Hlavné menu
Produkty v košíku

Svietidlá

Transformujte váš priestor, rýchlo, jednoducho a efektívne. Svietidlá sú skvelými doplnkami, ktoré to dokážu. Bez ohľadu na to, či hľadáte ambientnú atmosféru alebo jasné a funkčné osvetlenie, naše svietidlá ponúkajú riešenie... Pokračovať
Záhradná solárna lampa plameniak 3 ks Sada 3 nezvyčajných, solárnych LED záhradných lámp v tvare plameniaka. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vybavené sn..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Solárna svetelná reťaz s 10 LED žiarovkami 3,8 m Nič neovplyvní náladu záhrady tak pozitívne ako správne osvetlenie. Správne osvetlenie môže vylepšiť celkový vzhľad vášho dvora, a preto sú solárne záhradné svetlá také obľúbené. Solárne lampy je možné zavesiť kdekoľvek - v altánku, na balkóne, na..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Nočný LED projektor 3v1 do detskej izby Detská nočná lampa s projektorom je praktická vychytávka a tiež skvelý nápad na spríjemnenie večera alebo na dobrý spánok. Prístroj pomôže vášmu dieťaťu upokojiť sa a navodiť mu príjemnú blaženú náladu, čím zaistí pocit bezpečia a dobrý spánok. Vďaka te..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Solárna lampa 90 LED so senzorom pohybu Solárna pouličná LED lampa je nevyčerpateľným zdrojom bezplatnej energie pre váš domov. Namontujte ju na miesta, kde je dostatok slnečného svetla. Výrobok je vodeodolný, takže sa nemusíte báť, že by sa lampa v zlom počasí znehodnotila. Sada obsahuje diaľkov..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Záhradná solárna lampa králik s knihou Nezvyčajné, solárne LED záhradné svietidlo v tvare králika čítajúceho knihu. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vyba..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Solárny reflektor 60 LED so senzorom pohybu a s externým panelom Solárny reflektor je nevyčerpateľným zdrojom bezplatnej energie pre váš domov. Možnosť umiestnenia rekleftoru do priestoru, kde nie je slnečný svit a solárny panel do miesta, kde budú na panel dopadať slnečné lúče. Solárny panel ma ..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
LED svietidlo na zavesenie, 4 farby LED svietidlo na zavesenie je elegantný a funkčný osvetľovací prvok, ktorý zdôrazní štýl a atmosféru vášho interiéru. Toto svietidlo je navrhnuté s ohľadom na moderný dizajn a využíva najnovšie LED technológie na poskytnutie efektívneho a esteticky príťažlivého os..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Pracovné svetlo LED halogén 18 LED, 45 W, IP67 Vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý zaručuje odolnosť voči drsným prevádzkovým podmienkam a nárazom. Lampa je osadená výkonnými LED svetlami s celkovým výkonom 45W. Vďaka napájaniu 12V-24V je možné svetlo použiť ako stacionárne, tak aj mobiln..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Lampa Západ slnka s piatimi vymeniteľnými filtrami Svetlo západu slnka sa dá použiť na vytváranie krásnych, prirodzených fotografií, najmä portrétov. Vďaka teplému zlatému svetlu imitujúcemu západ slnka môžete získať jemnú, romantickú atmosféru, ktorá vašim fotografiám vnesie teplé farby a príje..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Rohová LED stojaca lampa RGB-W, 20W, 140cm, čierna Rohová stojaca lampa vybavená RGB LED diódami. Minimalistický dizajn dokonale zapadne do rohu miestnosti, pričom nezaberie veľa miesta. Vďaka množstvu režimov na nastavenie je ideálna na budovanie atmosférického osvetlenia. Lampa má 3 samost..
34,90€
Cena bez DPH:29,08€
Solárne lampy - stopy 4ks Sada štyroch záhradných lámp je ideálna na zdobenie malých aj veľkých záhrad. Jemné svetlo osvetlí vaše domáce cestičky či schody. Lampy sa jednoducho inštalujú, stačí zapichnúť hrot do zeme. Osvetlenie sa automaticky zapne, keď sa zotmie. Počas dňa solárny panel v kryt..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Statív na svietidlá a reflektory, vertikálny Praktický tatív na svietidlá a reflektory, vertikálny žltej farby. Technické špecifikácie: Statív k reflektorom OH-ST2500-23 Vertikálny Univerzálny statív pre LED reflektory Dĺžka min. 670mm - max.1640mm Šírka ramena 500mm, rotácia 360st. Hmot..
23,30€
Cena bez DPH:19,42€