Hlavné menu
Produkty v košíku

Pracovné

Ak strávite veľa času na nohách v pracovnom prostredí, naše pracovné vložky sú vhodné pre vás. Tieto vložky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu podporu a pohodlie počas fyzicky náročných aktivít. Zabezpečte si... Pokračovať
WW Poliyou Active Pro profesionálne penové anatomicky tvarované vložky do pracovnej obuvi veľkosť 39 Profesionálne penové tvarované antibakteriálne, antimykotické a anatomické stielky. Zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu v obuvi, pohlcujú prebytočnú vlhkosť, stielky absorbujú vibrácie a nárazy..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Gélové tlmiace vložky do každodennej, športovej aj pracovnej obuvi Vysokokvalitné gélové vložky poskytujú vynikajúce odpruženie chodidla počas práce a fyzickej aktivity. Naše nohy sú vystavené neustálemu pohybu a tlaku. Nesú celú váhu nášho tela, preto nie je divu, že sú po dlhom dni opuchnuté,..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
WW Farmer Pro profesionálne termoizolačné zimné vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne pohodlné pracovné zimné strihacie stielky sú vyrobené z kvalitnej polyesterovej netkanej textílie a latexovej peny s aktívnym uhlím, ktorá absorbuje nepríjemné pachy. Pri nízkych teplot..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
WW Super Active Pro profesionálne anatomické antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi veľkosť 49 Profesionálne anatomické antibakteriálne a hygienické stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vyrobené z 3D polyesterovej tkaniny, ktorá vďaka svojmu dizajnu umožňuje cirkuláciu vzduchu a znižuje ..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
WW Poliyou Active Pro Set 3 párov profesionálne penové anatomicky tvarované vložky do pracovnej obuvi veľkosť 45 Profesionálne penové tvarované antibakteriálne, antimykotické a anatomické stielky. Zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu v obuvi, pohlcujú prebytočnú vlhkosť, stielky absorbujú vibrá..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
WW Bamboo & Alum profesionálne pohodlné bambusové vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Pohodlné a hygienické stielky vyrobené z froté tkaniny s bambusovým vláknom, latexovej peny s aktívnym uhlím a prírodným alumom, ktorá zamedzuje rastu húb a patogénnych baktérií. Sú vhodné najmä pr..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
WW Fresh Up Pro profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 46-52 Profesionálne pohodlné a hygienické stielky, ktoré dodávajú nohám pocit sviežosti. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu pod nohami a vrstva mäkkej latexove..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
WW Super Active profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne hygienické a pohodlné stielky zaisťujúce pocit suchých a sviežich nôh. Vyrobené z polyesterovej textílie, ktorá vďaka svojim vlastnostiam zaisťuje cirkuláciu vzduchu, znižuje vlh..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
WW Bamboo Alum Fresh Pro profesionálne anatomické bambusové vložky do pracovnej obuvi veľkosť 37 Profesionálne anatomické bambusové a hygienické stielky do obuvi brániace prepadnutiu pozdĺžnej a priečnej klenby chodidla. Vďaka použitiu ortopedického profilu je rovnomerne rozdelenie tlaku na spodn..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
WW Odour Block Pro profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne pohodlné a hygienické stielky dodávajú chodidlám pocit sviežosti. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú odvod potu z povrchu chodidla. Vrstva mäkkej latexovej peny zvyšu..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
WW 3D Circulate Action Pro profesionálne trojvrstvové penové anatomicky tvarované vložky do pracovnej obuvi veľkosť 36 Profesionálne trojvrstvové penové stielky s jedinečným dizajnom, zaisťujúce pohodlie počas celého dňa. Presne umiestnené trojrozmerné prvky stimulujú pri chôdzi svalovú pumpu cho..
19,80€
Cena bez DPH:16,50€
WW Odour Strong Pro profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne pohodlné a hygienické stielky dodávajú chodidlám pocit sviežosti. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú odvod potu z povrchu chodidla. Vrstva mäkkej latexovej peny zvyš..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€