Hlavné menu
Produkty v košíku

Opasky a traky

2 x Elegantné traky pre mužov aj ženy - univerzálne 2 x Elegantné traky pre mužov aj ženy - univerzálne
-23 %
2 x Módne traky vhodné pre mužov aj ženy - biele + červené Zaujmite a oblečte si tieto módne traky. Sú navrhnuté tak, aby zlepšili každý outfit a zároveň vyzerali skvele.  Kráčajte s dobou spolu s obľúbeným módnym doplnkom v elegantnej bielej a červenej farbe. Vlastnosti: UNISEX - vhodné pr..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Elegantné úzke traky na nohavice typu Y, hnedé
-24 %
Elegantné úzke traky na nohavice typu Y, hnedé Elegantné úzke traky na nohavice typu Y - 3 pracky! Vyrobené z troch pruhov zošitých spolu s estetickou koženou nášivkou. Perfektne padnú na telo a dobre držia nohavice. Ak milujete biele blúzky a čierne nohavice, nezabudnite na traky, ktoré sú módny..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, čierny Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, čierny
-23 %
Pánsky taktický/vojenský opasok 130 cm, čierny Veľmi odolný popruh, určený pre vojenské a uniformované služby, nadšencov militárií, survival a ASG. Ideálne k nohaviciam na všetky druhy výletov a kempingu. Na opasok je možné bezpečne naložiť vybavenie, napríklad multifunkčné náradie, baterku alebo..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Pánsky taktický/vojenský opasok, čierny Pánsky taktický/vojenský opasok, čierny
-23 %
Pánsky taktický/vojenský opasok, čierny Silný, nylonový taktický opasok s jednoduchým nastavením a kovovou QR prackou. Pevná kovová QR pracka poskytuje pevné držanie a možnosť odopnúť opasok jedným kliknutím. Remienok je vyrobený z odolného a oderuvzdorného materiálu. Skvele sa hodí k vojenským n..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Vákuový vak s odsávaním na textil 70 x 100cm Vákuový vak s odsávaním na textil 70 x 100cm
-23 %
Vákuový vak s odsávaním na textil 70 x 100cm Máte doma veľa oblečenia, prestieradiel či iných tkanín a potrebujete ich uskladniť? Vďaka vákuovému vreci ľahko uskladníte veľký objem tkanín na menší priestor. Celá technológia je založená na princípe odsatie vzduchu z vreca. Vďaka tomu sa priestor ..
1,70€ 2,20€
Cena bez DPH:1,42€