Hlavné menu
Produkty v košíku

Domáce lekárske prístroje

Monitorujte aspekty zdravia vás a vašich blízkych v pohodlí domova. V našej širokej ponuke prístrojov nájdete všetko pre meranie zdravotných parametrov v súkromí vášho domova, čo môže pomôcť identifikovať prípadné odchýlky a... Pokračovať
Inhalátor - Profesionálny inhalačný Aerosolový inhalátor Salivent Či už alergia, astma alebo iné ochorenia dýchacích ciest - oddávna sa inhalácia soľných liekov používa ako pomocná a liečebná metóda pri ochoreniach v ORL oblasti. Pacienti s chronickými príznakmi alebo s kašľom, nádchou či zachríp..
129,00€
Cena bez DPH:107,50€
Aneroidný tlakomer so stetoskopom Yuwell  Aneroidný tlakomer sa skladá zo stetoskopu a manžety, ktorá je spojená s manometrom plynovou guľou gumovými hadicami. Vlastnosti zariadenia: elegantný povrch manžeta na hodiny jednostranný fonendoskop veľká, ľahko čitateľná stupnica manometra od..
65,20€
Cena bez DPH:54,33€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe CPAP AirMini Je to najmenší stroj CPAP, aký bol kedy vyrobený. Poskytuje efektívnu terapiu s vysokým komfortom a mobilitou, a kompromisom medzi účinnosťou terapie, lepšou kondíciou a voľnosťou. Prístroj disponuje systémom bezvodného zvlhčovania HumidXTM, k..
2 548,00€
Cena bez DPH:2 123,33€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe ResMed AirSense Autoset for Her Ide o automatické zariadenie, ktoré okrem všetkých ostatných charakteristických funkcií v zariadení pre túto spoločnosť využíva navyše špeciálny algoritmus prispôsobený dychovému vzoru žien. Jeho použitie zaručuje vyšší komf..
2 446,00€
Cena bez DPH:2 038,33€
Automatické zariadenie na spánkové apnoe ResMed AirSense Autoset so zvlhčovačom vzduchu ResMed bola prvou spoločnosťou, ktorá predstavila zariadenia na liečbu obštrukčného spánkového apnoe. Zariadenia CPAP od tohto výrobcu majú svoju cenu, no tá ide ruka v ruke s najvyššou kvalitou a inováciami v..
2 446,00€
Cena bez DPH:2 038,33€
Automatický monitor pre spánkové apnoe YH360 Yuwell YH360 je automatické zariadenie na terapiu spánkového apnoe. Monitor pre spánkové apnoe sa vyznačuje moderným dizajnom, nízkou hmotnosťou, ľahkou obsluhou a v dispozícii je v dvoch štýlových farbách. Spoločnosť Yuwell je celosvetovo uznávaným v..
814,00€
Cena bez DPH:678,33€
Automatický monitor pre spánkové apnoe YH560 Yuwell YH560 / YH580 je automatické zariadenie na terapiu spánkového apnoe. Monitor pre spánkové apnoe sa vyznačuje moderným dizajnom, nízkou hmotnosťou, ľahkou obsluhou a v dispozícii je v dvoch štýlových farbách. Spoločnosť Yuwell je celosvetovo uzná..
797,00€
Cena bez DPH:664,17€
Infračervený lekársky teplomer s LCD displejom Bezkontaktný lekársky teplomer je vhodným pomocníkom ako pre lekárov, tak i bežných užívateľov. Jeho výhod je veľa. Oceniteľné je rýchlosť merania, ktoré možno vykonávať bez nutnosti dotýkať sa alebo zdĺhavo čakať, až teplomer meranie vykoná. Jedno..
14,80€
Cena bez DPH:12,33€
Infračervený lekársky teplomer s LCD displejom PR-960 Teplomer Promedix vám umožní merať telesnú teplotu a povrch rôznych materiálov alebo napríklad prostredie (v rozmedzí 0 ° C až 100 ° C). Alarm s podsvietením (tri rôzne farby) nás bude informovať o mierne zvýšenej alebo príliš vysokej teplote..
33,00€
Cena bez DPH:27,50€
Bezkontaktný infračervený teplomer - montáž na stenu alebo statív Bezdotykový nástenný teplomer je skvelý spôsob, ako merať teplotu ľudí pri vstupe do spoločnosti, zdravotníckeho zariadenia, inštitúcie, fitnescentra, obchodu alebo školy. Teplomer má spoľahlivú presnosť merania teploty. Teplo..
71,80€
Cena bez DPH:59,83€
Bezkontaktný infračervený teplomer - montáž na stenu alebo statív Bezdotykový nástenný teplomer je skvelý spôsob, ako merať teplotu ľudí pri vstupe do spoločnosti, zdravotníckeho zariadenia, inštitúcie, fitnescentra, obchodu alebo školy. Teplomer má spoľahlivú presnosť merania teploty. Teplo..
33,50€
Cena bez DPH:27,92€
Bezkontaktný teplomer na meranie telesnej teploty Teplomer je vhodný na použitie doma aj na verejných miestach. Pohodlný, "pištoľový" tvar je ideálny na kontrolu teploty, napríklad počas pandémie. Na meranie teploty stačí nasmerovať teplomer na čelo vo vzdialenosti 3-5 cm a stlačiť tlačidlo na ru..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€