Hlavné menu
Produkty v košíku

Športové

Pri športových aktivitách je dôležité mať správnu podporu a pohodlie pre nohy. Naše športové vložky sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu stabilitu, tlmenie nárazov a odľahčenie tlaku pri pohybe. Ponúkame aj antibakteriálne... Pokračovať
High Max anatomicky tvarované vložky do turistických topánok s úpravou CoolMax veľkosť 35 Anatomicky tvarované stielky do turistickej obuvi vyrobené s najvyššou technológiou vlákien Coolmax, používanou na báze materiálu od DuPoint. Stielky majú vynikajúce priedušné vlastnosti a výnimočnú schopnos..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Trekking kvalitné anatomicky tvarované vložky do turistických topánok veľkosť 36 Anatomicky tvarované jemné stielky chránia nohu pred vlhkosťou. Materiál a konštrukcia umožňuje prenikanie vlhkosti hlboko do obuvi bez toho, aby bola noha vystavená kontaktu s mokrou podšívkou obuvi. Priedušnosť von..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Antibakteriálne vložky do topánok ActiFresh - univerzálna veľkosť 32 - 46 ActiFresh antibakteriálne vložky z latexovej peny pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. . Obsahuje prostriedky pre zabránenie tvorbe baktérií. Hrúbka vložky je približne 3 mm. Vložky absorbujú pot a neutralizu..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Stab Gel pohodlné športové anatomické gélové vložky do topánok 36-42 Pohodlné športové anatomické gélové stielky do športovej, pracovnej a celoročnej obuvi, ktoré zaručujú výnimočnú pohodu pri chôdzi. Gélové stielky v priehlavkovej a pätnej časti pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na chodidlo a an..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Gélové tlmiace vložky do každodennej, športovej aj pracovnej obuvi Vysokokvalitné gélové vložky poskytujú vynikajúce odpruženie chodidla počas práce a fyzickej aktivity. Naše nohy sú vystavené neustálemu pohybu a tlaku. Nesú celú váhu nášho tela, preto nie je divu, že sú po dlhom dni opuchnuté,..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Gélové vložky na tlmenie bolesti päty pre všetky a pracovné topánky, strihacie Gélové vložky poskytujú vynikajúce odpruženie chodidla počas práce a fyzickej aktivity. Gélové Vložky do Topánok Naše nohy sú vystavené neustálemu pohybu a tlaku. Nesú celú váhu nášho tela, preto nie je divu, že sú po ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Ergonomické komfortné penové vložky, ktoré tlmia nárazy na chodidlo – vetrané Objavte pohodlie s našimi ergonomickými vložkami do topánok, ktoré sú navrhnuté tak, aby vaše každodenné aktivity boli bezbolestné a pohodlné. Naše vložky sú vyrobené z kvalitnej viskoelastickej peny, ktorá sa perfektne pr..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
Ortopedické vložky s aktívnym uhlím proti zápachu Super Active Sport 36 Pohodlné športové anatomické a hygienické stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vyrobené z 3D polyesterovej tkaniny, ktorá vďaka svojmu dizajnu umožňuje cirkuláciu vzduchu a znižuje vlhkosť v obuvi. Vrstva uhlíkového fil..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Protišmykové samolepiace podrážky na topánky - univerzálne 36 - 46 Protišmykové samolepiace podrážky na topánky - univerzálne 36 - 46
Top
Protišmykové samolepiace podrážky na topánkyProtišmykové podrážky sú určené pre ľudí, ktorí majú problémy so šmykajucími topánkami pri chôdzi. Vulkanizovaná guma chráni proti skĺznutiu. Prilepené k podrážke topánky sa pri chôdzi nepohybujú. Trvalá ochrana proti šmýkaniu na topánky s hladkými pod..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Sada 3 párov protipotových zimných vložiek do topánok z fleece 32-46 Teplé zimné vložky do topánok sú ideálnym riešením pre chladnejšie jesenné a zimné dni. Tieto vložky sú navrhnuté tak, aby udržiavali správnu teplotu vo vašej obuvi a zároveň zabránili zamrznutiu vašich nôh. V kontakte s chodidlom ..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Hexa Go pohodlné športové anatomické gélové vložky do topánok 38-39 Pohodlné anatomické gelové stielky do športovej, pracovnej a celoročnej obuvi, ktoré zaručujú výnimočnú pohodu pri chôdzi. Gélové stielky v priehlavkovej a pätnej časti pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na chodidlo a anatomický t..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Duo Ballance pohodlné športové anatomické polyuretánové vložky do topánok 41-43 Pohodlné anatomické polyuretánové stielky do športovej, pracovnej a celoročnej obuvi, ktoré zaručujú výnimočnú pohodu pri chôdzi. Gélové elementy v priehlavkovej a pätnej časti pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na cho..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€