Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné

Ponúkame vám široký výber rôznych originálnych hračiek a doplnkov na zábavu vonku. Nájdete tu rôzne produkty ako napríklad skákací hula hoop, futbalový trenažér, alebo detské boxovacie sety. Sú to špeciálne hračky, ktoré... Pokračovať
Skákacia LED svietiaca Hula Hoop na nohu, ruku, červená Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozh..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Skákacia LED svietiaca Hula Hoop na nohu, ruku, žltá Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozhodn..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Skákacia LED hviezda Skvelá hračka, ktorou perfektne precvičíte rovnováhu a motoriku. Dieťa strčí jednu nohu do krúžku a krúživými pohybmi hračku rozhýbe a druhou nohou musí včas vyskočiť. Farebná LED svetla sa pri otáčaní rozsvieti a svojou pestrofarebnosťou rozhodne deti poteší. Čím rýchlejšie bu..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Drevená detská stolička Mickey, 44 x 26 x 24 cm Objavte kúzlo a funkčnosť v jednom s touto detskou drevenou stoličkou. Navrhnutá s láskou a precíznosťou, táto stolička je dokonalým darčekom pre vaše malé poklady. Vyrobená z masívnej borovice, zaručuje nielen pevnosť a stabilitu, ale aj bezpečnosť..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€
Detský drevený stolík Macka Pú Vstúpte do sveta, kde fantázia a realita sa spájajú na každom kroku. Predstavujeme vám drevený stolík Macka Pú, dokonalý kúsok nábytku, ktorý prinesie do detských izieb kúzlo a teplú atmosféru. Vyrobený z prémiového borovicového dreva, tento stolík je nielen vizuálnym ..
32,90€
Cena bez DPH:27,42€
Detský lanový rebrík 180 cm, drevený Lanový rebrík na cvičenie a zábavu sa ideálne hodí do telocvične, detskej izby alebo ihrisko, či do záhrady. Rebrík je vyrobený z drevených priečok a odolných, a pevných lán s kovovými úchytkami. Špecifikácie: 5 priečok vyrobených zo silného dreva dĺžka ..
28,10€
Cena bez DPH:23,42€
Terč na suchý zips 36 cm Skontrolujte svoju presnosť. Skvelá zábava zaručená. Okrúhly terč a plastové loptičky so suchým zipsom sú všetko, čo potrebujete na začatie fantastickej hry. Na terči sú políčka s číslami označujúcimi počet bodov. Úlohou hráčov je hádzať loptičky tak, aby trafili pole s ..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Set boxovacie vrece s rukavicami pre deti, 160 cm Tréningové boxovacie vrece so sadou príslušenstva. Perfektné na precvičovanie bojových schopností. Skvelý set možno použiť aj ako liek na nadmerný stres. Stačí ho nafúknuť a základňu poriadne zaťažiť, aby bola pripravená na použitie. Vyrobené z pevné..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Rukavica Spiderman s 3 šípkami Súprava streleckých rukavíc je skvelým doplnkom k prestrojeniu pre chlapcov. Vďaka rukavici a bezpečnostným projektilom sa každý môže stať superhrdinom a užiť si pri tom veľa zábavy. Sada umožní deťom stať sa superhrdinom a vystreliť sieť. Pripravený na akciu? S ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Drevená detská lavička Mickey, 40 x 21 x 33 cm Objavte kúzlo a funkčnosť v jednom s touto detskou drevenou lavičkou. Navrhnutá s láskou a precíznosťou, táto lavička je dokonalým darčekom pre vaše malé poklady. Vyrobená z masívnej borovice, zaručuje nielen pevnosť a stabilitu, ale aj bezpečnosť a ..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Penové lietadlo LED USB 27,5 cm Ľahké osvetlené polystyrénové lietadlo s elektromotorom vám poskytne nezabudnuteľný zážitok a veľa hodín zábavy. Tento model lietadla je vyrobený z ľahkého a odolného polystyrénu, ktorý umožňuje hladké a stabilné lety a poskytuje ochranu pred poškodením. Po pust..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Detské boxovacie vrece s rukavicami Boxovacie vrece pre začínajúcich deti fascinovaných boxom by nemalo byť príliš tvrdé. Nafukovacie vrece v tvare hrušky umožňuje prispôsobiť tvrdosť vlastným potrebám a zručnostiam. Je mobilné, takže ušetrí miesto v byte. Vďaka tomu, že má hračka kvalitnú pruži..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€