Hlavné menu
Produkty v košíku

Výtvarné a kreatívne sady

V našej ponuke nájdete rôzne výtvarné a kreatívne sady, ktoré obsahujú všetko potrebné pre tvorivé projekty. Vaše deti sa môžu pustiť do maľovania, lepenia a ďalších kreatívnych činností. Máme všetko, čo vaše deti... Pokračovať
3D pero + 100m farebných náplní, ružové Prehľad Pomocou tohto revolučného zariadenia ste schopní vytvárať akékoľvek priestorové tvary. Jediným obmedzením je vaša predstavivosť. Vytvárajte výkresy a 3D modely. Hrajte sa s farbou a rôznymi tvarmi – môžete vytvárať priestorové štruktúry. Výhody a Fu..
18,20€
Cena bez DPH:15,17€
3D pero + 120m farebných náplní Pomocou tohto revolučného zariadenia ste schopní vytvárať akékoľvek priestorové tvary. Jediným obmedzením je vaša predstavivosť. Vytvárajte výkresy a 3D modely. Hrajte sa s farbou a rôznymi tvarmi – môžete vytvárať priestorové štruktúry. Schopnosť vytvoriť akýk..
24,60€
Cena bez DPH:20,50€
3D pero + 134m farebných náplní Pomocou tohto revolučného zariadenia ste schopní vytvárať akékoľvek priestorové tvary. Jediným obmedzením je vaša predstavivosť. Vytvárajte výkresy a 3D modely. Hrajte sa s farbou a rôznymi tvarmi – môžete vytvárať priestorové štruktúry. Schopnosť vytvoriť aký..
25,40€
Cena bez DPH:21,17€
3D pero + 200m farebných náplní, ružové Prehľad Pomocou tohto revolučného zariadenia ste schopní vytvárať akékoľvek priestorové tvary. Jediným obmedzením je vaša predstavivosť. Vytvárajte výkresy a 3D modely. Hrajte sa s farbou a rôznymi tvarmi – môžete vytvárať priestorové štruktúry. Výhody a Fu..
26,80€
Cena bez DPH:22,33€
3D pero + 500m farebných náplní 3D pero je úžasnou novinkou v oblasti písania a tvorby. Tento výnimočný nástroj vám umožňuje vytvárať trojrozmerné objekty na papieri jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Vďaka tomu môžete ľubovoľne vytvárať rôzne druhy figúrok, modelov a dekorácií a vytvárať tak je..
35,90€
Cena bez DPH:29,92€
64 listov akvarelová podložka na maľovanie zmiešaných médií (2) - obálka 9x12 listov - obojstranný papier, ideálny na maľovanie, vyfarbovanie, skicovanie, papier s ideálnou textúrou na zdokonalenie rôznych techník kresby 2 ks x 32 str. x 300 g Luxusný akvarelový papier s ideálnou textúrou na zdok..
31,60€
Cena bez DPH:26,33€
Detská make-up súprava, maľovatká pre deti MOTÝĽ Táto jedinečná súprava na líčenie obsahuje všetko, čo sa malej parádnici bude hodiť. Uzavreté puzdro obsahuje: 6 tieňov, 12 nálepiek na nechty, 12 papierových napodobenín nechtov, 3 trblietky, 44 ozdôb na nechty; 8 leskov na pery, pilník na nechty,..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Drevené laserom vyrezávané puzzle mačka, CatC, 38 x 24 cm, 130 dielov Drevené laserom vyrezávané puzzle mačka, CatC, 38 x 24 cm, 130 dielov
Novinka
Drevené puzzle Mačka, 130 ks Drevené puzzle s motívom mačky predstavujú ideálny spôsob, ako podporiť rozvoj predstavivosti a kreativity u detí. Farebná, nepravidelná sestava dielikov nielenže zaujme, ale tiež rozvíja schopnosť sústrediť sa a logicky premýšľať. Táto hračka je tiež perfektným nástrojo..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Drevený maliarsky stojan 170 cm Stručný popis Drevený stojan pre umelcov je ideálnou kombináciou odolnosti, estetiky a funkčnosti. Výškovo nastaviteľný a s možnosťou zmeny uhla plátna, tento stojan je skvelou voľbou pre každého umelca, od začiatočníkov až po profesionálov. Podrobný popis Výho..
15,50€
Cena bez DPH:12,92€
Drevený stojan + maliarska súprava Výhody Odolnosť a stabilita: Drevená konštrukcia stojana je vynikajúca voľba pre mnohých umelcov. Ponúka odolnosť, flexibilitu, estetiku a stabilitu, ktorá poskytuje pevnú oporu počas maľovania. Výškovo nastaviteľný: Umožňuje nastaviť výšku stojana a uhol plá..
48,40€
Cena bez DPH:40,33€
Farby na maľovanie tváre Farby na maľovanie tváre
Top
Farby na tvár - sada ceruziek 12 ks  Farby na tvár, maľovanie na tvár ceruzkami, 12 ks sada zaručuje praktické využitie a poskytuje nespočetné množstvo príležitostí na vytvorenie vlastných originálnych a zaujímavých kombinácií. Sada obsahuje 12 ceruziek v intenzívnych odtieňoch. Pohodlne sa použí..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Gravírovacie pero na batérie Kompaktné gravírovacie pero napájané batériami 2xAA je skvelé na gravírovanie rôznych typov povrchov, ako sú: sklo, drevo, kov, keramika. Vďaka tomuto zariadeniu viete vyrobiť aj krásne vzory na kraslice. Gravírovacie pero bude dobre fungovať aj na výrobu jedinečných ..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€