Hlavné menu
Produkty v košíku

Drevené hračky

V našej ponuke nájdete široký výber drevených hračiek, ktoré podporujú motorické schopnosti a tvorivé myslenie vašich detí. Drevené hračky majú svoje nezameniteľné čaro a dlhú trvanlivosť. Tie naše sú vyrobené iba z... Pokračovať
Vzdelávacie drevené puzzle - loď, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie...
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vzdelávacie drevené puzzle - auto, červené, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie.  ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Drevené triediace kocky - edukačná hračka Vzdelávacia kocka je drevená hračka, ktorú by malo mať každé dieťa. Je to skvelá hračka, ktorá nielen baví, ale aj učí a podporuje správny vývoj detí. Steny drevenej kocky a všetkých tehál sú dokonale zbrúsené - nie sú tu žiadne ostré hrany, ktoré by mohli b..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Auto / triedič dreva 7v1, interaktívna hračka pre deti Vzdelávacia hračka 7v1 Táto vzdelávacia hračka pre deti obsahuje 7 vzdelávacích prvkov na hranie a učenie zároveň. K dispozícii je hracie autíčko, počítadlo, 2 x bludisko, puzzle, matematický valec a triedič tvarov. Takáto súprava poteší vaše..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€
Vzdelávacie drevené puzzle - vláčik Tomáš, modrý, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslen..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Vzdelávacie drevené puzzle - kohút, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické mysleni..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vzdelávacie drevené puzzle - mačka, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické mysleni..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Vzdelávacie drevené puzzle - krava, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické mysleni..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Vzdelávacie drevené puzzle - sova, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Kruzzel drevená kuchynka s príslušenstvom XL 85 cm biela Deti sú prirodzene zvedavé na svet a radi napodobňujú ostatných. Učia sa pozorovaním a hrou. Drevená kuchynka je fantastický spôsob, ako stráviť čas s deťmi, ktoré sa radi hrajú doma a pripravujú jedlá. Kuchynka vám umožní hrať roly už od ú..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Vzdelávacie drevené puzzle - vláčik, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslen..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Vzdelávacie drevené puzzle - motýľ, modrý, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie.   ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€