Hlavné menu
Produkty v košíku

Ďalekohľady

Objavte krásu vzdialených objektov s našimi vysoko kvalitnými ďalekohľadmi. Ideálne pre turistiku, lov, birdwatching alebo len pre obdivovanie krajiny. S našimi ďalekohľadmi sa vám otvorí úplne nový svet. Ponúkame rôzne modely pre... Pokračovať
Ďalekohľad 32 x 42 HD Ďalekohľad 32x42 je najvyšší model v segmente kompaktných ďalekohľadov a teší sa veľkej obľube a uznaniu medzi užívateľmi. Sklenená optikou BK-7 poskytuje jasný a priehľadný obraz. Malá veľkosť prístroja umožňuje jeho vloženie do batohu a po zložení aj do vrecka. Ďalekohľad ..
21,50€
Cena bez DPH:17,92€
Ďalekohľad 20x ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon zoomu - až 20x ZOOM! Konštrukcia je veľmi šikovná, ďalekohľad vďaka protišmykovej povrchovej úprave bezpečne ..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
Ďalekohľad VISION-5, 20x ZOOM Ďalekohľad je pomôckou pre milovníkov prírody, cestovateľov a nadšencov pozorovania. Vďaka svojmu dizajnu a optike umožňuje presné priblíženie a pozorovanie vzdialených objektov. Vďaka ďalekohľadu si môžete vychutnať blízkosť prírody, objavovať nové perspektívy a vid..
30,40€
Cena bez DPH:25,33€
Lovecký ďalekohľad 10x ZOOM YUZA Ďalekohľad poskytuje 10-násobné zväčšenie, čo spolu s kompaktnými rozmermi umožňuje rôznorodé využitie. Ideálne napr. poľovníctvo, pozorovanie prírody, krajiny a zvierat a dokonca aj športových podujatí. Ďalekohľad má praktické rozmery a nízku hmotnosť a je možné ..
28,60€
Cena bez DPH:23,83€
Monokulárny ďalekohľad so statívom a držiakom na telefón Vreckový pozorovací ďalekohľad s držiakom na mobilný telefón bude ideálny na trávenie času v prírode, cestovanie, pozorovanie vtákov a mnoho ďalších situácií. Ďalekohľad je možné používať samostatne aj v súprave s mobilným telefónom. Po pr..
18,20€
Cena bez DPH:15,17€
Ďalekohľad s oranžovými šošovkami, 20x ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon zoomu - až 20x ZOOM! Konštrukcia je veľmi šikovná, ďalekohľad vďaka protišmykovej..
26,60€
Cena bez DPH:22,17€
Sada objektívov na telefón 2v1 Sada objektívov 2 v 1 je dokonalým nástrojom pre používateľov telefónov, ktorí chcú dosiahnuť atraktívne fotografické efekty. Vďaka tomuto doplnku získa každá fotografia originálny charakter. Prispôsobením objektívu môžete získať efekt širokouhlého záberu alebo výb..
15,60€
Cena bez DPH:13,00€
Skladací poľovnícky ďalekohľad 30 x 60 ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon priblíženia - až 12-krát. Konštrukcia je veľmi šikovná, protišmykový poťah padne pevn..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€