednoducho sa používa a môže Vám slúžiť aj ako malá baterka v noci. Má 2 LED svetlá a 5 zväčšovacích skiel, čo Vám umožní čítať a pracovať aj pri slabšom osvetlení alebo v tmavých miestach..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Lupa na čítanie - kovová - 100 mm
-24 %
Lupa na čítanie Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie kovové sklenené puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacné a jednoduché lupy pre každodenné..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Lupa na čítanie - kovová - 75 mm
-24 %
Lupa na čítanie Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie kovové sklenené puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacné a jednoduché lupy pre každodenné..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Lupa na čítanie - kovová - 90 mm
-24 %
Lupa na čítanie - kovová - 90 mm Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie kovové sklenené puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacné a jednoduché lu..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Lupa na čítanie - tvrdené PVC
-25 %
Lupa na čítanie s priemerom 9 cm Okrúhla lupa s objektívom s priemerom 9 cm. Lupa je precízne vyrobená z pevného plastu. Ideálne na čítanie máp, kníh, novín a iných textov. Pomôcka je užitočná nielen pre filatelistov a odborníkov na elektroniku, ale aj pre typické domáce použitie. Každý kto má pr..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Lupa na čítanie s LED svetlom s priemerom 130mm Lupa na čítanie s LED svetlom s priemerom 130mm
-23 %
Klasická lupa na čítanie s LED osvetlením s priemerom 130mm Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti produktu: Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov Ideálne na každodenné použitie Veľmi pohodlné použitie Ideálny nápad na darček alebo darček Zväčšenie sklenenej šoš..
7,80€ 10,10€
Cena bez DPH:6,50€
Lupa na hlavu - okuliare s 2 LED baterkou Lupa na hlavu - okuliare s 2 LED baterkou
-23 %
Lupa na hlavu - okuliare s 2 LED baterkou Profesionálna lupa v tvare okuliarí vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Technické špecifikácie: Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov Ideálne na každodenné použitie Veľmi pohodlné použitie Zväčšenie šošovky: 1x; 1,5x; 2x; 2,5x; 3,5x Má 5 vyme..
8,40€ 10,90€
Cena bez DPH:7,00€
Mighty Sight LED zväčšovacie okuliare Mighty Sight LED zväčšovacie okuliare
-23 %
Mighty Sight LED zväčšovacie okuliare Optické zväčšovacie okuliare s vysokým rozlíšením používajú novú technológiu zväčšenia na zabezpečenie 160% zväčšenia bez namáhania očí. Pohodlne uvidíte aj tie najmenšie detaily alebo si prečítate popisy produktov aj tými najdrobnejšími písmenami, alebo ich..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Stolná skladacia lupa 8 x 20 mm Stolná skladacia lupa 8 x 20 mm
-24 %
Stolná skladacia lupa 8 x 20 mm Vreckové lupa s 8-násobným zväčšením je ideálnym zariadením pre každodenné použitie. Môže byť použitá klenotníkov, numizmatiky, opravári elektroniky atď. Ideálne pre čítanie máp na cestách, prezeranie šperkov, známok, mincí a pod. Špecifikácia: Zväčšenie: 8x P..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€