Hlavné menu
Produkty v košíku

Ďalekohľady

Objavte krásu vzdialených objektov s našimi vysoko kvalitnými ďalekohľadmi. Ideálne pre turistiku, lov, birdwatching alebo len pre obdivovanie krajiny. S našimi ďalekohľadmi sa vám otvorí úplne nový svet. Ponúkame rôzne modely pre... Pokračovať
Ďalekohľad s oranžovými šošovkami, 20x ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon zoomu - až 20x ZOOM! Konštrukcia je veľmi šikovná, ďalekohľad vďaka protišmykovej..
26,60€
Cena bez DPH:22,17€
Lovecký ďalekohľad 10x ZOOM YUZA Ďalekohľad poskytuje 10-násobné zväčšenie, čo spolu s kompaktnými rozmermi umožňuje rôznorodé využitie. Ideálne napr. poľovníctvo, pozorovanie prírody, krajiny a zvierat a dokonca aj športových podujatí. Ďalekohľad má praktické rozmery a nízku hmotnosť a je možné ..
28,60€
Cena bez DPH:23,83€
Ďalekohľad 20x ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon zoomu - až 20x ZOOM! Konštrukcia je veľmi šikovná, ďalekohľad vďaka protišmykovej povrchovej úprave bezpečne ..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€