Hlavné menu
Produkty v košíku

Zábava s vodou

Pre letné osvieženie a zábavu vám ponúkame široký výber hračiek pre hry s vodou. Od vodných pištolí a striekacích zbraní až po bazénové hračky, tu nájdete všetko pre vodnú zábavu a dobrodružstvo. V letných mesiacoch sa... Pokračovať
Podložka na maľovanie vodou pre deti, 75 x 50cm Podložka na maľovanie vodou Magic Water Painting Mat je pre deti veľa zábavy, ktorá nikdy nekončí! Naša súprava zabaví deti celé hodiny. Na maľovanie na našej kúzelnej podložke stačí čistá voda, takže sa nemusíte obávať žiadnych škvŕn od fixiek, fa..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Hračka do vody - chobotnica šmykľavka Možnosť zábavy pri kúpaní prináša vášmu dieťaťu veľa radosti, no zároveň pomáha rozvíjať jeho zmysly a kognitívne schopnosti. Chobotnica ako hračka do vane vás povzbudí k pravidelnému používaniu kúpeľne. Zameraním pozornosti dieťaťa pomôže dospelým pri vykon..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
KIK Vodná podložka na kreslenie a 2 perá a šablóny Kreatívny spôsob, ako stráviť voľný čas s celou rodinou. Kreatívna zábava pre deti. Nechajte svoje dieťa stať sa skutočným umelcom. Nemusíte sa báť škvŕn a nečistôt. Vaše dieťa bude maľovať iba vodou. Veľká plocha podložky dáva dieťaťu veľa pries..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Rozprašovač vody na záhradnú trampolínu Rotačný postrekovač / rozprašovač vás udrží v chlade počas horúcich dní pri hraní na záhrade. Postrekovač bude perfektný pri pripevnení na stĺpik záhradnej trampolíny, na plot, terasu a pod. Špecifikácie: rotačný postrekovač s 3 tryskami adaptér / rých..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Vodná pištoľ 60 cm, 1,25 l Vodná pištoľ je fantastický výrobok, ktorý nepochybne majú radi deti, aj dospelí. Môžete úspešne hrať úlohu vojaka, policajta, lovca, tajného agenta, utečenca alebo piráta. Jedinou hranicou je Vaša predstavivosť! Vodná pištoľ je 60 cm dlhá čím sa líši svojou veľkosť..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Hračka do vane Veľryba striekajúca, s LED podstavcom Nádherný kúpeľový set - veľrybia fontána! Po vložení veľryby do vody sa fontána automaticky aktivuje a rozsvietia sa farebné svetlá. Vďaka mobilnej základni je hračka vhodná aj na hranie bez vody. Nie je to len hračka pre batoľatá do vane po..
13,60€
Cena bez DPH:11,33€
Hra do vane - rybárska sieť Hračky do kúpeľa so sitkom sú skvelým spôsobom, ako sa zabaviť pri učení farieb a rozvíjaní koordinácie a presnosti ruka-oko. Dieťa sa nielen zabaví, ale dokáže rozlišovať tvary a dokonca sa naučí aj základy počítania. Hračky do vane sú nápadom na príjemnú zábavu v..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Striekajúca tancujúca kvetinka Crazy Flower, 28,5 x 115 cm Automatický záhradný zavlažovač v tvare kvetu. Pevná základňa (zarazená do zeme pomocou hrotu šípu) zabraňuje prevrhnutiu zavlažovača pod vplyvom tlaku vody. Veľká rozprašovacia tryska v hornej časti zariadenia. Veľmi jednoduchá obsluha, vyž..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Vodná pištoľ 60 cm, 2400 ml – modro - žltá Senzačná vodná pištoľ ideálna pre mladých odborníkov na vodné zbrane. Perfektné riešenie, ako sa schladiť v horúcich dňoch organizovaním vodnej bitky! Široká škála zábavy v záhrade, parku, na pláži. Pištoľ dokonale rozvíja manuálne zručnosti najmenších a..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Striekacia podložka pre deti s napojením na záhradnú hadicu Vodná podložka pre deti poskytuje príjemné a bezpečné prostredie pre hru vo vode. Voda je plytká, čo umožňuje deťom vychutnať si striekanie a interakciu s vodou bezpečným spôsobom. Vodná podložka je farebná a má atraktívny vzor, ktorý up..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€