Hlavné menu
Produkty v košíku

Lupy

Skvelá pomocníčka pre hobby, čítanie drobných textov alebo pre zberateľské účely. S našimi lupami môžete preskúmať svet s neuveriteľnou detailnosťou. Ponúkame široký výber produktov, ktoré sú ideálne pre čítanie drobných... Pokračovať
Lupa na čítanie s priemerom 9 cm Okrúhla lupa s objektívom s priemerom 9 cm. Lupa je precízne vyrobená z pevného plastu. Ideálne na čítanie máp, kníh, novín a iných textov. Pomôcka je užitočná nielen pre filatelistov a odborníkov na elektroniku, ale aj pre typické domáce použitie. Každý kto má pr..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Lupa na čítanie A4 s 3-násobným zväčšením, Magnifying Glass Zoznámte sa s čítacou lupou A4, ktorá je navrhnutá na to, aby vám spríjemnila každodenné čítanie. Tento praktický pomocník vám umožní pohodlne prezerávať knihy, noviny, bankovky, mince, známky, mapy a mnohé ďalšie dokumenty bez námahy. L..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Vrecková lupa - mikroskop, zväčšenie 20 x 20x vreckový mikroskop - najmenší mikroskop s takým vysokým zväčšením dostupným na trhu. Vlastnosti: S touto lupou uvidíte najmenší škrabanec alebo odtlačok prsta na dlani Umožňuje vidieť oveľa viac ako je to možné voľným okom Kompaktné rozmery umožňu..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Zväčšovacie okuliare 160% Zoom Váš zrak už nie je to, čo býval, ale stále máte veľa energie do práce a zábavy? Potom vieme, čo vám pomôže vyriešiť každodennú strasti. Ich hlavným plusom a odlišností od klasickej lupy je fakt, že pri ich používaní môžete využiť obe ruky. Či už chcete navliecť niť..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Zvačšovacie sklo, lupa s led osvetlením na čítanie a na zrakovo náročnú prácu #obr1# Obdĺžniková lupa s LED svetlom, je ideálna na čítanie knihy, noviny, mapy ... Bude užitočná nielen filatelistom, elektronickým inžinierom, kozmetičkám pri zdobení nechtov, ale aj pri bežnej činnosti doma. Charakter..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Čitateľská lupa 80 mm, strieborná Lupa s priemerom 80 mm je ideálnym zariadením pre každodenné použitie. Môžu ju používať klenotníci, numizmatici, opravári elektroniky atď. Je ideálna na prehliadanie šperkov, pečiatok, mincí alebo pre každodenné použitie. Vďaka veľkej lupe je obraz veľmi jasný a ..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Lupa na čítanie Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie kovové sklenené puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacné a jednoduché lupy pre každodenné..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Lupa na čítanie - kovová - 60 mm Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie kovové sklenené puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacné a jednoduché lu..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Čitateľská lupa 70 mm, strieborná Lupa s priemerom 70 mm je ideálnym zariadením pre každodenné použitie. Môžu ju používať klenotníci, numizmatici, opravári elektroniky atď. Je ideálna na prehliadanie šperkov, pečiatok, mincí alebo pre každodenné použitie. Vďaka veľkej lupe je obraz veľmi jasný a ..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Multifunkčná lampa s lupou 32 LED Land Soil, USB, čierna Multifunkčná lampa s lupou má ľahkú a kompaktnú konštrukciu, vďaka čomu sa dá ľahko pripevniť na dosku, okraj kozmetického stolu alebo skrinky pomocou pevného kovového držiaka, ktorý je súčasťou balenia. Upínacia svorka s polohovacou skrutkou ..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Lupa na čítanie - 90 mm, čierna Okrúhla lupa ideálna na čítanie kníh, novín, máp a pod. Vlastnosti: poskytuje vysoký komfort pri čítaní aj malej tlače veľmi zväčšená oblasť lupy uľahčuje pozorovanie plastové puzdro veľmi praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú lacné a jednoduché lupy pre k..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Zväčšovacie okuliare / lupa 3,5 s LED osvetlením Zväčšovacie okuliare / lupa. Optický predmet vynájdený v 17. storočí má aj dnes široké využitie napríklad v biológii, numizmatike, filatelii alebo v hodinárstve či šperkárstve. Predstavujeme vám šikovný predmet, ktorý možno použiť v mnohých situáci..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€