Hlavné menu
Produkty v košíku

Knihy liečba svetlom

V tejto kategórií nájdete množstvo užitočných kníh, návodov a príručiek. Ak využívate svetelné filtre biolampy a neviete ako ich používať, určite vám s tým pomôže 40 stranový sprievodca v slovenskom jazyku, Ako svietiť a používať svetelné filtre biolampy. Za zmienku stojí aj nová kniha od maďarského autora Stiller Ibolya, ktorá vám prináša dôležité informácie o liečbe polarizovaným svetlom v medicíne.
Kniha - Liečba polarizovaným svetlom a kolorterapiou Kniha - Liečba polarizovaným svetlom a kolorterapiou
-23 %
Kniha o používaní liečebnej lampy MediLight a kolorterapie od známeho maďarského lekára Dr. Sándora Deáka. POZOR !!! KNIHA JE V MAĎARSKOM JAZYKU !!! Dozviete sa ako najefektívnejšie používať Biolapmpu medilight a jednotlivé farebné filtre. Dozviete sa napríklad aj načo slúžia jednotlivé filtre. ..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Kniha - Liečba svetlom a farebnou terapiou
-23 %
Liečba svetlom a farebnou terapiou Liečba svetlom a farebnou terapiou od maďarského autora a lekára MUDr. Sándora Deáka je nová kniha, ktorá Vám prináša dôležité informácie o liečbe polarizovaným svetlom. Polarizované svetlo je v tejto dobe veľmi aktuálnou témou, nakoľko je vedecký dokázané aké po..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Kniha - Liečba svetlom a farebnou terapiou, Stiller Ibolya Kniha - Liečba svetlom a farebnou terapiou, Stiller Ibolya
-23 %
Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya Liečba svetlom a farebnou terapiou od maďarského autora Stiller Ibolya je nová kniha, ktorá Vám prináša dôležité informácie o liečbe polarizovaným svetlom v medicíne. Polarizované svetlo je v tejto dobe veľmi aktuálnou tém..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Ako svietiť a používať svetelné filtre biolampy Ako svietiť a používať svetelné filtre biolampy
-23 %
Ako svietiť a používať kolorterapiu biolampy  Plnofarebný, obrázkový 40 stranový sprievodca v Slovenskom jazyku k používaniu kolorterapie. Dozviete sa v ňom ako správne používať svetelné filtre, kedy a ako používať farbu konkrétneho svetelného filtra. Obsahuje návod na použitie: Červeného filtra, or..
9,00€ 11,70€
Cena bez DPH:7,50€