Hlavné menu
Produkty v košíku

Klávesnice a myši

Prechádzajte digitálnym svetom s ľahkosťou s našimi produktami. Pozrite si našu ponuku, kde nájdete klávesnice a myši pre každého. Ponúkame všetko od tichých klávesníc po ergonomické myši, ktoré zvýšia váš komfort a... Pokračovať
Veľká podložka pod myš a klávesnicu - Mapa sveta Získajte úplnú kontrolu a ovládnite svoj pracovný či študentský stôl vďaka tejto štýlovej podložke. Vďaka jej obrím rozmerom sa vám bude pohodlne pracovať s myšou aj klávesnicou a už nikdy vás nebudú trápiť otlačené zápästia. Môžete tiež využívať ..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Herná myš s rozlíšením 6400 DPI VYSOKÁ CITLIVOSŤ - okamžitá odozva a presnosť každého pohybu NASTAVENIE DPI - možnosť nastavenia citlivosti v rozsahu až 6400 DPI RGB LIGHTING - efektívne LED podsvietenie, ktoré dotvára vzhľad akéhokoľvek herného nastavenia PLETANÝ USB KÁBEL - odolný voči ohybu..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Svetelná RGB podložka pod myš Lum-X Výbava každého hráča nekončí dobrým počítačom, špičkovým monitorom a hernou myšou - pre hranie s plným výkonom a najvyšším komfortom je potrebné prispôsobiť celú zostavu. Naša osvetlená podložka pod myš je dokonalým doplnkom každého takého miesta. Bez ohľadu n..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Svetelná RGB podložka pod myš a klávesnicu Lum-Y Výbava každého hráča nekončí dobrým počítačom, špičkovým monitorom a hernou myšou - pre hranie s plným výkonom a najvyšším komfortom je potrebné prispôsobiť celú zostavu. Naša osvetlená podložka pod myš je dokonalým doplnkom každého takého miesta. ..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€