Hlavné menu
Produkty v košíku

Pleťové masky

Doprajte svojej pleti dodatočnú starostlivosť a intenzívnu výživu s našimi úžasnými pleťovými maskami. Naša ponuka zahŕňa rôzne druhy masiek so širokou škálou účinkov, ako sú hydratačné, omladzujúce, detoxikačné a... Pokračovať
Kolagénová pleťová maska s karbónovým púdrom - čierna Jednorázová kolagénová maska vyrobená z morského kolagénu, karbónového púdru, doplnená o alantoín a levandulový olej. Maska je svojím unikátnym zložením prispôsobená potrebám mladej rýchlo sa mastnúcej pleti. Maska má detoxikačné účinky,reguluje ..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Zlatá kolagénová maska na tvár Zlatá kolagénová maska na tvár
Top
Zlatá kolagénová maska na tvár. Ideálna hydratačná a omladzujúca maska na pleť. Omlaďte svoju pleť ZLATOU KOLAGENOVOU MASKOU. Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Nano častice zlata sú 2000 násobne menšie ako pl..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Zlatá kolagénová maska pod oči Zlatá kolagénová maska pod oči
Top
Zlatá kolagénová maska pod oči. Ideálna hydratačná a omladzujúca maska na pleť. Omlaďte svoju pleť ZLATOU KOLAGENOVOU MASKOU pod oči. Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Nano častice zlata sú 2000 násobne menši..
0,50€
Cena bez DPH:0,42€
AIA Zlatá kolagénová maska s 24 karátovým zlatom - krk Jedinečná zlatá pleťová maska obsahuje nanočastice zlata, ktoré sú 2000 – násobne menšie než póry a dokážu veľmi ľahko preniknúť do hlbšej vrstvy pokožky a intenzívne aktivovať bunkovú činnosť. Molekuly zlata navyše v kombinácii s kolagénom ..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€