Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné

Ponúkame vám široký výber rôznych originálnych hračiek a doplnkov na zábavu vonku. Nájdete tu rôzne produkty ako napríklad skákací hula hoop, futbalový trenažér, alebo detské boxovacie sety. Sú to špeciálne hračky, ktoré... Pokračovať
Detské boxovacie vrece s rukavicami Boxovacie vrece pre začínajúcich deti fascinovaných boxom by nemalo byť príliš tvrdé. Nafukovacie vrece v tvare hrušky umožňuje prispôsobiť tvrdosť vlastným potrebám a zručnostiam. Je mobilné, takže ušetrí miesto v byte. Vďaka tomu, že má hračka kvalitnú pruži..
25,50€
Cena bez DPH:21,25€
Detský lanový rebrík 180 cm, drevený Lanový rebrík na cvičenie a zábavu sa ideálne hodí do telocvične, detskej izby alebo ihrisko, či do záhrady. Rebrík je vyrobený z drevených priečok a odolných, a pevných lán s kovovými úchytkami. Špecifikácie: 5 priečok vyrobených zo silného dreva dĺžka ..
28,10€
Cena bez DPH:23,42€
Hoverkart - nastaviteľné sedadlo pre hoverboard Hoverkart je revolučná pomôcka, ktorá počas niekoľkých sekúnd premení hoverboard na rýchly mini motokáru a prináša fantastický, úplne nový zážitok z jazdy za pár sekúnd! Vozík zaručuje neuveriteľné dojmy a veľa zábavy. Prekrytie používa tvarované se..
49,20€
Cena bez DPH:41,00€
Interaktívna pokladnička - hnedý pes Veselý psík zbierajúci mince povzbudí vaše dieťa k šporeniu peňazí. Pokladnička je veľká krabička, v ktorej sa nachádzajú peniaze. Je na nej misa so sediacim psom, ktorý pri vkladaní mince pohybuje, očami, jazykom, ušami, hlavou, labkami a chvostom. Pritom vy..
14,40€
Cena bez DPH:12,00€
Penové lietadlo LED USB 27,5 cm Ľahké osvetlené polystyrénové lietadlo s elektromotorom vám poskytne nezabudnuteľný zážitok a veľa hodín zábavy. Tento model lietadla je vyrobený z ľahkého a odolného polystyrénu, ktorý umožňuje hladké a stabilné lety a poskytuje ochranu pred poškodením. Po pust..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Rukavica Spiderman s 3 šípkami Súprava streleckých rukavíc je skvelým doplnkom k prestrojeniu pre chlapcov. Vďaka rukavici a bezpečnostným projektilom sa každý môže stať superhrdinom a užiť si pri tom veľa zábavy. Sada umožní deťom stať sa superhrdinom a vystreliť sieť. Pripravený na akciu? S ..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Set boxovacie vrece s rukavicami pre deti, 160 cm Tréningové boxovacie vrece so sadou príslušenstva. Perfektné na precvičovanie bojových schopností. Skvelý set možno použiť aj ako liek na nadmerný stres. Stačí ho nafúknuť a základňu poriadne zaťažiť, aby bola pripravená na použitie. Vyrobené z pevné..
26,30€
Cena bez DPH:21,92€
Skákacia LED hviezda Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozhodne deti poteší. Čím rýchlejšie bu..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Skákacia LED svietiaca Hula Hoop na nohu, ruku, červená Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozh..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Skákacia LED svietiaca Hula Hoop na nohu, ruku, zelená Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozho..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Skákacia LED svietiaca Hula Hoop na nohu, ruku, žltá Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozhodn..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Terč na suchý zips 36 cm Skontrolujte svoju presnosť. Skvelá zábava zaručená. Okrúhly terč a plastové loptičky so suchým zipsom sú všetko, čo potrebujete na začatie fantastickej hry. Na terči sú políčka s číslami označujúcimi počet bodov. Úlohou hráčov je hádzať loptičky tak, aby trafili pole s ..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€