Hlavné menu
Produkty v košíku

Opasky a traky

Opasky a traky sú neoddeliteľnou súčasťou každého outfitu. Pomáhajú udržať na mieste nohavice, a pritom vhodne dopĺňajú vzhľad gentlemana. Ponúkame rôzne štýly a farby, od praktických taktických opaskov až po farebné traky pre... Pokračovať
Elegantné úzke traky na nohavice typu Y, hnedé Elegantné úzke traky na nohavice typu Y - 3 pracky! Vyrobené z troch pruhov zošitých spolu s estetickou koženou nášivkou. Perfektne padnú na telo a dobre držia nohavice. Ak milujete biele blúzky a čierne nohavice, nezabudnite na traky, ktoré sú módny..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Elegantné úzke traky na nohavice typu Y, námornícka modrá Elegantné úzke traky na nohavice typu Y - 3 pracky! Vyrobené z troch pruhov zošitých spolu s estetickou koženou nášivkou. Perfektne padnú na telo a dobre držia nohavice. Ak milujete biele blúzky a čierne nohavice, nezabudnite na traky, kto..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3 cm dĺžka 105 cm farba čierna Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3 cm dĺžka 105 cm farba hnedá Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. Š..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3 cm dĺžka 110 cm farba čierna Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3 cm dĺžka 120 cm farba čierna Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3 cm dĺžka 120 cm farba hnedá Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. Š..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3,5 cm dĺžka 105 cm farba čierna Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3,5 cm dĺžka 105 cm farba hnedá Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3,5 cm dĺžka 110 cm farba čierna Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3,5 cm dĺžka 110 cm farba hnedá Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Exkluzívny pánsky kvalitný módny kožený opasok do nohavíc šírka 3,5 cm dĺžka 120 cm farba čierna Luxusný kožený opasok kvalitne vypracovaný z prírodnej usne. Opasok je dodávaný v elegantnej krabičke, vyrobenej z ekologického papiera. Vyrába sa v dvoch farebných prevedeniach a v rôznych dĺžkach. ..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€