Hlavné menu
Produkty v košíku

Drevené hračky

V našej ponuke nájdete široký výber drevených hračiek, ktoré podporujú motorické schopnosti a tvorivé myslenie vašich detí. Drevené hračky majú svoje nezameniteľné čaro a dlhú trvanlivosť. Tie naše sú vyrobené iba z... Pokračovať
Drevená zelenina a ovocie 9 ks Sada farebnej zeleniny a ovocia je skvelým doplnkom zábavy pre deti, ktoré sa radi hrajú doma na kuchárov, na obchod alebo na varenie. Pestrá zbierka zeleniny a ovocia a ich živé a šťavnaté farby ovplyvňujú estetickú hodnotu, a tak priťahujú pozornosť dieťaťa a podp..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Vzdelávacie drevené puzzle - loď, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie...
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vzdelávacie drevené puzzle - vláčik Tomáš, modrý, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslen..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Auto / triedič dreva 7v1, interaktívna hračka pre deti Vzdelávacia hračka 7v1 Táto vzdelávacia hračka pre deti obsahuje 7 vzdelávacích prvkov na hranie a učenie zároveň. K dispozícii je hracie autíčko, počítadlo, 2 x bludisko, puzzle, matematický valec a triedič tvarov. Takáto súprava poteší vaše..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Vzdelávacie drevené puzzle - auto, červené, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie.  ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Drevené triediace kocky - edukačná hračka Vzdelávacia kocka je drevená hračka, ktorú by malo mať každé dieťa. Je to skvelá hračka, ktorá nielen baví, ale aj učí a podporuje správny vývoj detí. Steny drevenej kocky a všetkých tehál sú dokonale zbrúsené - nie sú tu žiadne ostré hrany, ktoré by mohli b..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Drevená detská stolička Mickey, 44 x 26 x 24 cm Objavte kúzlo a funkčnosť v jednom s touto detskou drevenou stoličkou. Navrhnutá s láskou a precíznosťou, táto stolička je dokonalým darčekom pre vaše malé poklady. Vyrobená z masívnej borovice, zaručuje nielen pevnosť a stabilitu, ale aj bezpečnosť..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Drevená detská lavička Disney, 40 x 21 x 33 cm Objavte kúzlo a funkčnosť v jednom s touto detskou drevenou lavičkou. Navrhnutá s láskou a precíznosťou, táto lavička je dokonalým darčekom pre vaše malé poklady. Vyrobená z masívnej borovice, zaručuje nielen pevnosť a stabilitu, ale aj bezpečnosť a ..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Detský drevený stolík Macka Pú Vstúpte do sveta, kde fantázia a realita sa spájajú na každom kroku. Predstavujeme vám drevený stolík Macka Pú, dokonalý kúsok nábytku, ktorý prinesie do detských izieb kúzlo a teplú atmosféru. Vyrobený z prémiového borovicového dreva, tento stolík je nielen vizuálnym ..
32,90€
Cena bez DPH:27,42€