Hlavné menu
Produkty v košíku

Zubné kefky

Tento pomocník je základom každodennej starostlivosti o chrup, a nemôže chýbať v žiadnej kúpeľni. Ponúkame širokú paletu kefiek od ekologických bambusových s uhlíkovými štetinami, až po elektrické zubné kefky s vymeniteľnými... Pokračovať
Groomarang - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené kávou, čaj..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Infinitive Beauty - Ekologická bambusová zubná kefka s uhlíkovými štetinkami Bambusová zubná kefka je ekologická alternatíva bežných plastových kefiek a je určená pre ľudí, ktorí chcú produkovať menej odpadu. Veľmi mäkké štetinky zanechajú na vašich zuboch príjemný pocit. Zafarbenie spôsobené káv..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Elektrická zubná kefka s príslušenstvom X3, biela Sonická elektrická zubná kefka X3 vykoná niekoľkonásobne viac pohybov ako bežné rotačné elektrické zubné kefky. Ponúkané zariadenie vykoná cez 40 000 vibrácií za minútu pri cca 8 000 otáčkach rotačných kief. Množstvo vibrácií umožňuje dôkladnejšie..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Elektrická zubná kefka s príslušenstvom X3, čierna Sonická elektrická zubná kefka X3 vykoná niekoľkonásobne viac pohybov ako bežné rotačné elektrické zubné kefky. Ponúkané zariadenie vykoná cez 40 000 vibrácií za minútu pri cca 8 000 otáčkach rotačných kief. Množstvo vibrácií umožňuje dôkladnejši..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Elektrická zubná kefka s príslušenstvom X3, ružová Sonická elektrická zubná kefka X3 vykoná niekoľkonásobne viac pohybov ako bežné rotačné elektrické zubné kefky. Ponúkané zariadenie vykoná cez 40 000 vibrácií za minútu pri cca 8 000 otáčkach rotačných kief. Množstvo vibrácií umožňuje dôkladnejši..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Náhradné kefky na zubné kefky Promedix PR-740 W biele Originálna sada náhradných kefiek k zubnej kefke Promedix PR-740.   Charakteristika: sada náhradných kefiek pre PR-740 sada 2 kusov, model PR-745W, biela farba originálne balenie originálne značky Promedix   Špecifikácia: pre model: Prom..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Set na leštenie a bielenie zubov - rotačná kefka + 5 leštiacich hrotov Batériový otočný systém, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko nájsť jasný a biely úsmev. Rotačná kefka podporuje odstraňovanie dočasných škvŕn a zubných nečistôt profesionálnym spôsobom a zároveň zabraňuje tvorbe zubného povlak..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Sonická elektrická zubná kefka ProMedix PR-750 B čierna PROMEDIX PR-750 je moderná sonická zubná kefka, ktorá využíva technológiu vysokofrekvenčných vĺn. Kefka má frekvenciu vibrácií až 38 000 / min. PR-750 poskytuje dôkladnejšie čistenie ako bežné kefky, silné vibrácie vyvrhujú čiastočky pasty, ..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Sonická elektrická zubná kefka ProMedix PR-750 B čierna #obr1 PROMEDIX PR-750 je moderná sonická zubná kefka, ktorá využíva technológiu vysokofrekvenčných vĺn. Kefka má frekvenciu vibrácií až 38 000 / min. PR-750 poskytuje dôkladnejšie čistenie ako bežné kefky, silné vibrácie vyvrhujú čiastočky past..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Sonic Zubná kefka pre deti 360, modrá Elektrická sonická zubná kefka pre deti. Vybavená čistiacou hlavicou v tvare U, ktorá dôkladne vyčistí zúbky a ďasná vášho dieťatka. Frekvencia prevádzky a tvar hlavičky boli prispôsobené tak, aby bola zaistená plná bezpečnosť dieťaťa, bez rizika poškodenia ď..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Sonická zubná kefka s príslušenstvom, biela Sonická zubná kefka s príslušenstvom účinne odstraňuje nečistoty a zubný povlak. Vďaka multifunkčnému sonickému prístroju sa môžete postarať o krásny a zdravý úsmev. Praktická stomatologická súprava na domáce použitie vám umožní svojpomocne odstrániť zu..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Sonická zubná kefka s príslušenstvom, modrá Sonická zubná kefka s príslušenstvom účinne odstraňuje nečistoty a zubný povlak. Vďaka multifunkčnému sonickému prístroju sa môžete postarať o krásny a zdravý úsmev. Praktická stomatologická súprava na domáce použitie vám umožní svojpomocne odstrániť zu..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€