Hlavné menu
Produkty v košíku

Knihy liečba svetlom

V tejto rozmanitej kategórii nájdete široký výber užitočných kníh, návodov a príručiek. Ak potrebujete pomoc so správnym používaním svetelných filtrov biolampy, odporúčame vám 40-stranového sprievodca s názvom "Ako správne... Pokračovať
Liečba svetlom a farebnou terapiou Liečba svetlom a farebnou terapiou od maďarského autora a lekára MUDr. Sándora Deáka je nová kniha, ktorá Vám prináša dôležité informácie o liečbe polarizovaným svetlom. Polarizované svetlo je v tejto dobe veľmi aktuálnou témou, nakoľko je vedecký dokázané aké pozi..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya v Maďarskom jazyku Liečba svetlom a farebnou terapiou od maďarského autora a lekára Stiller Ibolya je nová kniha, ktorá Vám prináša dôležité informácie o liečbe polarizovaným svetlom v medicíne. Polarizované svetlo je v tej..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Kniha - Liečba polarizovaným svetlom a kolorterapiou Kniha o používaní liečebnej lampy MediLight a kolorterapie od známeho maďarského lekára Dr. Sándora Deáka. POZOR !!! KNIHA JE V MAĎARSKOM JAZYKU !!! Dozviete sa ako najefektívnejšie používať Biolapmpu medilight a jednotlivé farebné filtre. Dozviet..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Ako svietiť a používať kolorterapiu biolampy Plnofarebný, obrázkový 40 stranový sprievodca v Slovenskom jazyku k používaniu kolorterapie. Dozviete sa v ňom ako správne používať svetelné filtre, kedy a ako používať farbu konkrétneho svetelného filtra. Obsahuje návod na použitie: Červeného filtra, ora..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Liečivé svetlo - terapia polarizovaným svetlom v medicíne, Stiller Ibolya Liečba svetlom a farebnou terapiou od maďarského autora Stiller Ibolya je nová kniha, ktorá Vám prináša dôležité informácie o liečbe polarizovaným svetlom v medicíne. Polarizované svetlo je v tejto dobe veľmi aktuálnou témo..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€