Hlavné menu
Produkty v košíku

Baterky, čelovky a lampy

Zabezpečte si osvetlenie pre všetky situácie! Ponúkame širokú škálu bateriek, čeloviek a iných svietidiel, ktoré vám umožnia jasnú viditeľnosť aj v najtmavších podmienkach. Bez ohľadu na to, či sa vydávate na nočný výlet... Pokračovať
Výsuvná led baterka s magnetom Výsuvná led baterka s magnetom – multifunkčné vodeodolné svietidlo. Vďaka magnetu môže byť použitá ako signálne svetlo. Je vybavená LED diódami s vysokým výkonom. Jedinečnou vlastnosťou tejto baterky je vysúvateľné vnútorne svetlo, tvrdá hrana a extra silný magnet. ..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Bailong 08269 LED svietidlo CREE 15W HIGH POWER Baterka do vyhľadávacieho svetla bola navrhnutá na taktické použitie. Využiť ho môžu uniformované služby, armáda, poľovníci, milovníci prírody alebo pre domáce použitie. Telo baterky je vyrobené z kvalitného plastu, vďaka čomu zvyšuje jej odolno..
25,10€
Cena bez DPH:20,92€
Bailong Zoom Cree LED XHP160 USB taktická baterka Vojenská baterka Bailong® P515M bola navrhnutá s ohľadom na taktické použitie. Využiť ju môžu uniformované služby, armáda, poľovníci, milovníci prírody alebo pre domáce použitie. Celá sada je zabalená v elegantnej a pevnej krabičke, v ktorej má ka..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Taktická baterka 2500 lm s USB Baterka je veľmi užitočná na osvetlenie tmavých miest alebo priestorov v noci. Môže byť tiež použitá ako núdzový nástroj, keď nie je k dispozícii žiadny iný svetelný zdroj. Uplatnia sa v profesiách ako automechanik, elektrikár či pri potápaní, kde je potrebný konce..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Prenosné COB LED svietidlo TY-915 Silná, ľahká mini prenosná COB lampa. TY-915 využíva vysokovýkonné LED diódy a má širokú oblasť žiarenia a vysoký jas a účinný dosah približne 100 až 200 metrov. Môže byť použitá v rôznych drsných prostrediach a je ideálna na kemping či rybolov. Hlavná COB LE..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
BAILONG B03A čelovka CREE XML-T6 set Model Bailong® B03A bol navrhnutý pre taktické použitie. Môže byť používaný uniformovanými službami, armádou, lovci, milovníkov prírody alebo pre domáce použitie. Umožňuje vykonávať všetky práce v podmienkach vyžadujúcich vystavení svetlu, bez toho aby ste ruk..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Čelová LED baterka 2v1 Máme tu pre Vás vysoko kvalitné LED svietidlo - baterku vyrobenú z najsilnejšej zliatiny na trhu - leteckého hliníka. Najpraktickejšia baterka bez potreby držania - stačí nasadiť na čelo a ihneď si môžete užívať jasné svetlo. Možnosť zvoliť jednu z troch funkcií svietenia. ..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Čelová LED baterka - R6 na baterky Najpraktickejšia baterka bez potreby držania - stačí nasadiť na čelo a ihneď si môžete užívať jasné svetlo. Možnosť zvoliť jednu z troch funkcií svietenia. Kvalitné svetlo - oceníte doma pri výpadku elektriky, v prírode, na turistike, na stanovačke, atď. Praktic..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Verk 08339 Svietidlo 15 COB LED, AA, 360lm, magnet   Širokouhlá baterka s veľmi silným svetlom sa osvedčí v každej domácnosti, dielni, kempingu a pod. Je malé a šikovné, ale odolné a vybavené 15 výkonnými COB LED diódami. Je to tiež veľmi výkonná baterka do domácnosti. Svietidlo je vybavené prakti..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
LED turistická solárna kempingová baterka Neuveriteľná odolnosť, super svietivosť a jednoduché použitie z nej robia ideálnu baterku pre outdoorové aktivity. Baterku možno použiť ako klasickú ručnú baterku alebo zavesiť ako lampáš. Je tiež ideálnym núdzovým osvetlením vďaka možnosti zapnúť červené..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Ergonomická nabíjateľná LED baterka s funkciou závesnej lampy Táto univerzálna baterka je ideálna pre každú situáciu. Vďaka dvom rôznym intenzitám svetla ju môžete použiť ako baterku na vyhľadávanie, pričom úroveň osvetlenia prispôsobíte aktuálnym potrebám, môžete si vybrať medzi 100% a 50% výkon..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
BAILONG čelovka Cree XHP160 ZOOM s powerbankou Čelová baterka značky Bailong®, model T23-P160, bola navrhnutá pre taktické použitie. Využiť ho môžu uniformované služby, armáda, poľovníci, milovníci prírody alebo pre domáce použitie. Umožňuje vykonávať akúkoľvek prácu v podmienkach vyžadujúcich os..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€