Hlavné menu
Produkty v košíku

Pracovné

Ak strávite veľa času na nohách v pracovnom prostredí, naše pracovné vložky sú vhodné pre vás. Tieto vložky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu podporu a pohodlie počas fyzicky náročných aktivít. Zabezpečte si... Pokračovať
WW Alu Tech Pro profesionálne anatomické termoizolačné zimné vložky do pracovnej obuvi veľkosť 37 Profesionálne anatomické termoizolačné zimné a hygienické stielky do obuvi brániace prepadnutiu pozdĺžnej a priečnej klenby chodidla. Vďaka použitiu ortopedického profilu je rovnomerne rozdelenie tla..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
WW 3D Circulate Action Pro profesionálne trojvrstvové penové anatomicky tvarované vložky do pracovnej obuvi veľkosť 36 Profesionálne trojvrstvové penové stielky s jedinečným dizajnom, zaisťujúce pohodlie počas celého dňa. Presne umiestnené trojrozmerné prvky stimulujú pri chôdzi svalovú pumpu cho..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
WW Odour Strong Pro profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne pohodlné a hygienické stielky dodávajú chodidlám pocit sviežosti. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú odvod potu z povrchu chodidla. Vrstva mäkkej latexovej peny zvyš..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Gélové tlmiace vložky do každodennej, športovej aj pracovnej obuvi Vysokokvalitné gélové vložky poskytujú vynikajúce odpruženie chodidla počas práce a fyzickej aktivity. Naše nohy sú vystavené neustálemu pohybu a tlaku. Nesú celú váhu nášho tela, preto nie je divu, že sú po dlhom dni opuchnuté,..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
WW Poliyou Active Pro profesionálne penové anatomicky tvarované vložky do pracovnej obuvi veľkosť 39 Profesionálne penové tvarované antibakteriálne, antimykotické a anatomické stielky. Zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu v obuvi, pohlcujú prebytočnú vlhkosť, stielky absorbujú vibrácie a nárazy..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
WW Warm Up Pro profesionálne termoizolačné zimné vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne pohodlné mäkké, trojvrstvové stielky, ktoré zlepšujú tepelné vlastnosti obuvi. Vďaka kombinácii netkanej textílie, polyetylénovej peny a hliníkovej fólie vložky dobre izolujú nohy od s..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
WW Super Active profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne hygienické a pohodlné stielky zaisťujúce pocit suchých a sviežich nôh. Vyrobené z polyesterovej textílie, ktorá vďaka svojim vlastnostiam zaisťuje cirkuláciu vzduchu, znižuje vlh..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Pohodlné gélové vložky SupWork - nevyhnutnosť pre každého pracujúceho Kľúčové vlastnosti: Perfektné odpruženie: Vyrobené z vysokokvalitného mäkkého gélu, tieto stielky poskytujú výnimočné tlmenie pre každý váš krok. Navrhnuté tak, aby efektívne absorbovali nárazy a minimalizovali zaťaženie kĺbov, ..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€
WW Fresh Up Pro profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 46-52 Profesionálne pohodlné a hygienické stielky, ktoré dodávajú nohám pocit sviežosti. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu pod nohami a vrstva mäkkej latexove..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
WW Farmer Pro profesionálne termoizolačné zimné vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne pohodlné pracovné zimné strihacie stielky sú vyrobené z kvalitnej polyesterovej netkanej textílie a latexovej peny s aktívnym uhlím, ktorá absorbuje nepríjemné pachy. Pri nízkych teplot..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Gélové vložky do pracovnej a športovej obuvi Works, EU (38-43) Vložky pre pracovnú a športovú obuv Ľahké gélové vložky sú ideálne do pracovnej a športovej obuvi. Mäkká tkanina zaisťuje pohodlie po celý deň. Jedinečné výstupky na vložkách poskytujú jemnú masáž chodidiel, zlepšujú krvný obeh a uvoľňuj..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
WW Grey Fresh Pro profesionálne pohodlné antibakteriálne vložky do pracovnej obuvi strihacie veľkosť 36-46 Profesionálne pohodlné a hygienické stielky, ktoré dodávajú nohám pocit sviežosti. Jemná tkanina a perforácia stielky zaisťujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu pod nohami a vrstva mäkkej latexo..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€