Hlavné menu
Produkty v košíku

Svietidlá

Ručné svietidlá majú všestranné využitie a sú vhodné na každú príležitosť, či už na výlety do lesa, poľovačku, rybačku, turistiku, stanovačku, športové aktivity alebo do práce. Nikdy neviete, kedy Vás môže pri túre zastihnúť tma a vtedy sa zíde dobrý zdroj svetla na posvietenie si na cestu. My Vám ponúkame širokú škálu kvalitných bateriek od popredných výrobcov.
2 X LED svietidlo s pohybovými a súmrakovými senzormi 2 X LED svietidlo s pohybovými a súmrakovými senzormi
-23 %
2 X LED svietidlo s pohybovými a súmrakovými senzormi ENERGETICKY ÚSPORNÉ RIEŠENIE PRE KAŽDÚ IZBU Malé LED svietidlo napájané zo siete s pohybovými a súmrakovými senzormi je dokonalým riešením pre osvetlenie ťažko dostupných miest. Funguje ako nočná lampa v detskej izbe alebo ako doplnkový zdro..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
3 x LED Bezdrôtové svietidlo na diaľkové ovládanie 3 x LED Bezdrôtové svietidlo na diaľkové ovládanie
-23 %
3 x LED Bezdrôtové svietidlo na diaľkové ovládanie Sada 3 bezdrôtových LED svetiel s diaľkovým ovládaním. Bezdrôtové LED svetlá sa aktivujú pomocou vstavaného tlačidla jedným dotykom alebo môžu byť ovládané pomocou dodaného diaľkového ovládania. Vďaka možnosti ovládať svetla až do vzdialenosti 1..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Bezdrôtové COB LED svetlo s magnetickým spínačom Bezdrôtové COB LED svetlo s magnetickým spínačom
-24 %
Bezdrôtové COB LED svetlo s magnetickým spínačom Bezdrôtové COB LED svetlo je veľmi silné a energeticky úsporné svetlo. Vďaka absencii kabeláže ho možno ľahko umiestniť napríklad do skrine alebo pivnice. Využitie nájde aj v dielni alebo garáži. Svetlo je veľmi praktické, pretože ho možno pripevn..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Bezdrôtový stmievač/spínač pre LED osvetlenie 12V Bezdrôtový stmievač/spínač pre LED osvetlenie 12V
Novinka -23 %
Bezdrôtový stmievač/spínač pre LED osvetlenie 12V Bezdrôtový stmievač / spínač pre LED osvetlenie. Vybavený bezdrôtovým diaľkovým ovládačom (RF), ktorý umožňuje pohodlne vypnúť svetlo a nastaviť jas LED pásikov v rovine od 1% do 100%. Pohodlný napájací a výstupný (svorkovnicový) konektor. Ovládač..
6,80€ 8,80€
Cena bez DPH:5,67€
Dekoračné LED svietidlo 3D Dekoračné LED svietidlo 3D
-23 %
Dekoračné LED svietidlo 3D Dizajnový tunel nočného svetla s nočným osvetlením. Vďaka jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje veľmi dobre ako zrkadlo s podsvietením aj bez neho. Technické parametre:  materiál: akryl batérie AAx3pcs (nie sú súčasťou) rozmery -..
11,50€ 15,00€
Cena bez DPH:9,58€
Imitácia denného svetla BEURER TL 20 Imitácia denného svetla BEURER TL 20
-23 %
Imitácia denného svetla BEURER TL 20 Terapia denným svetlom Beurer TL 20 poskytuje vďaka LED technológií kompaktnú veľkosť, perfektne prispôsobenú domácnostiam aj kanceláriám. Jej flexibilita je zabezpečená nastaviteľným stojanom. Zmena počasia či nedostatok svetla je príčinou zníženia hladiny vi..
34,70€ 45,10€
Cena bez DPH:28,92€
LED lampa na batérie + diaľkový ovládač, 6ks LED lampa na batérie + diaľkový ovládač, 6ks
-23 %
LED lampa na batérie + diaľkový ovládač, 6ks Bezdrôtové LED svietidlá sú univerzálnym produktom, ktorý možno použiť prakticky v každej miestnosti. Lúč svetla je silný, s veľkým dosahom, ale jeho jas môžete znížiť pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou súpravy. Vďaka nemu môžeme ovládať sv..
15,87€ 20,60€
Cena bez DPH:13,23€
LED orientačné svietidlo s pohybovým senzorom LED orientačné svietidlo s pohybovým senzorom
-23 %
LED orientačné svietidlo s pohybovým senzorom - 2 nastaviteľné svetlá Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie?  Vyskúšajte kvalitné prenosné LED svietidlo, ktoré je ideálnym pomocníkom všade t..
11,00€ 14,30€
Cena bez DPH:9,17€
LED osvetlenie s pohybovým senzorom 10LED LED osvetlenie s pohybovým senzorom 10LED
-23 %
LED osvetlenie s pohybovým senzorom 10LED, 4x AAA Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie? LED osvetlenie s vstavaným inteligentným senzorom pohybu bude Váš najlepší pomocník. Ideálne pre o..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
LED Osvetlenie s pohybovým senzorom 6 LED LED Osvetlenie s pohybovým senzorom 6 LED
-23 %
LED Osvetlenie s pohybovým senzorom 6 LED, 3x AAA Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie? LED osvetlenie s vstavaným inteligentným senzorom pohybu bude Váš najlepší pomocník. Ideálne pre osve..
6,10€ 7,90€
Cena bez DPH:5,08€
LED podsvietenie do auta s diaľkovým ovládačom 36 LED LED podsvietenie do auta s diaľkovým ovládačom 36 LED
-23 %
LED podsvietenie do auta s diaľkovým ovládačom 36 LED Osvetlenie pomocou LED pásikov sa v poslednej dobe teší stále väčšej obľube. Teraz si môžete týmto osvetlením ozvláštniť aj interiér vášho automobilu. Je to veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Podsvietený interiér vyzerá veľmi zaujímav..
10,70€ 13,90€
Cena bez DPH:8,92€
LED schodiskové svietidlo s pohybovým senzorom LED schodiskové svietidlo s pohybovým senzorom
-23 %
LED schodiskové svietidlo s pohybovým senzorom Svietidlo je vybavené 36 výkonnými a energeticky úspornými LED diódami a pohybovým senzorom PIR s detekčným dosahom až 120 stupňov. Priehľadné tienidlo zo skla s bielou kovovou obrubou robí svietidlo vizuálne univerzálnym, čo znamená, že sa môže pou..
9,70€ 12,60€
Cena bez DPH:8,08€