Hlavné menu
Produkty v košíku

Svietidlá

Svietidlá: Transformujte váš priestor

Svietidlá sú skvelými doplnkami, ktoré dokážu zmeniť akýkoľvek priestor. Bez ohľadu na to, či hľadáte ambientnú atmosféru alebo jasné a funkčné osvetlenie, naše svietidlá ponúkajú riešenie pre každú situáciu. Vyberte si svetlo, ktoré najlepšie vyhovuje vášmu štýlu a potrebám.

16 LED reflektor RGB - 10W RGB reflektor / Viacfarebná LED halogénová lampa - zariadenie určené na efektívne osvetlenie budov, reklám, umeleckých diel, stromov, vchodov do miestností a zároveň šetrí elektrickú energiu. Vlastnosti: 16-farebné halogénové LED svietidlo používané na osvetlenie r..
15,50€
Cena bez DPH:12,92€
2 x bezdrôtová svetelná RGB LED lampa s diaľkovým ovládaním Sada dvoch lepiacich svetiel je dokonalým zdrojom svetla na tmavom mieste. Nedostatočná kabeláž ho predurčuje na inštaláciu prakticky kdekoľvek: v kuchyni, spálni, garáži, predsieni, pod skrinkami atď. Každé svietidlo je napájané tromi A..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
3 x LED Bezdrôtové svietidlo na diaľkové ovládanie Sada 3 bezdrôtových LED svetiel s diaľkovým ovládaním. Bezdrôtové LED svetlá sa aktivujú pomocou vstavaného tlačidla jedným dotykom alebo môžu byť ovládané pomocou dodaného diaľkového ovládania. Vďaka možnosti ovládať svetla až do vzdialenosti 1..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Adaptér na žiarovku so závitom E27 230V Adaptér na žiarovky so závitom E27 a jednoduchou inštaláciou. Jednoduchá inštalácia, stačí len pripojiť do zásuvky a zapnúť pomocou tlačidla. Skvele nahradí klasickú lampu v miestnosti. Dlhá životnosť a nízka spotreba tepla a energie zaistí ekologicky chod ..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Bezdrôtové COB LED svetlo s magnetickým spínačom Bezdrôtové COB LED svetlo je veľmi silné a energeticky úsporné svetlo. Vďaka absencii kabeláže ho možno ľahko umiestniť napríklad do skrine alebo pivnice. Využitie nájde aj v dielni alebo garáži. Svetlo je veľmi praktické, pretože ho možno pripevn..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Bezdrôtový stmievač/spínač pre LED osvetlenie 12V Bezdrôtový stmievač / spínač pre LED osvetlenie. Vybavený bezdrôtovým diaľkovým ovládačom (RF), ktorý umožňuje pohodlne vypnúť svetlo a nastaviť jas LED pásikov v rovine od 1% do 100%. Pohodlný napájací a výstupný (svorkovnicový) konektor. Ovládač..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Dekoračné LED svietidlo 3D Dizajnový tunel nočného svetla s nočným osvetlením. Vďaka jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje veľmi dobre ako zrkadlo s podsvietením aj bez neho. Technické parametre:  materiál: akryl batérie AAx3pcs (nie sú súčasťou) rozmery -..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€
Dekoratívny lightbox/tabuľa s písmenami Svetelná LED informačná tabuľa. Populárny Light-Box. Dá sa zavesiť na stenu alebo postaviť na rovný povrch. Sada obsahuje až 63 písmen a znakov, ktoré môžete ľubovoľne umiestniť na prednú stranu. Doska využíva energeticky úsporné a jasné biele LED podsviete..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Detský projektor nočnej oblohy s Bluetooth reproduktorom, čierny Projektor je dokonalou dekoráciou do vašej domácnosti, najmä do detskej izby. Lampa vytvára úžasné vzory na strope, stenách a oknách. Dokonale reprodukuje hviezdnu oblohu v noci. Projektor je možné použiť ako nočnú lampu aj ako hudo..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€
Detský projektor nočnej oblohy s Bluetooth reproduktorom, čierny Projektor je dokonalou dekoráciou do vašej domácnosti, najmä do detskej izby. Lampa vytvára úžasné vzory na strope, stenách a oknách. Dokonale reprodukuje hviezdnu oblohu v noci. Projektor je možné použiť ako nočnú lampu aj ako hudo..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - čierna MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napodo..
18,20€
Cena bez DPH:15,17€
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - modrá MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napodob..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€