Hlavné menu
Produkty v košíku

Opasky a traky

Opasky a traky sú neoddeliteľnou súčasťou každého outfitu. Pomáhajú udržať na mieste nohavice, a pritom vhodne dopĺňajú vzhľad gentlemana. Ponúkame rôzne štýly a farby, od praktických taktických opaskov až po farebné traky pre... Pokračovať
Elastický opasok na nohavice bez spony Elastic Belt Pružný opasok ponúka absolútne pohodlie. Jednoducho vyrieši problém s nutným povolením či utiahnutím. Opasok je špeciálny v tom, že sa pripína na pútka a nemá žiadnu sponu, ktorá by vás mohla tlačiť. Vlastnosti Dĺžka sa nastavuje pomocou kli..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, maskáčový Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku al..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Pánsky textilný taktický opasok 110 cm, khaki Perfektný opasok do dĺžky 110 cm. Vďaka špeciálnemu dizajnu spony a možnosti nastavenia dĺžky je mimoriadne univerzálny a ľahko sa prispôsobí veľkosti pása. Pohodlná a estetická pracka zapínaná na patent mu dodáva štýl a eleganciu. Opasok je vyrobený ..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€