Hlavné menu
Produkty v košíku

Mikrofóny a diktafóny

Karaoke mikrofón s reproduktorom, modrý Karaoke mikrofón s dvoma reproduktormi umožňuje počúvať a nahrávať piesne, pripája sa k externým zariadeniam (t. j. telefón, tablet atď.) cez Bluetooth 4.0 alebo priložený kábel. Po spárovaní sa bude zvuk prehrávať z reproduktorov mikrofónu. Na produkte mus..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Mini hlasový záznamník / diktafón so slúchadlami Najmenší prenosný digitálny diktafón na trhu je univerzálne zariadenie na nahrávanie zvuku. Malá veľkosť dáva množstvo možností využitia produktu ako skrytého odposluchu. Zariadenie má solídny mikrofón, ktorý dobre funguje, aj keď je schovaný napr..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
K7-Pink: Bluetooth karaoke mikrofón s reproduktorovou funkciou Objavte svet hudby ako nikdy predtým S týmto K7-Pink Bluetooth Karaoke Mikrofónom, ktorý v sebe spája nielen vysokokvalitný mikrofón, ale aj výkonný reproduktor s Bluetooth pripojením. Tento multifunkčný zázrak je navrhnutý tak, aby bol ..
33,60€
Cena bez DPH:28,00€
Bicie nástroje pre deti, veľka sada 5 bubnov, činel, stolička, paličky Hudba zohráva veľmi dôležitú úlohu vo vývoji dieťaťa. Nielenže vyvoláva pozitívne emócie a zabáva, ale tiež sústreďuje pozornosť a posilňuje predstavivosť. Prvé známky hudobného talentu sa objavujú už u veľmi malých detí. ..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Karaoke Set pre Deti - Elektrická Gitara + Mikrofón + Zosilňovač Úžasná ružová elektrická gitara so zosilňovačom a stojanom s mikrofónom pre deti, ideálna pre malých milovníkov hudby a vystupovania.   Popis Výhody: Interaktivita a Zábava: Možnosť hrať a spievať s obľúbenými skladbami vďaka MP3 v..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Bezdrôtový mikrofón so stanicou Kompaktný bezdrôtový mikrofón so stanicou a káblom na pripojenie. Ideálne na karaoke vystúpenia, ale aj na nahrávanie spevu, do konferenčných miestností, na svadby alebo na prednes. Vybavený štandardným 6,5 mm jack konektorom a bezdrôtovou stanicou s vysielačom. M..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Hlasový záznamník so vstavaným MP3 prehrávačom Tento univerzálny záznamník zvuku vám umožní nahrávať zvuk vynikajúcej kvality, nech ste kdekoľvek. Integrovaný systém redukcie šumu, čip podporujúci nahrávanie v kvalite až 3072 kbps a výkonné mikrofóny a reproduktor splnia všetky vaše požiadavky. Vď..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Hlasový záznamník a prehrávač MP3 Q2 Náš zvukový záznamník bude vďaka svojej vysokej funkčnosti fungovať v mnohých situáciách. Dá sa využiť pri prijímacích pohovoroch, na nahrávanie prednášky na vysokej škole alebo firemného stretnutia, počas ktorého prebieha tzv. „brainstorming“ a každá myšlien..
28,60€
Cena bez DPH:23,83€
Bezdrôtový bluetooth mikrofón 3Wx2 s reproduktorom Bezdrôtový mikrofón ideálny na karaoke párty a ďalšie, pre deti aj dospelých, ktorý zaručí skvelú zábavu. Počas spevu si môžete nastaviť hlasitosť hudby v pozadí, silu zvuku a navyše zapnúť funkciu echo, aby ste sa cítili ako na skutočnom koncer..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Počítačový mikrofón so stojanom 3,5 mm minijack, čierny  Kondenzátorový mikrofón na stojane. Mikrofón vyrobený z najkvalitnejších materiálov je ideálny na telefonovanie, komunikáciu v online hrách, nahrávanie vokálov a pod. Stojan je možné demontovať a mikrofón držať v ruke. Špecifikácie: ty..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Mini GPS lokalizátor s odposluchom GPS lokalizátor je veľmi efektívny a môže byť užitočný pre ľudí, ktorí majú deti, rôzne vozidlá alebo sa starajú o starších ľudí. Zariadenie umožňuje sledovať váš majetok, vďaka čomu je jednoduchšie zabrániť krádeži a nájsť zlodeja. Vďaka nej môžete sledovať ce..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Podsvietený bezdrôtový mikrofón bluetooth WS858L karaoke Prečo si vybrať tento model Osvetlený karaoke mikrofón nielen pre deti Zabudovaná dobíjacia batéria Rozšírený ovládací panel 4 režimy modulácie hlasu Umožňuje počúvať a nahrávať skladby Nastavenie hlasitosti, hudobného pozadia, basov, výšok M..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€