Hlavné menu
Produkty v košíku

Svietidlá

Transformujte váš priestor, rýchlo, jednoducho a efektívne. Svietidlá sú skvelými doplnkami, ktoré to dokážu. Bez ohľadu na to, či hľadáte ambientnú atmosféru alebo jasné a funkčné osvetlenie, naše svietidlá ponúkajú riešenie... Pokračovať
LED orientačné svietidlo s pohybovým senzorom - 2 nastaviteľné svetlá Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie?  Vyskúšajte kvalitné prenosné LED svietidlo, ktoré je ideálnym pomocníkom všade t..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Solárne vonkajšie 32 LED SMD osvetlenie s pohybovým senzorom Solárne osvetlenie je zariadenie napájané zo solárneho panelu, ktorý zaručuje osvetlenie bez dodatočného zdroja energie. Osvetlenie má až 32 LED diód, 24 na prednom paneli a 4 na oboch stranách, vďaka čomu je svetlo veľmi jasné a siln..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Solárny laserový bodový projektor/svetlo Red Dots, 3,2V, čierne Veľké akcie a špeciálne záhradné párty sa bez nich stali nepostrádateľnými: fascinujúce svetelné efekty, ktoré uchvátia každého. Svetelné bodky na trávniku, stenách domu alebo na stromoch potešia hostí a vhodne doplnia skvelú atmosféru...
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Bezdrôtové COB LED svetlo s magnetickým spínačom Bezdrôtové COB LED svetlo je veľmi silné a energeticky úsporné svetlo. Vďaka absencii kabeláže ho možno ľahko umiestniť napríklad do skrine alebo pivnice. Využitie nájde aj v dielni alebo garáži. Svetlo je veľmi praktické, pretože ho možno pripevn..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Osvetlenie pre rast rastlín 45W, LED GROW PANEL Kľúč k úspechu pestovania rastlín Pestovanie rastlín vyžaduje vytvorenie vhodných podmienok, ktoré zahŕňajú nielen vhodnú pôdu, teplotu a závlahu, ale najmä dobré osvetlenie, čo často chýba najmä na jeseň a v zime. Lampa na rast rastlín produkuje s..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Lampa Západ slnka s piatimi vymeniteľnými filtrami Svetlo západu slnka sa dá použiť na vytváranie krásnych, prirodzených fotografií, najmä portrétov. Vďaka teplému zlatému svetlu imitujúcemu západ slnka môžete získať jemnú, romantickú atmosféru, ktorá vašim fotografiám vnesie teplé farby a príje..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Verk 24337 Zvlhčovač vzduchu ultrazvukový s LED projektorom, ružový  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu je užitočné zariadenie, ktoré zvyšuje vlhkosť v miestnostiach, kde sa zdržiavate. Vďaka nemu sa vám zlepší komfort spánku a každodenné fungovanie. Ďalším lákadlom pre deti je lampa, ktorá premieta..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Solárna záhradná lampa Dandelion, 89 x 54 cm Predstavujeme pôvabnú solárnu lampu v tvare “Púpavy“, ktorá nielenže dodá šarm vašej záhrade, ale je poháňaná zo slnečnej energie a stará sa o prírodné prostredie. Toto jedinečné svietidlo je nielen osvetlením, ale aj krásnou dekoráciou, ktorá oživí pries..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€
Nočné svetlo Yeelight Plug-in Light Sensor Nightlight Malé LED svietidlo napájané zo siete so senzorom súmraku je dokonalým riešením pre osvetlenie ťažko dostupných miest. Funguje ako nočná lampa v detskej izbe alebo ako doplnkový zdroj svetla na schodisku, chodbe či v kúpeľni. Senzor v automatic..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Pracovné svetlo LED halogén 15 LED, 45 W, IP67 Vyrobené z vysoko kvalitného plastu, ktorý zaručuje odolnosť voči drsným prevádzkovým podmienkam a nárazom. Lampa je osadená 15 silnými LED svetlami s celkovým výkonom 45W. Vďaka napájaniu 12V-24V môže byť použité ako stacionárne, tak aj mobilne. Ha..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Okrúhly zapustený LED panel 20W Špecifikácie: farba: studená biela (6500 K) materiál: hliník typ povrchovej úpravy: lakované na bielo typ svetelného zdroja: LED popis napájania a zástrčky: AC/DC značka: LED ATOMANT hmotnosť: 1 kilogram štýl: extra plochý napätie: 220 voltov svetelný tok..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Statív na svietidlá a reflektory, vertikálny max. 1,64cm Praktický statív na svietidlá a reflektory Univerzálny teleskopický statív 0,67 - 1,64 m je vhodný pre širokú škálu použití. Skladá sa zo základne statívu a 3 teleskopických zásuvných blokov. Špecifikácie: Statív k reflektorom Vertikál..
23,30€
Cena bez DPH:19,42€